WandaObrembowska1985
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 36
Rejestracja: 21 paź 2018, 14:14

Re: Co na łamliwe paznokcie??

21 paź 2018, 14:35

Polecam brać dużo witaminy A+E i do tego tran w kapsułkach - efekt będzie widoczny juz po miesiącu.

malwinkamala
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 11 paź 2018, 19:04

Re: Co na łamliwe paznokcie??

22 paź 2018, 21:40

Kosmetyczka mówiła mojej siostrze, że ta odżywka wspomniana wyżej szkodzi paznokciom bo ma jakiś niekorzystny składnik. Ale absolutnie nie odradzam, bo sama nie próbowałam, tak mi się tylko przypomniało. Ale pomyślcie tak, że odżywka działa tylko powierzchownie, a ta część paznokcia, która rośnie wciąż jest słaba jeśli brakuje jakichś witamin. Więcej owoców i warzyw z witaminami wpływającymi na paznokcie, dobre tabletki na start i może zamiast czarnej herbaty skrzyp do zaparzania...

Kasiunia85
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 50
Rejestracja: 10 paź 2018, 11:27

Re: Co na łamliwe paznokcie??

19 lis 2018, 14:38

Bardzo dobre zabiegi na paznokcie można przeprowadzić w salonie kosmetycznym w Warszawie na Odkrytej 58 w salonie Thalgo Day Spa & Salon. Salon oferuję bardzo dobre ceny i szeroki wachlarz usług.

klarki178klarki
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 66
Rejestracja: 26 lis 2018, 20:30

Re: Co na łamliwe paznokcie??

08 lut 2019, 14:48

Znam ten salon bo mam do nich 15 minut piechotką z domu i powiem wam, że maja bardzo dobre i ciekawe zabiegi na całe ciało. W zeszłym tygodniu byłam na zabiegu peelingu chemiczne, który bardzo mi pomaga na moje problemy skórne i przebarwienia.

majeczka1
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 08 lut 2019, 14:16

Re: Co na łamliwe paznokcie??

11 lut 2019, 12:12

A próbowaliście tego japońskie manicuru koleżanki???
Do tej pory biorę witaminę E, o wiele ładniej wyglądają, ale szukam własnie czegoś, co mogłabym wykonać sama w domu a płtka by się wzmocniła :)

bloom
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 28 kwie 2017, 12:29

Re: Co na łamliwe paznokcie??

06 mar 2019, 11:11

U mnie problem z łamliwymi paznokciami ujawił się po tym jak po mniej więcej roku czasu ciągłego zakładania hybryd w końcu je zdjełam...w ruch poszło wszytkie odżywki, które akurat miałam w domu. Niestety bez większego efektu. Obecnie używam odbudowująco-utwardzającej odżywki z serii Kreatin Pro z Eveline i po mniej więcej tygodniu wygląda na to, że znalazłam to czego szukałam. można ją dostać w Rossmanie w niezłej cenie.

BucikSklep
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 352
Rejestracja: 15 paź 2015, 13:40

Re: Co na łamliwe paznokcie??

18 mar 2019, 21:17

Według mnie na takie przypadłości najlepsze sa naturalne kosmetyki oraz przede wszystkim odpowiednia suplementacja naszej diety.

Kallaa89
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 28 mar 2019, 12:39

Re: Co na łamliwe paznokcie??

17 kwie 2019, 17:36

Ja mam swoją zaufaną kosmetyczkę od zadań specjalnych i zawsze m coś ciekawego doradzi. Ostatnio byłam na oczyszczeniu twarzy i za jakiś czas idę na depilację pastą cukrową, który w tym gabinecie jest całkowicie bezbolesny. Jak by któraś z was szukała zaufanej kosmetyczki to polecam ten salon Hana w Piasecznie.

gorzkakostka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 56
Rejestracja: 26 lip 2018, 13:02

Re: Co na łamliwe paznokcie??

19 kwie 2019, 13:18

W moim przypadku z moimi łamliwymi paznokciami poradził sobie suplementy diety a nie odżywka!! Stosuję regularnie Laminię laminina-opinie.pl od paru miesięcy i moje paznokcie są dużo mocniejsze i ładniejsze niż wcześniej. Polecam dbać o siebie od środka.

vizzka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 13 wrz 2018, 09:15

Re: Co na łamliwe paznokcie??

25 kwie 2019, 18:39

wiadomo, że zdrowa dieta pomaga ale moim zdanie trzeba też podziałać z dobrą odżywką. U mnie był ten problem, że nie dość, że panzokcie się kruszyły to jeszcze miałam wrażenia, że w ogóle nie rosną. O ich zapuszczeniu jakimkolwiek mogłam tylko pomarzyć. Bardzo pomogła mi odzywka Extreme Growth z Eveline. W składzie m.in proteiny jedwabiu, soi czy pszenicy. Jak dla mnie niezawodna.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość