Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

22 kwie 2008, 23:27

Ja juz jestem :-)
Joanna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: 1 strona jest piekna i rzeczywiscie fajnie wyglada jak raz imie jest niebieskie a raz rozowe :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-04-22, 23:29 ]
asika82, mysle ze za miesiac nie bedzie ani sladu po tych 5 kg :ico_haha_01:
A jesli chodzi o sutki to na pewno Antos dobrze chwyta brodawke?bo jakos dlugo cie bola :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

23 kwie 2008, 09:26

Witam mamuśki :-D

Kochane macie pozdrowionka od Myszki_. Agatka jest nadal w szpitalu. Bidulka ma anemie i dostaje zastrzyki. Jak wyjdzie to pochwali nam się swoim małym szczęściem. Wracaj do zdrówka Agatko :ico_buziaczki_big:

A co u Was?? Taka cisza tutaj panuje że szok.

Edit wracaj szybciutko do nas. Zdrówka dla małego :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
AgaSza
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1642
Rejestracja: 06 mar 2008, 10:54

23 kwie 2008, 11:24

No właśnie cicho tu jakoś. Ale to pewnie niedługo się zmieni. Narazie część świeżo upieczonych mamuś jest jeszcze w szpitalu, część już w domu, ale sama doskonale pamiętam, że na początku, jak tylko Ewa się urodziła (rok i 3 mies temu znaczy się) to nie umiałam się zorganizować. Ciągle coś robiłam, a na nic nie maiłam czasu :-) Teraz jest inaczej. Człowiek do wszystkiego umie przywyknąć,czego wszystkim kwietniówkom życzę :-)

[ Dodano: 2008-04-23, 11:27 ]
My dziś jedziemy do teściów po południu. Narazie zostałyśmy same z Kingą w domku, bo mąż pojechał do pracy, a Ewa od niedzieli u dziadków. Podobno jest zachwycona pobytem u nich. Oni mają niewielkie gospodarstwo i kilka zwierzątek tj. konia, krówkę, króliki, dwie kózki, dwa psy i kota, czyli to co "tygryski lubią najbardziej". Ewa podobno cały dzień chce być na dworze, a już najchętniej w obórce :-)

[ Dodano: 2008-04-23, 11:30 ]
dziewczyny nie wiecie jak długo czeka się na becikowe? My złożyliśmy wniosek tydzień temu i tak się zastanawiam właśnie kiedy dostaniemy pieniążki, a tak się składa że mamy mały dołek finansowy i strasznie potrzebujemy kasy. Może niedługo się pojawia na koncie, co?

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

23 kwie 2008, 11:47

Witam!
AgaSza pisze:nie umiałam się zorganizować. Ciągle coś robiłam, a na nic nie maiłam czasu
Właśnie tak jest u mnie. Od jutra zaczynam wracać do pracy bo też mało pieniędzy się zrobiło a nie chcę żeby Marek wymieniał funty bo taki słaby jest teraz kurs. Czuję się już bardzo dobrze więc nie ma na co czekać. Zobaczymy jak uda mi się wszystko teraz pogodzić.
Moje piersi troszkę lepiej a;le nadal boli jak djabli :ico_zly:
Marek przeziębiony trochę martwię się o Antosia żeby go nie zaraził.

Awatar użytkownika
AgaSza
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1642
Rejestracja: 06 mar 2008, 10:54

23 kwie 2008, 11:50

Dla Myszki i Kacperka edit szybkiego powrotu do zdrowia życzę. Niech Was jak najszybciej wypisują z tych szpitali (wyleczonych oczywiście), bo chcemy Wasze zdjęcia oglądać. Inne mamusie też niech tu zajrzą i nam się chwalą. A jak już o chwaleniu mowa, to ja mam czym :-) . Proszę bardzo:
1.Nasza Kingusia w kąpieli
Obrazek
2. A tu już po kąpieli.
Obrazek
3.A tu Ewunia odkurza sypialnię :-)
Obrazek
4.Tu z kolei czyta gazety:
Obrazek
5.I jeszcze Wam pokażę moje hiacynty w ogródku, co by trochę wiosny na nasze forum wpuścić :ico_haha_02: Tak w ogóle od 3 dni śliczna pogoda u nas jest!
Obrazek

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

23 kwie 2008, 11:53

AgaSza pisze:dziewczyny nie wiecie jak długo czeka się na becikowe? My złożyliśmy wniosek tydzień temu i tak się zastanawiam właśnie kiedy dostaniemy pieniążki, a tak się składa że mamy mały dołek finansowy i strasznie potrzebujemy kasy. Może niedługo się pojawia na koncie, co?

Ja miałam farta. Składałam wniosek 31 marca i dostałam kase 2 kwietnia. Akurat były rozpatrywane wnioski.

[ Dodano: 2008-04-23, 11:56 ]
asika82 pisze:Moje piersi troszkę lepiej a;le nadal boli jak djabli :ico_zly:

Asiu a czy mały dobrze chwyta pierś?? Tzn brodawke z otoczką??

Co do zorganizowania to mi jakoś idzie. Mam posprzatane i porobione wszystko a obiadek gotuje dopiero o 16 więc nie jest źle. Spacerki z małym i psem tez mi już nie sprawiają problemów. :ico_sorki:

Emma
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 344
Rejestracja: 07 lis 2007, 11:41

23 kwie 2008, 17:26

Niom dokopałąm się do wątku :ico_haha_01: Kurde nie mam czasu przy dwójce szkrabów nawet sie po tyłku podrapac, az mnie bebech boli, tzn skóra po cięciu cesarkim bo całą strzesiona jest. mały słodki, ale zaczynają mu dokuczac kolki, od dwóch dni jest na sztucznym mleczku, bo dopadłą mnie 3 dniowa goraczka prawie 40dychy, z osłabienia i nerwó pokarm mi zanikał, aż dzisiaj juz susza.Emi osikana z radości że ma brata, całuje, przytula, i chce nosic na rekach. Nie jest źle, daję radę choc jest cięzko przy rozwydżo\nej 3,5 latce. fajnie że się do Was dokopałam, tylko nie zdązę chyba nadrobic lektóry;-) Mój młody przez tydzien nabrał ponad 600gram.

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

24 kwie 2008, 09:39

Witam!
Emma super,ze nas znalazłaś, brawo dla dzieciaczków i Ciebie bo na pewno nie lada wyczyn dwoje dzieci po cesarce i jeszcze choroba. Pochwal się synkiem koniecznie jaki z niego kawaler.
Joanna24 pisze:czy mały dobrze chwyta pierś?? Tzn brodawke z otoczką??
Joanna nie wiem czy dobrze, teraz karmię go za każdym razem z kapturkiem to cały łapie do buzi ale i tak boli bo ja mam takie normalnie dziurki w sutkach bo tam gdzie popekały to aż porobiły się takie szczeliny a teraz to już dziurki. Trochę Bepanten pomaga.

[ Dodano: 2008-04-24, 09:40 ]
Agasza super fotki, ładne te Twoje córeczki :-)

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

24 kwie 2008, 09:58

Witajcie mamuśki.

AgaSza, cudne te Twoje córki. A Ewa jaka pracowita :ico_brawa_01:

Emma, super że nas odnalazłaś. Wpadaj częściej w miare możliwości i pochwal sie swoim szkrabem.
asika82, współczuje Ci kochana. :ico_pocieszyciel:

Mnie tylko boli jak mały zaciąga cyca. Bo nie chce chwytać z otoczką lewej piersi tylko bierze brodawke i zasysa otoczkę. :ico_olaboga:

[size=150]Ostatni raz proszę o zdjęcia Waszych szkrabów na pierwszą stronkę do suwaczków.[/size] Wklejcie je tutaj a ja zrobię co trzeba :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-04-24, 10:00 ]
Mój mały coraz mniej śpi. Leży coś tam sobie mruczy i sie rozgląda. Coraz częściej świadomie się uśmiecha. Z takim entuzjazmem :ico_brawa_01:
8 maja idziemy na szczepienie. Ciekawe jak je zniesie. :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
AgaSza
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1642
Rejestracja: 06 mar 2008, 10:54

24 kwie 2008, 10:51

Emma, jak ja Cię rozumiem doskonale-tez mam dwójkę maluchów i też jest ciężko. Narazie Ewa wyjechała, a nawet jak jeszcze była, to mój mąż był z nami, ale Adam od poniedziałku wraca do pracy, a w majowy weekend Ewa też juz przyjeżdża więc się zacznie dopiero jazda :-) jestem jednak dobrej mysli. Moja mama sie tylko strasznie martwi jak ja sobie poradzę-duzo bardziej to przeżywa niz ja.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość