Awatar użytkownika
becia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 10 gru 2007, 11:17

30 maja 2008, 15:51

Tak mi się wydaje, że teraz banki stawiają na kredyty mieszkaniowe. Coraz mniej popularne są kredyty konsumpcyjne brane w banku - teraz jak kupujesz sprzęt AGD albo RTV to masz na raty 0%.
Myślę, że lepiej jest sobie odkładać pieniądze na takim koncie w KB niż brać kredyt. No chyba, że nagle potrzebujesz kasę.

Awatar użytkownika
malami
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 38
Rejestracja: 24 maja 2008, 19:57

30 maja 2008, 20:16

Jak potrzebujesz gotówki od zaraz to czasmi są okazje na szybkie kredyty gotówkowe,np KB oferuje w dniach 2-6 czerwca kredyt gotówkowy i tylko teraz prowizja za udzielenie kredytu wynosi 0%! Jednym warunkiem jest posiadanie Ekstrakonta. Natomiast nowi klienci, którzy biorąc kredyt gotówkowy, założą Ekstrakonto, będą przez 3 miesiące zwolnieni z opłat za prowadzenie rachunku- ale to dla tych którzy potrzebują gotówki :) :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
imithiel
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 30 maja 2008, 13:35

Kredyt mieszkaniowy na razie dziękuję

31 maja 2008, 17:25

Z mieszkaniowego nie mam zamiaru na razie korzystać. W KB mają niezłą miła fachową obsługę, doradcę a nie tka jak w jednym banku doradca dopiero jak masz wpływy co miesiąc na konto powyżej 3000 zł. Normalnie KB wychodzi całkiem dobrze na polu bankowym, wyszedł z ciekawym kontem i dodatkowym programem. Nic tylko oszczędzać i się cieszyć życiem, a pieniążki w KB nieźle procentują.

Awatar użytkownika
malami
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 38
Rejestracja: 24 maja 2008, 19:57

01 cze 2008, 11:42

Na mieszkaniowy narazie mnie nie stać :( ale jeśli chodzi o oszczędzanie to Kb oferuje również lokaty terminowe - tradycyjna, sprawdzona forma oszczędzania, jednak należy liczyć się z zablokowaniem dostępu do pieniędzy na pewien czas; to najlepszy sposób oszczędzania, jeśli wiesz, że będziesz ich potrzebował nie wcześniej niż np. za sześć miesięcy czy za rok ,fundusze inwestycyjne ,indywidualne ubezpieczenie z funduszem :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
becia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 10 gru 2007, 11:17

02 cze 2008, 14:13

W ogóle powiem szczerze, że wiecej mam zaufania do banków, które nie reklamują się za wszelką cenę. Chyba takimi bankami są właśnie KB, mBank, polbank. Np. za millenium jakoś nie przepadam.

Awatar użytkownika
imithiel
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 30 maja 2008, 13:35

Teraz przesadziłaś

03 cze 2008, 11:21

No jak mBank się nie reklamuję, to ja jestem święta. A Polbank też się przecież cały czas reklamuje. Zresztą, to nie o to chodzi, że im nie można wierzyć, tylko trzeba ich prześwietlić dokładnie. KB ma dobrą opinię jako Bank więc warto tam sobie założyć konto.

Awatar użytkownika
malami
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 38
Rejestracja: 24 maja 2008, 19:57

03 cze 2008, 12:15

Też jakoś ostatnio myślałam nad reklamą banku i faktycznie nie przypominam sobie ąebymm gdzieś widziała reklamę KB,no a popatrzcie WBK cały czas się promują :-)

Awatar użytkownika
becia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 10 gru 2007, 11:17

Re: Teraz przesadziłaś

03 cze 2008, 17:02

imithiel pisze:No jak mBank się nie reklamuję, to ja jestem święta. A Polbank też się przecież cały czas reklamuje. Zresztą, to nie o to chodzi, że im nie można wierzyć, tylko trzeba ich prześwietlić dokładnie. KB ma dobrą opinię jako Bank więc warto tam sobie założyć konto.

Nie chodzi mi o to, że te banki się w ogóle nie reklamują, każdy się reklamuje, tylko, że nie za wszelką cenę jak Millenium - najpierw Jopek, Urbański a teraz Feel. Nie zatrudnią do reklamy zwykłych ludzi tylko gwiazdy.

Awatar użytkownika
malami
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 38
Rejestracja: 24 maja 2008, 19:57

03 cze 2008, 17:40

No a KB ma narazie największe oprocentowanie i jakoś reklamy nie potrzebuje - ilość klientów świadczy o dobrym banku :)

Awatar użytkownika
imithiel
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 30 maja 2008, 13:35

04 cze 2008, 11:39

No ja tam wierzę ludziom, którzy korzystają z banku KB, który bardzo sobie chwalą. Zresztą też bardzo sobie ich teraz chwalę, nie ma żadnych haczyków i wszystko wyłożone na tacy. Naprawdę warto zainwestować w ten bank.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość