Sabrinka30
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 31 sty 2017, 18:19

praca za granica

22 lut 2017, 14:47

Dzien dobry, jestem mloda osoba bez rodziny, bez zobowiazan . Aktualnie poszukuje pracy i wpadlam na pomysl bycia opiekunka do osob starszych w Niemczech. Duzo osob tak pracuje i sobie chwali. Samej ogarnac wszystkie formalnosci to ciezko ale od tego sa specjalne firmy ktore organizuja takie wyjazdy.Znacie jakies ciekawe i przede wszystkim uczciwe?

mkudawa82
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 17 cze 2015, 15:09

Re: praca za granica

26 lut 2017, 23:38

Cześć, moja ciocia pojechała z Promedicą i jest zadowolona: https://promedica24.com.pl/praca-dla-opiekunek. Ta gencja zapewnia parasol ochronny i masz pewność, że nie jesteś skazana sama na siebie... Moja ciocia nie narzeka - nieźle zarabia, jedyne co uważa za minus to odległość - oszczędza, a w związku z tym nie odwiedza rodziny za często i tęskni bardzo przez to. Podopieczną ma sympatyczną i niezbyt uciążliwą.

fiona45
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 06 lut 2017, 13:39

Re: praca za granica

16 wrz 2017, 19:39

Praca zagranicą zwłaszcza jaki opiekunka to poważna sprawa i odpowiedzialna, ale dobrze płatna. Warto w tym celu zerknąć na; https://www.carework.pl . Mają tam ekstra propozycje godne uwagi.

bloom
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 28 kwie 2017, 12:29

Re: praca za granica

13 sty 2018, 19:29

Ja też od około 3 lat pracuję w charakterze opiekunki osób starszych w Niemczech. To fakt bywa ciężko ale generalnie taki rodzaj pracy daje mi wiele satysfakcji. Zarobki też są na bardzo dobrym poziomie. Co do agencji to ja ze swojej strony polecam Dolce Vita - rzetelni, uczciwi i terminowi.

Awatar użytkownika
nigeki
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 13 sty 2018, 21:43

Re: praca za granica

16 sty 2018, 15:56

Warto doradzić się w tej kwestii znajomych. Moim zdaniem jest najlepsze możliwe rozwiązanie.

ewelina546
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 170
Rejestracja: 17 gru 2014, 22:36

Re: praca za granica

21 sty 2018, 21:35

Jeśli interesuje Cie opieka nad osobami starszymi w Niemczech to na https://www.carework.pl/ możesz znaleźć takie oferty. Pośrednik sprawdzony, działa w branży od lat i zapewnia pełne wsparcie swoich opiekunów, także zagranica.

Awatar użytkownika
Zimny10
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 25 sty 2018, 13:29

Re: praca za granica

28 sty 2018, 21:59

Opcji i możliwości jest bardzo wiele. Ciężko wskazać najbardziej konkretną i odpowiednią.

edzia09
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 17 maja 2018, 17:15

Re: praca za granica

17 maja 2018, 17:19

Ja znalazłam pracę na kierowcazadzwoni.pl , mają wiele ciekawych ofert w różnych krajach. Ostatnio widziałam że poszukują pokojówki w Holandii kierowcazadzwoniatpl/oferty-pracy/pokojowy-pokojowka-w-holandii-z-podstawami-jezyka-angielskiego . Moge polecić wszystko jest bezpieczne i pewne, warto sprawdzić. Może znajdziesz coś dla siebie.

Awatar użytkownika
piczysone
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 20 maja 2018, 19:46

Re: praca za granica

23 maja 2018, 18:29

Trzeba też pamiętać o ciągłym dokształcaniu się. Bez tego nie ma za bardzo możliwości rozwoju swojej osoby za granicą. Tu macie np. certyfikat z technik sprzedaży http://vccsystem.eu/system-certyfikacji ... sprzedazy/ :)

kasiakaska
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 29 kwie 2017, 12:01

Re: praca za granica

25 cze 2018, 14:54

Mi praca za granicą bardzo się opłaciła i cieszę się, że zdecydowałam się na aż tak odważny krok. Wyjechałam opiekować się ludźmi starszymi z agencją medipe. Miałam bardzo fajne zarobki, zdarzały się też spore bonusy. Dodatkowo podszkoliłam sobie język a było to dla mnie bardzo ważne.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość