Awatar użytkownika
minula
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 91
Rejestracja: 13 sie 2008, 17:13

03 paź 2008, 12:00

Witam , u mnie nie zaciekawie poniewaz nie doczekalam sie @ i od 29 wrzesnia ponownie biore primolut jeszcze zostalo mi i 6 dni i pozniej dopiero po uplywie trzech dni bedzie @ no i wrescie clo , pisalas ze test owulacyjny wyszedl pozytywnie to chyba byly te dni chodz tak do konca to niewiem , ja tez bede od 8 dni cyklu stosowac te testy poniewaz co trzeci dzien bede chodzic na usg a co drugi dzien bede robila test , tak zdecydowal moj ginekologe ( mieszkam w londynie ) poniewa ja chodze do niego prywatnie i to wyjdzie mnie taniej tak stwierdzil . Napisz co tam wyszlo u Ciebie :-)

[ Dodano: 2008-10-06, 21:08 ]
Witam ponownie , jeszcze dwa dni primolut pozniej po uplywie okolo 3 dni bedzie @ i 2 dnia cyklu clo , ale martwi mnie dzisiejsza rozmowa z moim ginekologiem poniewaz on stwierdzil ze mam do niego na usg nie przychodzic poniewaz to jest nie potrzebny wydatek mam tylko od 6 dni cyklu az do momentu wystapienia nastepnej @ robic sobie testy owulacyjne , czytalam na internecie rozne wypowiedzi dziewczyn i z tego co wyczytalam to dziewczyny mialy zwiekszane dawki a ja mam przez 6 miesiecy brac clo po jednej tabletce od 2 dnia cyklu a jak testy wyjda pozytywnie to tabletki mam odstawic , dziewczyny co myslicie na ten temat bo ja juz sama nie mam pojecia co robic czy moze szukac nowego gina ????????????? :ico_puknij: :ico_puknij:

Basia01
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 95
Rejestracja: 22 sie 2014, 10:54

Re: Tabletki na owulacje

03 paź 2014, 14:40

ja nie biorę tabletek tylko zioła na owulacje z Regularne Cykle z baby and mama med i juz wiem że jakoś tam działają, bo już moge obserwować śluz a wcześniej tak nie za bardzo sie dało, bo nie było żadnej róznicya teraz widzę jego specyfikę więc chyba pomaga i jak na razie polecam, i wierzę, ze dzięki nim niedługo zafasolkuję :) jestem dobrej myśli :)

Maniesia
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 24 mar 2015, 09:59

Re: Tabletki na owulacje

08 kwie 2015, 09:14

Cześć Dziewczyny :) staramy się z mężem o dziecko i też zastanawiam się nad czymś co wspomogłoby moją płodność i poszperałam trochę po necie i wyszukałam gdzieś, że ważne są te wszystkie suplementy ale w sklepach jest tego pełno i sama nie wiem na co się zdecydować.... Czy któraś z Was stosowała coś takiego: http://sklepstarania.pl/suplementy-diet ... -faza.html ?? Myślicie, że warto??

vantiel
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 26 maja 2021, 22:45

Re: Tabletki na owulacje

26 maja 2021, 23:00

kwas foliowy + dieta + prefert zel + odpowiednia ilosc ruchu i bedzie ok

Wróć do „Przed Ciążą, czyli chcemy mieć dziecko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość