Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

12 lip 2008, 22:39

Aniu moje gratulacje, ja zdawałam prawko jak byłam w ciąży z Emilką i udało mi sie za 1-szym razem, ale egzaminatora miałam swietnego.
ja dziś do południa byłam w pracy, potem pojechaliśmy po Emi do moich rodziców, a od nich prosto do znajomych na parapetówe, było sympatycznie, posiedzieliśmy przy winku w ogródku
teraz Emi nie chce spac i świruje w łóżeczku

dziewczyny czy dajecie już dzieciaczkom mleko nr3 to po 1szym roku życia??

[ Dodano: 2008-07-12, 23:06 ]
kilka fotek

Emi śpiszek, zdjecia robione w czerwcu
Obrazek

Obrazek

czwartkowy spacer
Obrazek

Obrazek

dzisiejsza parapetówka
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

13 lip 2008, 06:11

Witam z rańca, cosik spać nie mogę choć i Helenka i Krzyś jeszcze kimają...
Asiu, jaka Emi już duża! Śliczna z niej dziewczynka! Co do mleka nr 3, my dajemy zdaje się dokładnie od 4go lipca :-D bo akurat skończyło nam się nr 2 więc wystartowaliśmy z następnym. Jednak muszę przyznać, że Helenka tak sobie to mleko wsuwa... kaszką na śniadanie też ostatnio gardzi, więc dostaje jogurcik owocowy albo kanapeczki.

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

13 lip 2008, 08:41

No to i ja się melduję Obrazek , witam nowa koleżankę mojam. No i pozostałe koleżanki , zaglądajcie częściej :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Asiula ale dawno cię nie było , witaj i pisz co sie u ciebie dzało.Emi bardzo urosła i coraz bardziej mamusie przypomina :ico_oczko:
Co do mleka to my już dawno daliśmy sobie spokuj bo Wiki nie chciała choc ja wszystkie firmy przetestowałam, podaję jej kaszkę na mleku modyfikowanym i to tylko jak śpi bo inaczej też nie wypije .Za to z jogurtami serkami nie ma problemu, jadła już nawet raz kasze manne na krowim mleku i budyń, z czego budyń bardziej jej smakował.Ja właściwie daję jej już prawie wszystko wczoraj zjadła pół smażonej pangi i nic jej nie było , kotlecika pieczonego też już zaserwowałam.Nie podaje jej codziennie takich rzeczy przeplatam między gotowane :ico_oczko:
A 11.07. miałam jej zdiąc lecznicze kolczyki ale myśle sobie a niech ma je dłużej bo jak jej złote założe , a tu z nocy na 12.07 jak się obudziła to patrzę a wkrętka przepadła wszystko do góry nogami wywaliłam i nic, nawet M mie nastraszył że może zjadła ale to nie możliwe.Więc w sobotę zakupiliśmy kolczyki złote na angielskie zapięcie bo innych nie chciałam z niebieskimi oczkami ,no i jak mała spała to jeden wsunełam bez problemu przy drugim był za to podwujny problem , no ale udało się mała ma kolczyczki, oczywiście zaraz chrzestnej czabyło się pochwalic bo prezent sponsorowala :-D
Czas lenistwa dobiega końca dziś do pracy kurka dziwnie po 10dniowej przerwie nie chce się, no ale najgorzej zacząc potem to jakoś pójdzie

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

13 lip 2008, 10:08

:ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: napisałam wam posta, już go miałam wysyłać i mi Emi komputer zresetowała
więc tak po króŧce Edytko na wcześniejszym watku troszkę pisałam co sie u mnie działo ale moge to podsumowaać jednym słowem PRACA
Co do kolczyków Emi dostaała na 1go ząbka kolczyki od wujka i tak sie zastanawiam czy już jej przebić czy jeszcze poczekać
co do jedzonka to my też coraz bardziej eksperymentujemy, wczoraj np Emi zjadła koperkową zabielaną i luz, jogurty je już od ok 2 miesięcy i też nic jej nie ma, ale mleka krowiego jej nie dajemy.
Nie wiem co jeszcze pisałam
aha, dziś jedziemy do teściowej, jakaś niespodzianka ma być czyć czy cuś
A nie wiem czy wam pisałam że Emi w 4tą rocznicę naszego śpubu wyszły 4 zęby naraz :ico_szoking:
:ico_szoking: :ico_szoking: więc ma ich już 12 :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
dobra ide wysadzić Emi na nocnik i umyć głowę

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

13 lip 2008, 12:11

Witam kurka Asiula tobie już Emi na nocnik siada?
moja to siada ale jak jest ubrana a tak to ją posadzę ale częściej nic nie zrobi , bawi się nocnikiem wsadza tam buty i takie tam , może jestem za mało konsekwentna bo kiedyś jak ją systematycznie wieczorkiem wysadzałam to zawsze zrobiłam a potem tak jakoś nie chciało mi się :ico_wstydzioch:
Co do kolczyków to ja jestem za tym żeby przebijac jak dziecko ma ok.1roku bo potem chce ale się boi i trzeba kombinowac , a tak rachu ciachu i po płaczu.Ale do niczego nie namawiam każdy robi jak uważasz :ico_oczko:
NO to4ząbki na 4 rocznicę niezły prezęcik hi hi hi
Acha my próbujemy pic z niekapka ale najpierw ściągłam tą blokadę żeby mogła do ustnika przyeyknąc

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

13 lip 2008, 12:45

Witam

My wrocilismy i sie wybyczylismy :):

kilka fotek :):

Pierwsza podróz pociagiem :): z tatusiem
Obrazek

Obrazek

Z mamusia i kuzynka
Obrazek

Tak sie ciesze na molo
Obrazek

Obrazek

Zabawa w piachu ( sprawdza piach hehe )
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Marcinek w Muzeum Figur Woskowych z najmniejszymi bracmi :):
Obrazek

tatus kumpla sobie znalazl .............
Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2008-07-13, 12:48 ]
Asiu ciesze sie ze juz jestes :):
Co do kolczyków to ja jestem za tym żeby przebijac jak dziecko ma ok.1roku bo potem chce ale się boi i trzeba kombinowac , a tak rachu ciachu i po płaczu
jestem takiego samego zdania Edytko

Moj maly budyn wcina na mleku i jest ok tak samo kaszke manna z sokiem :):

No i gratuluje Emi zabkow u nas jest 8 sztuk :):

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

13 lip 2008, 20:30

helo

Edytko Emi siada na nocnikiu już od marca, ale to prawda trzeba by ć konsekwentnym, kupke robi głównie do nocnika, ale wiadomo że nie zawsze sie upilnuje i w pieluchy tez leje. Ale nocnik lubi i sikac do niego ibawić się nim

Madziu super zdjęcia, marzy mi się wyjazd nad morze, ale w tym roku to raczej nei ma na to szans :ico_placzek:

A co do niespodzianki u teściowej to ciotki klotki miały imieninki i impre zrobiły. A ja jak poszłam uspać Emi to zasnęłam razem z nią i spałyśmy tak ponad 2 godziny, ale jesteśmy gościnne :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

13 lip 2008, 21:21

hej zapomnialam o nowym watku
wczoraj w nocy pisalam do was na starym wiec wkleje:
hej

a u nas imprezka zakonczona hihi bylo wesolo,hucznie i gwarno
kolezanka zrobila lelkowi piekny tort, motylka owocowego, naprawde dzielo sztuki tylko ja zbyt zakrecona bylam i zapomnialam o fotce a buu dopiero w trakcie krojenia mnie olsnilo.. tak mi żal :ico_placzek:
ale pysznie smakowal
lelus byl podekscytowany
wołał swoje : "JAAA" hehe
kochany
i chodzil sobie ladnie sam, pierwszy raz w domu. ale mial publicznosc wiec zrozumiale
ja oczywiscie w takich momentach jestem zbyt podekscytowana i nienagadana hehe wiec w ferworze zabawy zapomnialam o jedzeniu i dopiero niedawno zjadlam pierwszy posilek od sniadania , i znalazlam w lodowce nietknieta salatke truskawkowo-melonowa hehe no coz zdarza sie hihi (ostatnio taki numer zrobilam na swojej 18stce kiedy kumpel po polnocy znalalazl w lodowce przygotowane przez moja mame ciasto na te okazje hehe )
ale i tak duuzo jedzonka zostalo
zrobilam nowa salatke z winogron kurczaka i czosnku.. zrobila furrore. hehe pyszna!

fotki pokaze jak zgram na fotosik...
poki co dopijamy drinki z A i pewnie pojdziemy zaraz spac...
do naszej kruszynki :-D

a dzisiaj?
uff ale jestem niezywa
nie wiedzialam ze po 3 drinkach bede miala kaca
dla mnie najgorsza jest wtedy podroz samochodem. wykancza i powoduje mdlosci bleee

piekna dzis pogoda
chcialam ciekawiej dzien spedzic ale moj mezulek kochany uparl sie grac w pile
ostatni mecz w sezonie..
pojechalismy z nim, kibicowalam robilam fotki i bawilam sie w kapitana bo bylam glosniejsza hihi

no a potem pojechalismy do centrum. poogladac festiwal latyno amerykanski ale bez rewelacji
wiec posiedzielismy sobie na plazy
tutaj co roku robia taka sztuczna plaze, z piachem. lezakami, barem i muza na zywo hehe
fajnie nawet, jesli slonce swieci

po tym jeszcze rundka po najglosniejszej slynacej z nocnych klubow, pubow ulicy w miescie, niestety nam jeszcze nieznanej hehe hihi
ale juz oblokalismy klubu zeby zabawic tam jak moja mama przyleci

takze caly dzien na nogach ufff
teraz podleczylam sie goracym rosolkiem i zimnym piwkiem hihi i juz mi lepiej hehe

[ Dodano: 2008-07-13, 21:27 ]
witam nowa mamusie.. wpadaj do nas !!!

asiulka
ale sobie emi wypoczywa, wakacje na maxa hihi
gratki zebalkow! ja bylam w szoku jak jednego dnia wypatrzylam dwa u lelka. a u ciebie az 4? szok

edytko
my tez sadzamy lelka na nocnik ale na razie z lenustwa tylko rano. on zawsze po wypiciu butli robi kupke wiec wykorzystuje ten czas hihi pozniej juz jest albo poza domem albo mama zapomina :ico_wstydzioch:

madzia cos mi sie pokrecilo. myslalam ze wy na wczasy nad morze jedziecie. zapomnialam ze przeciec na plaze macie niedaleko
super taki wypadzik nad morzem zaliczyc. jak sie marcinkowi w pociagu podobalo?
ja sie ciesze ze lelek ma okazje podrozowania publicznymi srodkami lokomocji jak autobusy.. bo to super sprawa dla dzieciakow. i jak uspolecznia
lapie konakty z ludzmi. zagaduje, z dziecmi za raczki sie trzyma w busie hihi fajnie hihi

kamila jak tam po imprezie?
u mnie jeszcze jedna przekaska i jeszcze jedno piwo i wracam do siebie hihi

aniu gratki kierowco!

[ Dodano: 2008-07-13, 21:32 ]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek
lelek robi akuku
Obrazek

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

13 lip 2008, 22:10

WITAM NA NOWYM WATKU :-D :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01: wrocilismy ze wsi ,bylo superowo i upalnie :-D
Wiki ma na nosie mega wielkiego strupa :ico_olaboga: wywrocila sie i przytarla nosem podloge wyglada tragicznie :ico_placzek: w najblizszym czasie fotek nie bedzie bo brzydko strasznie wyglada ojojojojo



ASIULKA slonce ty moje witaj :ico_oczko: ty juz mi po nocach sie snilas i wreszcie sie zjawilas :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-07-13, 22:13 ]
ASIULKA ale EMI wyrosla sliczna dziewczynka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a co do kolczykow my juz mamy w uszkach normalne,a Wiki na roczek dostala 3 pary!!



MADZIU super wyprawa i Marcinek zadowolony :-D


ANIU gratulacje kierowco :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


MADZIORKA widze imprezka udana super super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Reszty nie pamietam upssssssss wybaczcie!

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

13 lip 2008, 23:13

Hej no witam z wieczorka.
Dziś u nas melanż. Jarek wczoraj zapił ostro i dzis poprawiał bo sie cały telepał jak wstał hehehe. Czubek jeden. Ja kulturalnie. PO domówce wylądowalismy na godzinkę w klubie, ale tylko sie pokręcilismy bo wzmacniacz padł na duzym parkiecie i grali tylko czarną muze itp na małym. Wrócilismy o 3. Tomek spał, ale cos sie kręcił i kręcił. Ostatnio tak ma, że przebudza sie w nocy z płaczem lub pojękuje. Już sie do tego przyzwyczaiłam, ale mam nadzieję, ze wkrótce to jednak ustapi.
Mama pojechała i znów we trójeczkę.

Aniu gratuluję zdanego egzaminu. Szkoda, ze takie nerwy, ale uz masz z głowy.
Swoją droga zobaczcie ile z nas juz zdawało prawko podczas tej naszej dwuletniej znajomości.

Piękne zdjęcia Emi i Marcinka. Leoś w czapie FUN TO BE ONE wygrywa hehe.

Słuchajcie no właśnie ostatnio sie tak zastanawiałam jak Wam idzie z tymi nocnikami. Ja byłam tą pesymistka, która uważa, ze nocnikowanie tak wczesne nie ma sensu, przynajmniej u nas. No i jak widze chyba jednak te siuski i kupki to takie przypadkowe jednak. Ciekawe jak Luśka Jasnie Pani? Madziorka wiesz coś? Chodzi mi o nocnik oczywiście.
zrobilam nowa salatke z winogron kurczaka i czosnku.. zrobila furrore. hehe pyszna!
Eeee to mój przepis czy z internetu brałas?? Bo ja kiedyś podawałam Wam właśnie tą sałatkę. Jest pyszna. Ja wczoraj tez nowej skosztowałam z ananasem, jabłkiem, kukurydzą, cebulką i kurczakiem. Do tego jakis sosik, ale nie pytałam z czego. Fajna.

ch jeszcze sprawa mleka no i ogólnie jedzenia.
Ja mleka krowiego nie daję jeszcze. Do picia modyfikowane junior. Ale do potraw oczywiscie dodaję i Tomek wsuwa jogurty juz od dawna i maślankę pije i sie po brzuchu głaszcze jaka dobra hehe.
Natomiast mam pewna uwagę co do innych potraw. Nie żebym sie znów czepiała... :ico_nienie: Ale tak piszecie: dałam to i nic nie było, dałam tamto i nic nie było... Dziewczyny to nie o to chodzi, ze dacie schabowego i nie będzie reakcji. Chodzi o to, ze to nie zdrowe, ze szkodzi na wątrobę, na nerki itp, itd... Tak samo ze wszystki i z mlekiem również. Oczywiście, ze nic nie będzie jak sie zapoda to czy owo, chodzi o efekty zdrowotne nie widoczne gołym okiem.
To taka moja uwaga.
No ale oczywiście nie mówię, ze nie mamy podawać dzieciom coraz to nowych pokarmów. Ja tez daję a jakże. Ale nie smażone. Uważam, ze ma na to czas. Zresztą jak go będę dobrze karmić to nie będzie miał nadwagi co jest teraz bardzo powszechne u dzieci. A wszystko to wina rodziców, choc czasem chcą dobrze, a wychodzi inaczej. Przekarmiaja maluchy lub właśnie dają im za dużo tuczących rzeczy. A niestety choć małe pyzate bobo jest chwlalone jak ładnie przybiera to już dwuletni pyzolek nie budzi takich pozytywnych emocji. A trudno nagle dziecku odmówic skoro przyzwyczajony nie? Ale się rozpisałam...

Jutro mamy ortopedę. Ciekawe co facet powie, jest taki zabawny hehe. Zapytam go o te butki jak nie zapomnę.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość