Awatar użytkownika
mraaro
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 09 paź 2018, 13:38

Re: Reklama firmy

11 paź 2018, 12:21

Jeżeli poszukujecie dobrych jakościowo ścianek wystawienniczych, to polecam spojrzeć na print4events.pl/pl/scianki-wystwiennicze.html :) Mają ogólnie szybkie czasy realizacji, więc warto do nich zajrzeć :)

ania121
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 18 paź 2018, 11:54

Re: Reklama firmy

18 paź 2018, 11:55

ja mam małą firmę, która reklamuje się głownie na facebooku :P polecam każdej fryzjerce taką formę reklamy :) Tanio i lokalne zasięgi, które trafiają dokładnie do naszych potencjalnych klientów.

eleganckadama1
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 25 maja 2017, 14:54

Re: Reklama firmy

22 paź 2018, 11:50

Sama prowadzę hurtownię odzieży damskiej o nazwie SoSimply - znajdziesz u mnie najmodniejszą odzież dostępną już od jednej sztuki. Zawsze lubię współpracować z nowymi ludźmi, dlatego też dużo osób sprzedaje moje ubrania za pośrednictwem grup facebookowych. :-) Według mnie najważniejszy w życiu jest rozwój zarówno w związku jak i w życiu zawodowym.

silvia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 44
Rejestracja: 04 kwie 2012, 17:40

Re: Reklama firmy

24 paź 2018, 22:29

Akurat portale społecznościowe dla usług typu fryzjer, kosmetyczka, manicurzystka to miejsce idealne.

Awatar użytkownika
malwina123
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 159
Rejestracja: 24 sie 2016, 10:23

Re: Reklama firmy

26 paź 2018, 08:55

Tak ale tam też trzeba uważać na antyreklamę. Czasem konkurencja potrafi zrobić na społecznościowych na "szaro". Szczególnie warto wejść na grupy i zobaczyć niektóre dyskusje jak się nakręcają nawzajem. Moim zdaniem bezpieczniejsza jest reklama wizualna w postaci oklejania samochodu albo wielu innych form. Można podpatrzeć sobie co oferują firmy takie jak http://kopikom.com.pl/ wykonują naprawdę duże zamówienia.

alanwake
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 28 paź 2018, 19:11

Re: Reklama firmy

28 paź 2018, 19:14

A może jakieś gadżety reklamowe? Długopisy, notesy itp.? Widziałem w zeszłym roku na Rema Days sporo takich bajerów i firm, które się tym zajmują, zajrzyj na listę wystawców, może coś znajdziesz dla siebie.

Forest
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 28
Rejestracja: 03 sie 2015, 12:58

Re: Reklama firmy

31 paź 2018, 13:24

Reklama na aucie jest spoko, zawsze gdzieś ta reklama wędruje po ulicach.

klarki178klarki
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 66
Rejestracja: 26 lis 2018, 20:30

Re: Reklama firmy

26 lis 2018, 21:01

Też jestem zdania, że reklama na aucie jest super i zawsze przyciąga uwagę.

Wooy
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 31 gru 2018, 02:21

Re: Reklama firmy

31 gru 2018, 02:29

Naprawdę skuteczną metodą reklamowania firm jest reklamowanie się na facebooku. Jest tam bardzo duża grupa odbiorców więc naprawdę warto bo np rozdając ulotki nie masz możliwości dotrzeć do taki licznej grupy ludzi a facebook daje taką możliwość. Jakiś czas temu sama reklamowałam się na facebooku, znalazłam nawet fajną stronkę z tego tematu: cleveragency.pl/blog/2018/12/03/jak-reklamowac-firme-na-facebooku/, poczytaj, warto.

wika88
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 09 gru 2014, 23:08

pozycjonowanie stron internetowych

09 sty 2019, 17:54

Kupując nowy samochód oczekujesz by był sprawny i jeździł. Przecież to nie jest mebel. Nie kupuję go po to by stał w garażu. On ma jeździć i zarabiać!Tak samo jest ze stroną internetową Twojej firmy. Płacisz za nazwę domeny, wykupujesz hosting, opłacasz webmastera i .... myślisz że to już wystarczy? Nic bardziej błędnego. Jak w samochodzie. Nie wlejesz paliwa do auta to nie zrobi ani metra. Tak samo paliwem dla stron internetowych są działania umożliwiające jej widoczność w przeglądarkach internetowych. To się samo nie zrobi. Potencjalny klient nie zna nazwy twojej firmy. Chce kupić coś konkretnego i posługując się odpowiednimi słowami szuka tego w internecie i żeby Ciebie znalazł trzeba pomóc Twojej stronie. To się nazywa działaniami szeroko pojętego e-marketingu, a ściślej działaniami SEO i samym pozycjonowaniem strony. Takimi usługami zajmuje się agencja skutecznego SEO New Project z Łodzi . Od siedmiu lat zajmują się pozycjonowaniem stron internetowych czołowych firm w Polsce. Banki, supermarkety, ośrodki zdrowia, firmy usługowe, produkcyjne, handlowe, uczelnie wyższe.... W sumie blisko 200 firm. Teraz działają już jako samodzielna firma rodzinna bez pośrednictwa korporacji. Sprawdź, być może, od lat pracowali również dla Ciebie.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość