MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

28 mar 2007, 07:59

faktycznie, mebelki sa przesliczne... ale jest jeden minus takich wlasnie regalow... a mianowicie, gdy wasze dzieciaczki beda starsze, to wszystko polozone na polkach bedzie blyskawicznie znikac... wiem, wiem, jestem pesymistka, ale ja mam synka w wieku 2 lat i wiem na co go stac... ostatnio pod opieka oczywiscie tatusia dlugopisem z fotela zrobil sito .cale szczescie byl juz podstarzaly i dermowy... i jak tu sobie pozwolic na ekskluzywne i drogie meble...
czasem tak mysle ze moze za jakies 20 lat, jak chlopak wyfrunie na swoje,to zafundujemy sobie jakies stylowe mebelki ale wtedy znowu przyjda wnuki... :ico_olaboga: :-D

Elzunia
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 430
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:27

29 kwie 2007, 20:36

Uwielbiam pokoje dziecinne. szkoda tylko,ze mamy maly pokoik Jeremiego...nic sie tam nie miesci :ico_placzek: . My pomalowalismy go na zielono- wyszedl bardziej seledynek Bzik to maly rozbojnik wiec moze ten kolor podziala na Niego jak Hydroxyzyna-hihi. No przynajmniej mam taka nadzieje! Jak tylko posprzatam wysle Wam zdjecie-hehehehe!!!

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

30 kwie 2007, 07:41

elzunia, pokaz nam pokoik jeremiego :ico_brawa_01: :ico_haha_01:

szkoda, ze tutaj nie chwalicie sie swoimi pokojami, bo napewno byloby co poogladac...
ja jak tylko sie przeprowadze i urzadze pokoj wiktorkowi, to napewno go wkleje :ico_haha_01:

Elzunia
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 430
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:27

30 kwie 2007, 22:40

Monika pokaze..nawet mam w kompie, ale zmobilizuj dziewczyny by tez wkleily pokoiki swoich dzieci! Powymieniami sie roznymi ciekawostkami dekoracyjnymi, choc u mnie jest ich nie zawiele, bo pokoik za maluski! :ico_placzek:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

27 maja 2007, 16:16

to jest pokój Lenki
[img][img]http://quick.holdthatpic.com/images/92428.jpg[/img][/img]

[img][img]http://quick.holdthatpic.com/images/92429.jpg[/img][/img]

jesteśmy świeżo po przeprowadzce, więc na razie ładnie się prezentuje, zobaczymy co będzie jak lenka przejmie go we władanie :-D
meble są ze starego mieszkania, ale ładnie się wkomponowały, wykładzina z komfortu. właściwie kupiliśmy tylko farbę, wykładzine i firanke

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

28 maja 2007, 08:50

PRZEPIEKNY POKOIK :ico_brawa_01:
ja mysle dla wiktorka o pokoiku "marynarskim". zobaczymy co z tego wyjdzie... :ico_oczko:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

29 maja 2007, 11:51

mama-emilki, paleta różu jest taaakaaa wielka :ico_oczko: na pewno coś znajdziecie :ico_oczko:
MONIKAB fr, kurcze, gdzies widziałam tylko nie pamiętam gdzie :ico_noniewiem: takie właśnie marynarskie motywy na ściany, może na alegro?

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

29 maja 2007, 18:58

mama-emilki, w le roymerlin, czy jakos tak :-D sa przepi\ekne dywniki do pokoi dziecięcych! śliczne kolory, wspaniale dobrane bajkowe wzory, cudo! :ico_oczko: i na pewno na nowym parkiecie bedą fajnie wyglądać. nasz parkiet po prostu sraszył i juz sie bałam, ze u lenki będzie jakas biurowa-szara wykładzina :ico_oczko: ale w sklepach barnżowych jest naparwde duzy wybór i jak ktoś ma paskudny parkiet to tez da rade :ico_oczko:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

30 maja 2007, 07:59

mama-emilki, z tymi malymi dywanikami to trzeba uwazac :ico_oczko: , bo dzieciatko moze sie na nim poslizgnac...ale chyba robia takie dywany ktore nie slizgaja sie po parkiecie???
ja osobiscie uwazam, ze szkoda by bylo zaslaniac caly parkiet... poza tym maly dywanik chyba latwiej utrzymac w czystosci ( nie musisz podnosic mebli aby go wyciagnac do prania badz trzepania) no ale wybor nalezy do ciebie :-)

[ Dodano: 2007-05-30, 08:05 ]
a jeszcze chcialabym sie was spytac o zdanie na temat takich naklejanych dekoracji na sciany... nie chodzi mi tu tylko o dekoracje do pokoiku dzieciecego, ale np do salonu czy ...lazienki...widzialam ostatnio w leroy merlin piekna lazienke pomalowana na zielono, a na jednej ze scian, przy wannie byl naklejony motyw takiego wielkiego liscia- dla mnie super!
albo w salonie... widzialam motywy bambusow... (nie na wszystkich scianach oczywiscie)
co o tym sadzicie...? czy nie jest to moze kiczowate? mi cos takiego sie marzy na scianach... i pewnie jak sie juz przeprowadzimy, to cos takiego sobie ponaklejam...

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

30 maja 2007, 13:40

MONIKAB fr, też widzialam te naklejki, tylko ja akurat w kuchni :ico_oczko: wyglądały po prostu bajerancko :ico_oczko: ale można tez kupic takie gotowe szablony, a nawet zaprojektowac własny wzor, to jest wycinane, przykladasz do sciany i wypelniasz szablon farbą, tez suoer sprawa!

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość