MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

15 mar 2007, 09:29

mama-emilki, co do szafy na ubranka, to ja ci proponuje jakas zgrabna komode...pomieszcza sie w niej wszystkie ubranka a na niej mozesz postawic lampeczke nocna, ktora wg. mnie jest niezbedna w dzieciecym pokoju ( lub taka wieszana na scianie przy lozeczku).dobrym rozwiazaniem sa lozeczka z szuflada, bo tam tez mozesz pochowac np. zabaweczki malucha.jesli nie masz takiego lozeczka, to warto kupic takie pudelko plastikowe z wiekiem.mozesz w nim trzymac rowniez buty.
ja co prawda jeszcze nie mam oddzielnego pokoju dla swojego synka, ale napewno bede urzadzac go w taki wlasnie sposob :-) bardzo dobrym rozwiazaniem sa plastikowe komodki i szafeczki, poniewaz nie sa drogie a dla starszego dzieciaczka, ktory popisuje sie swoimi zdolnosciami plastycznymi sa latwe w utrzymaniu w czystosci.na zabawki polecam jakis kuferek...
proponuje ci wybrac sie do jakiegos wiekszego sklepu z meblami, np.IKEA. tam sa przedstawione przykladowe pokoje...moze cie cos zainspiruje... no i meble z ikei nie sa tak strasznie drogie...
kiedy juz urzadzisz pokoik coreczki, zrob prosze zdjecie i nam zaprezentuj na tt.moze to bedzie inspiracja dla innych mam? :-D

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

15 mar 2007, 15:03

widze ze mamy podobny gust :ico_haha_01: , ja tez mam w mieszkaniu 2 kufry ( jeden stoi na szafie ze wzgledu na brak miejsca).cudownie jest urzadzac pokoik dzieciecy... :ico_haha_02:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

16 mar 2007, 09:15

mama emilki, a zastanawialas sie nad plakarem, tj. taka szafa na calosci sciany (i pod sufit)z rozsuwanymi drzwiami? super sprawa!pomiesci wszystkie wasze ubrania, buty, i co tylko chcesz... zajmuje stosunkowo niewiele miejsca a cala "graciarnia" sie tam pomiesci...
naprawde polecam :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

16 mar 2007, 10:18

ja gdzies tak za rok dopiero bede malemu urzadzac pokoik....jeszcze dokladnie nie wiemy ktory bedzie do niego nalezal....poki co maluch spi w naszym pokoju, tu sda wszystkie jego zabawki, lozeczko itd..dzieki Bogu pokoj jest dosc spory...

a marzy mi sei taki typoow chlopeicy pokoic,widzilam w castoramie na tapetach przykladowe pokoiki, slicznosciowe byly :ico_haha_01:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

16 mar 2007, 11:09

im dziecko starsze, tym ma wiecej zabawek i niestety wiecej balagani.moj wiktorek jak wysypie swoje zabawki, to nie mozna sie przedostac na drugi koniec pokoju... a mamy narazie tylko jeden pokoj ktory sluzy nam za sypialnie, pokoj dzieciecy i salon .cale szczescie do jedzenia jest kuchnia :-)

Awatar użytkownika
Aga_fr
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 860
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

16 mar 2007, 19:48

o ale fajny temat :-D ja mam bzika na punkcie takich rzeczy , jak zrobie fotke pokoiku Dejviego to Wam wstawie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Aga_fr
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 860
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

22 mar 2007, 00:14

Oto pokoik mojego Dejviego


Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 22 mar 2007, 21:25 przez Aga_fr, łącznie zmieniany 2 razy.

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

23 mar 2007, 10:43

aga, te mebelki do dziecinnego pokoiku masz po prostu super!

sylwiabk
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 18 mar 2007, 18:31

25 mar 2007, 11:14

A ja mam jeszcze przed soba, takie prace, wymyslanie pomyslow, kombinowanie co by kupic, wstawic i jak pomalowac. Narazie nasze cztery katy wygladaja FATALNIE!!!!!
Remat idzie dobrze, ale jak poszlam zobaczyc co zrobili to sie poplakalam. Nikomu nie zycze takich wrazen. ale bedzie ok i moze za pol roku pokaze zdjecia. A moze maczie jakies pomysly na kolory i mebelki. :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

25 mar 2007, 11:38

Ja miałam nadzieję, ze będę urządzać pokoik jeszcze przed porodem, niestety budowa przeciągnie się jeszcze kolejne 2 miesiące, więc Poziomeczka juz się urodzi, potem remont, więc dopiero na jesień się wprowadzimy do nowego mieszkanka, a tak juz sobie marzyłam o urządzaniu :( No ale jak myślałam o pokoiku, zawsez mi się marzył duzy duzy rysunek na ścianie , scena z Kubusiem Puchatkiem i przyjaciółmi. Słyszałam nawet, ze są takie zestwy farb z szablonami. Ale nie wiem czy są i gdzie są. Do tego oczywiście firaneczki z Kubusiem (juz nawet upatrzone), łózeczko z baldachimem, komoda z nocną lampką, jakaś podręczna półczeczka na kosmetyki, wypatrzyłam równiez śliczniutki wieszaczek na pampersy
http://www.allegro.pl/item170982605_prz ... html#photo
bardzo ładny moim zdaniem, a jak dziecko dorośnie mozna tak wkładać zabawki ;) Oprócz tego kilka zdjęć mojej Kruszynki (miejsce się znajdzie jak pokój będzie urządzony :ico_haha_01: narazie mogę sobie fantazjować.
Aga bardzo mi sie podoba pokiok Twojego synalka;) Dziewczyny wklejajcie zdjęcia pokoików Waszych Szkarów, to mozna oglądać w nieskończonośc.
Aha jest jeszcze cos o co mi się mazry... fotel bujany gdzieć nieopodal łzeczka... No ale to raczej pozostanie w wyobrazeniach ;)

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość