Celestyna
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 08 gru 2021, 20:27

Re: szybka pożyczka przez internet

13 kwie 2022, 20:22

[quote="Vertosix"]Jeśli potrzebujesz od czasu do czasu skorzystać z pożyczki, to zarejestruj się w Twisto. To system płatności odroczonych, gdzie rejestracja i posiadanie konta nic nie kosztuje, a możesz potem skorzystać z ich usług do zapłacenia za zakupy online. Bardzo wygodny sposóļ finansowanie zakupów.[/quote]

Ja też korzystam z tych płatności. Fajnie, że można odroczyc termin zapłaty nawet do 45 dni. Jestem zarejestrowanym uzytkownikiem, mam karte płatniczą. Aplikacja w telefonie pozwala trzymać rękę na pulsie w kwestii wydatków

Olimpia
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 09 lip 2022, 07:41

Re: szybka pożyczka przez internet

09 lip 2022, 07:57

Widzę, że nie tylko ja odkryłam niedawno Twisto. Wiem, że jest już jakiś czas, ale nigdy nie widziałam go w opcjach płatności u sprzedających. Teraz widzę, że coraz więcej sprzedawców ma taka opcję płatności u siebie i w sumie bardzo dobrze. TWisto jest mega wygodne - nie muszę zaraz płacić za zakupy tylko mam na to określony czas.
Rejestracja w systemie jest szybka i prosta. Aplikacja w telefonie pozwala mieć wszystko pod kontrolą

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość