Awatar użytkownika
minula
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 91
Rejestracja: 13 sie 2008, 17:13

Tabletki na owulacje

12 wrz 2008, 00:16

WITAM , od pewnego czasu staramy sie z mezem o dzidziusia i nic , @ spozniala mi sie 3 tygodnie , juz myslalam ze tym razem sie udalo a tu nic , wiec poszlam do ginekologa wykryl u mnie duzego torbiela na lewym jajniku , przepisal mi primolut bralam 10 dni i torbiel zniknol , nastepnie zaczol obserwowac czy mam dni owulacyjne co dwa dni wizyta , woreczek byl wielkosci 17mm i przestal rosnac i nie chce peknac , w sobote wybieram sie do niego i jesli nic sie nie zmieni to przepisze mi leki na owulacje , chcialabym sie dziewczyny zapytac czy ktoras z was brala takie leki i czy udalo wam sie zajsc w ciaze .Pozdrawiam

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

12 wrz 2008, 08:27

ja osobiscie nie wmiałam z nimi stycznosci ale z tego co sie orientuje to moja znajoma brała leki na wywołanie owulacji i udało jej sie ma slicznego dzidziusia. ja od dzisiaj szaleje ... dzis ma przyjsc malpa

Awatar użytkownika
minula
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 91
Rejestracja: 13 sie 2008, 17:13

15 wrz 2008, 00:12

Witam , bylam u ginekologa i przepisal mi clostilbegyt , mam go brac od 2 dni cyklu przez 5 dni po jednej tabletce i 9 dni cyklu mam isc na usg , chcialabym sie zapytac czy ktos z was bral ten lek i jakie po nim byly efekty ???/

Awatar użytkownika
Agnes
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6396
Rejestracja: 10 kwie 2007, 20:39

15 wrz 2008, 15:32

minula ja miałam ten lek też przepisany przez gin.w zeszłym mies.miałam go wziąść ale zrobiłam sobie mies.przerwy ze starankami i wezmę go w tym mies.a powiem Ci że zdążyłam tylko jedną tabletkę zażyć i trochę mi się w głowie kręciło i słabo widziałam ale to tylko na początku póżniej już jest ok.ja mam go brać od 5dc do 9dc jedną tabletkę a 8dc do gin.na monitoring z tego co czytałam to może dojrzewać kilka pęcherzyków i może się udać szybciej zajść ale trzeba sprawdzać endometrium czy nie maleje bo wtedy problem jest ale na to też tabletki są ;) i wrazie nie pękania pęcherzyków zastrzyk ale mam nadzieję że szybko nam się uda trzymam kciuki

jojo26
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 23 maja 2007, 10:25

17 wrz 2008, 15:25

Hej, my już od roku sie starmy i nic... kilka razu dość długo spóżniał mi się okres, - okazywało sie ,ze to takei samoistne poronienia, dostałam duphaston i clo,ale clo nie wzięłam - jak przeczytałam skutki uboczne to się przestraszyłam -zrobiłam sobie na razie przerwe z hormonami, bo tyłam po nich a efektów nie było, na razie działamy bez wspomagaczy, mam nadzieję, ze owocnie, pozdrawiam i życzę powodzenia

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

17 wrz 2008, 16:18

jojo26: zapraszam do wątku o Duphastonie w zakładce "zdrowie" :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-09-17, 16:22 ]
Oto bezpośredni link: http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... php?t=5107

magda2109
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 22
Rejestracja: 22 lis 2007, 20:46

Re: Tabletki na owulacje

17 wrz 2008, 17:19

minula pisze:WITAM , od pewnego czasu staramy sie z mezem o dzidziusia i nic , @ spozniala mi sie 3 tygodnie , juz myslalam ze tym razem sie udalo a tu nic , wiec poszlam do ginekologa wykryl u mnie duzego torbiela na lewym jajniku , przepisal mi primolut bralam 10 dni i torbiel zniknol , nastepnie zaczol obserwowac czy mam dni owulacyjne co dwa dni wizyta , woreczek byl wielkosci 17mm i przestal rosnac i nie chce peknac , w sobote wybieram sie do niego i jesli nic sie nie zmieni to przepisze mi leki na owulacje , chcialabym sie dziewczyny zapytac czy ktoras z was brala takie leki i czy udalo wam sie zajsc w ciaze .Pozdrawiam

Ja brałam tabletki castagnus i witaminy folik -pomogło :ico_oczko: mam teraz 4 tygodniowe bliźniaczki :-D

Awatar użytkownika
minula
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 91
Rejestracja: 13 sie 2008, 17:13

17 wrz 2008, 20:16

WITAM , co tam u was dziewczyny bo mnie bez zmian , ciagle czekam ma @ i do roboty na poczatku tabletki a pozniej przytulanko i moze cos bedzie :ico_haha_01:




magda2109 a jak dlugo bralas tabletki ??

Awatar użytkownika
Agnes
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6396
Rejestracja: 10 kwie 2007, 20:39

17 wrz 2008, 23:01

u mnie dziś 2dc za trzy dni clo 1x1 a 8dc do gin.na monitoring i zobaczymy co dalej :-) i jak organizm zareaguje :ico_oczko:

Awatar użytkownika
minula
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 91
Rejestracja: 13 sie 2008, 17:13

17 wrz 2008, 23:09

napewno bedzie ok , trzymam mocnooooo kciuki , daj znac jak czujesz sie po tych tebletkach . Pozdrawiam

[ Dodano: 2008-09-23, 00:58 ]
witam , ja nadal czekam @ juz nie moge sie doczekac kiedy bedzie i kiedy bede mogla brac clo , ale mam obawy poniewaz jesli do 28 wrzesnia @ nie przyjdzie to 29 musze zaczac lykac ponownie primolut czego wlasnie sie obawiam , bralam te tabletki miesiac temu i bardzo zle sie po nich czulam i wiem co mnie czeka przez 10 dni ale trudno , trzeba bedzie przetrwac , a co tam dziewczyny u was ?

Wróć do „Przed Ciążą, czyli chcemy mieć dziecko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość