gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

18 sty 2008, 16:13

osita pisze:Chyba z Arkadii...

raczej Aleksandrii :-D
no Siedlce jeśli chodzi o plotki to są bardzo małe. Wszyscy o wszystkich coś wiedzą.

Magda Sz. a jak ty sobie radzisz z lotem z chłopakami sama? Bo chyba ostatnio sama leciałaś co? Chociaż twoje dzieci to grzeczne. Strasznie mnie przeraża to podróż jeszcze Osita nastraszyła :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

24 sty 2008, 19:10

gosia888 pisze:Magda Sz. a jak ty sobie radzisz z lotem z chłopakami sama?

Gosia nie lecialam sama lecialam ze szwagrem w obie strony zawsze to jakas pomoc :-) ale moi chlopcy grzeczni sa na ogol a w podozy chyba jeszcze bardziej wiec mysle ze dalabym rade sama.Ostatnim razem tylko Dawid zwymiotowal wiec lepiej daj synkowi cos na chorobe lokomocyjna,nigdy nie wiadomo.Najgorsze teraz zima to ubieranie i rozbieranie a tak ok bo z dzieckiem masz wszedzie pierwszenstwo i nie stoisz w kolejkach :-) tak wiec glowa do gory a zobaczysz jaka maluch bedzie mial radoche jak zobaczy samoloty :-D

[ Dodano: 2008-01-24, 18:15 ]
[quote="gosia888] ale do belfastu to daleko więc raczej sie nie spotkamy.
[/quote]
ale ja nie mieszkam w Belfascie!Patrzylam na mapke i to calkiem niedaleko tak naprawde, my w Carlow akurat ucielas nasze miasto na mapce tez jest 80 km od Dublina tylko bardziej w prawo i w dol.
Osita a ty nie strasz Gosi bo jeszcze wysiadzie z samolotu :ico_nienie: :-D

[ Dodano: 2008-01-24, 18:19 ]
Osita Pawlik to jest Piotr i niedawno tez przylecial do Irlandii z narzeczona :ico_haha_01:
Gosia nie wiedzialam ze centralwings ma polaczenia wa-wa-dublin!Moj maz leci do Pl 16 lutego na tydzien i wraca tego samego dnia co ty lecisz czyli 24 ale niestety Aerlingusem :-)

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

25 sty 2008, 13:41

gosia888 pisze:osita napisał/a:
Chyba z Arkadii...

raczej Aleksandrii :-D

hhahhahahhahhahahaha :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: twoja siostra cioteczna pewnie nie moglaby na niego patrzec gdyby w arkadii pracowal :ico_haha_01:
Magda Sz. pisze:Pawlik to jest Piotr

strasznie namieszalam w tamtym poscie... Piotrka na Pawla przechrzcilam, Pawla Gosi do Arkadii wyslalam... :ico_olaboga:
Nie przychodza mi powiadomienia z tego watku, a mam zaznaczone powiadomienie o odpowiedzi :ico_puknij:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

29 sty 2008, 14:18

Magda Sz. pisze:wraca tego samego dnia co ty lecisz czyli 24 ale niestety Aerlingusem

szkoda że nie centralwingsem zawsze to jakas pomoc haha
Magda Sz. pisze:ale ja nie mieszkam w Belfascie!

ja wiem, pomieszało mi sie bo dziewczyny na wątku uk z belfastu. Ja wiedziałam że ty z Carlow, nawet patrzyłam gdzie to. Bo zapamiętałam jak Aśka mi kiedyś mówiła 80km od dublina. A to tez 80km od Dublina i tak pomyslałam ale by były jaja gdybyś w tym samym mieście mieszkała.

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

30 sty 2008, 00:52

ale by były jaja gdybyś w tym samym mieście mieszkała.
_________________

no :-D ale swiat taki maly jest ze nigdy nie wiadomo.Ostatnio widzialam takiego kolesia z siedlec spacerowal sobie ulica :-) a jeszcze kiedys tam bylam w miescie patrze a tu moj sasiad ktory mieszka pietro nizej pod moja mama idzie naprzeciwko oboje sie sobie przygladalismy i w smiech :-D bo to taki szok!okazalo sie ze mieszka w sasiednim miasteczku i byl akurat na zaakupach :-)

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

30 sty 2008, 21:19

cześć
Dawno mnie tu nie było a tu widzę wątek powoli, ale się rozkręca :ico_brawa_01:
Magda Sz podziwiam Twoją pamięć do twarzy. Ja za cholerę Cię nie pamiętam ale masz rację. Chodziłam do 3 :-)

A świat faktycznie malutki. Ja co prawda dalej koczuję w Siedlcach, ale często słyszę, że wiele znajomych spotyka się w Irl :-D

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

31 sty 2008, 00:43

Kolka pisze:Magda Sz podziwiam Twoją pamięć do twarzy

to prawda pamiec do twarzy mam swietna ale chyba tylko do twarzy :-D
bardzo fajne to zdjecie w podpisie Obrazek

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

31 sty 2008, 18:54

Magda Sz., Ja nawet do twarzy nie mam, także ciesz się tym co masz :-D
I dzięki :-D :ico_respekt:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

04 lut 2008, 17:45

Magda Sz. pisze:to prawda pamiec do twarzy mam swietna ale chyba tylko do twarzy

ja do twarzy mam fatalną pamięć. Czasem poznam kogoś rozmawiam z daną osobą powiedzmy przez godzinę za tydzien lub miesiąc mogę ją minąc i tylko będzie mi się zdawało że skądś ją znam. Fatalnie tak. Bo czasem ludzie mogą myśleć że taka chamska jestem. :-D
Za to Paweł nadrabia za mnie pamięcią.

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

08 lut 2008, 15:25

gosia888 pisze:Bo czasem ludzie mogą myśleć że taka chamska jestem.
haha a no widzisz ja nie raz sie glupio poczulam jak zaczepialam kogos i mowilam czesc bo pamietalam a ktos sie patrzyl jak na dziwaka i sie zastanawial co za gosciowa :ico_puknij:
Ciekawe czemu Aska jeszcze tu nie zajrzala :ico_nienie:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość