Cesia
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 20 wrz 2018, 15:08

Re: Zakup mieszkania - jak nie zostać oszukanym

17 lut 2019, 15:53

Aby nie zostać oszukanym, najlepiej skorzystać z usług i oferty dewelopera, którego ktoś zaufany polecił. Tak też było ze mną. Moi krewni kupili mieszkanie od Lokum Invest z Krakowa, więc poszłam ich śladem choćby dlatego, że miałam już opinię. W dodatku bardzo odpowiadała mi lokalizacja inwestycji River park, w której obecnie już mieszkam. Przy odbiorze lokum była tylko jedna malutka i to mało istotna poprawka, a tak wszystko oceniam na duży plus.

MISSbutterfly
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 317
Rejestracja: 15 wrz 2009, 19:56

Re: Zakup mieszkania - jak nie zostać oszukanym

13 gru 2019, 17:06

Jak decydujemy się na dewelopera który działa od wielu lat na rynku nieruchomości i który zbudował i sprzedał już setki, a nawet tysiące mieszkań, to nie ma mowy o zostaniu oszukanym. Poza tym na podpisanie umowy możemy wziąć ze sobą prawnika, który przejrzy papiery :) My mamy mieszkaniu kupione od Luxhome i nie było żadnych problemów http://www.luxhome.pl

Awatar użytkownika
nikka12
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 175
Rejestracja: 25 maja 2012, 09:06

Re: Zakup mieszkania - jak nie zostać oszukanym

28 sty 2020, 10:59

To prawda, ja tez wolałabym kupić mieszkanie od dewelopera o którym już słyszałam. Głownie dlatego chcę kupić mieszkanie na osiedlu Bliżej Gwiazd na Mehoffera, bo tu nie tylko lokalizacja jest fajna, osiedle jest tuż obok przystanku, ale też okolica bardzo spokojna, pełna zieleni i przestrzeni

urish
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 31 sty 2020, 09:51

Re: Zakup mieszkania - jak nie zostać oszukanym

31 sty 2020, 09:55

Ja zaufałam http://neo-project.pl/realizacje i w tym momencie cieszę się wspaniałym domkiem na obrzeżach Krakowa :) Bardzo polecam <3

herger
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 31 sty 2020, 11:17

Re: Zakup mieszkania - jak nie zostać oszukanym

31 sty 2020, 11:21

A ja kupiłam gotowy dom od http://excellentdevelopment.pl. jakby się ktoś zastanawiał nad mieszkaniem w okolicach Krakowa to mogę serdecznie polecić tę firmę ;)

dotek
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 44
Rejestracja: 25 lis 2017, 10:59

Re: Zakup mieszkania - jak nie zostać oszukanym

08 lut 2020, 15:35

Jak kupujesz mieszkanie od takiego znanego dewelopera jak Atal to nie ryzykujesz bo raz że nabywcy ich chwalą a dwa że zbudowali już masę ładnych osiedli i można zobaczyć jak budują a to zawsze jest najlepsza gwarancja że będziesz zadowolony z zakupu takiego mieszkania

KowalskaKowalska8
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 05 lut 2020, 13:47

Re: Zakup mieszkania - jak nie zostać oszukanym

18 mar 2020, 13:52

Dobrze, jest mieć coś takiego jak wycenę mieszkania i ja taką wycenę zamówiłam przed sprzedażą w tym biurze http://tergo.pl/.Jeżeli ktoś miał jakieś wątpliwości, że cena jest za wysoka to od razu pokazywałam papier. Taka wycena jest bardzo pomocna.

magda87
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 24 mar 2020, 11:42

Re: Zakup mieszkania - jak nie zostać oszukanym

24 mar 2020, 16:25

Moim zdaniem podstawa to jest doświadczony deweloper, który od lat działa na rynku nieruchomości i jest wiarygodny. Siostra kupiła teraz mieszkanie od APM Development, mają portfolio pełne zrealizowanych inwestycji, siostra kupiła mieszkanie w IV etapie inwestycji Apartamenty Nowy Marysin, poprzednie już stoją. To też dobry sposób, aby zobaczyć wcześniejsze etapy. Wówczas, nawet kupując przysłowiową "dziurę w ziemi", można mieć pewność, że deweloper to solidna firma.

dott
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 09 gru 2012, 20:35

Re: Zakup mieszkania - jak nie zostać oszukanym

27 kwie 2020, 09:04

Nie sposób się z tym co piszesz nie zgodzić, też tak myślę. Ja chcę kupić mieszkanie w kamienicy którą teraz budują na Stalowej 27, będzie piękna a je położona w bardzo atrakcyjnej okolicy, w pobliżu są stacje metra a więc problem dojazdów rozwiązany :)

dariami87
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 19 sie 2016, 15:45

Re: Zakup mieszkania - jak nie zostać oszukanym

28 lip 2020, 22:47

Moim zdaniem wybór sprawdzonego dewelopera to podstawa. My kupujemy teraz mieszkanie w inwestycji APM Development - Apartamenty Nowy Marysin, 6 etap. Już kiedyś mieliśmy okazję kupować od tej firmy mieszkanie, więc wiedzieliśmy, że możemy się spodziewać profesjonalnej obsługi i że firma ma na koncie wiele zakończonych sukcesem inwestycji. Na pewno nie zdecydowalibyśmy się na zakup od firmy, która ma niejasną historię lub zerowe doświadczenie.

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość