Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

04 sty 2009, 13:22

witam
pobudka przed 8,teraz pierdoła jeszcze nie śpi,tzn położony ale coś ględzi

napadało troszke śniegu,nie za dużo ale skorzystaliśmy i wzieliśmy Kacpra na sanki,ale sie cieszył,mówił ale jest fajnie hihi
topi sie bo 0 st na dworze,ale poada cały czas ,może jeszcze napada więcej

Patka mama dobrze,dziekuję,jak przyjdzie do domu to pewnie znowu będzie słaba ale to normalne
jeszcze tylko dzis i jutro do domku,a potem na koniec stycznia ostatnia chemia i badania

ja czekam na @ :ico_puknij: cos sie spóźnia a dzis mnie kłuje trzustka ałaaaa

a tu kilka zdjęć

to ja jak widać :ico_oczko:

Obrazek

z moim małżonkiem

Obrazek

z KAcperkiem

Obrazek

tyłek mi sie nie mieścił w sankach :ico_olaboga:

Obrazek

i naprzód

Obrazek

Obrazek

zapatrzeni :))

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Paulina446
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:42

04 sty 2009, 15:24

Hello :-D
Kacper dzisiaj obudził się o 10.30 :ico_szoking: :ico_brawa_01: :-D
Kurcze mały znowu ma przeziebiony pęcherz i z bólu sika gdzie popadnie, nie chce znowu wrócic do pampersów więc mu w majtki zakładam pieluchy tetrowe :ico_olaboga:
Ale jest w miare cieplutko, ciepło go ubrałam i właśnie zalicza swoja pierwszą saneczkową wyprawe :ico_brawa_01:

Miłej niedzieli :ico_brawa_01:

kasiekk :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za zdjęcia

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

04 sty 2009, 15:32

biedny AKcperek,żeby szybko mu przeszło :ico_sorki: :ico_sorki:

:ico_sorki: dzięki Paulina

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

04 sty 2009, 15:59

kasiekk, super zdjęcia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
dobrze że mama ok oby tak dalej :ico_sorki:
Paulina446, zdrówka dla Kacperka biedactwo :ico_buziaczki_big:

my na sankach byliśmy 2 stycznia , teraz jeszcze mniej ślniegu ale dziś pada i topnieje odrazu może przez noc nasypie :ico_sorki:

Kuba dziś jest okropny :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: cyrkuje od rana :ico_zly: byliśmy w kościele ale tylko 15 minut bez cyrku się nie obyło :ico_zly: na cały głos,do domu chceeee, do taty i tak w kółko :ico_olaboga: oprócz tego koło nas siedziała nasza pani doktor :ico_wstydzioch: wróciliśmy do domu nie chce zupy , makaron - a skąd ma mam mu wziąć makaron tzn mogłabym ugotować ale nie będzie aż do tego stopnia cyrklował zgłodnieje to zje :ico_olaboga:
zaraz idziemy do szwagierki i szwagra i chorego Kacpra , Kuba zostaje z dziadkami w domu to troszkę się odstresuje bo teraz normalnie bez kija nie podchodź :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Natka jak na lodowisku ?

[ Dodano: 2009-01-04, 15:01 ]
NAtka świetny avatarek i zdjęcia w podpisie

a widzicie mój nowy suwaczek ??? :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

04 sty 2009, 16:17

:ico_sorki: Patuś

oj współczuje,wiem jak to jest ,Kacper też bywa okropny i to czestp daje popalić
tak to juz chyba jest w tym wieku

jeszcze troche i mam nadzieje troche lepiej bedzie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

04 sty 2009, 19:38

hej
kubuś ogląda bajkę i zaraz kąpiel i spanko jupiiii dość na dziś :ico_sorki: :ico_oczko:
byliśmy na kawce :ico_kawa: kuba się wyszalał z dziadkami tzn swoimi pradziadkami :ico_oczko:


ale u nas dosypało śniegu zaczęło tak fest od 16 :ico_brawa_01: jutro sanki z prawdziwego zdarzenia , jedziemy 7 km od nas jest wąwóz i super górki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

04 sty 2009, 20:39

my wróciliśmy właśnie od dziadka
u nas tez nasypało dużo już,jak tak do jutra będzie to śniegu będzie że :ico_olaboga: ale fajnie :ico_brawa_01: poszalelismy w drodze do domu urządzając na rynku wojnę na kulki,a Kacper wniebowzięty :ico_brawa_01:
cały czas sypie,taki drobny

Awatar użytkownika
Paulina446
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:42

04 sty 2009, 21:45

pata, za suwaczek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Z Kacprem już lepiej udało mi sie przemycić :ico_oczko: tabletki w piciu, juz sika na nocnika nie gdzie popadnie :ico_brawa_01:

M od jutra znowu wyjeżdża w delegacje :ico_puknij:
A to Kacper dzisiaj na spacerku

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

04 sty 2009, 22:41

hejka
u nas sniegu za malo aby w ogole pomarzyc o jezdzie na sankach, chcialabym aby go dosypalo :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Paulina oby synusiowi szybko przeszlo i tabletki pomogly!
fajowe foteczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: widac ze sniegu macie duzo :ico_brawa_01:

Patuś suwaczek pierwsza klasa ...tz bym zrobila ale... ja jakas slaba w postanowieniach wiec :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: a w ogole jzu corz blizej lata wiec mam nadzieje ze sie spotkamy znowu :ico_oczko: tak jakos akurat sobie przypiomnialam ze tak malo czasu naprawde zostalo do wakacji :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

Kasiek...ja mysle ze moglabys byc modelkja, jestes sliczna a do tego masz taka zajebiaszcza figure ze zawsze bede ci zazdroscic :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: na prawde nie wiem z czego ty chcesz sie czasem odchudzac... tylko w kompleksy nas chcesz wpedzic chyba :ico_haha_01:

Oskarcio grzeczniutko zasnal po 20...w dzien juz nie spi, wiec niegdys mi sie wydawalo ze bedzie wieczorami padal a tu nic...gdybym sama go nie kladla to by jeszcze dluuugo mogl wytrzymac

na lodogryfie bylo fajnie jak zawsze..synus pojezdzil godzinke, mnie znowu plecy bola bo zgieta w pol jezdzilam ale dla mnie to zawsze swietn azabawa jak moge sie dzielic z moim malym skarbem tym co uwielbiam :ico_haha_01:

braciszek wyjechal, smutno mi... :ico_placzek: przyleci znowu ok marca , kwietnia apotem w lipcu na wesele przyjacielqa i narzecoznej siostry..

ustalilismy z bratem ze prawdopodobnie bedziey mieli gore, i chyba fajnie tez moze byc... troszke mniej roboty, ale ociupinke mniej metrow, nieszkodzi, moze byc przytulnie i tak :ico_oczko:

dobranocka

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

05 sty 2009, 13:46

witam
u nas sypie cały czas od wczoraj
na chodnikach tych bardziej chodzonych troche rozciapany jest ale poza tym dużo i potem na sankach do babci pojedziemy

D pojechał do Wrocławia ze znajomym i jego synem,chłopak ma białaczke i pojechali na jakieś badania,jest przygotowywany do przeszczepu

Nat :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: dziękuję
ale wiesz zawsze jest jakieś ale.....juz nic nie mówię :ico_wstydzioch:

fajnie że dogadałaś sie z bratem i że Oskiemu podobało się na lodowisku

Paulina za zdjecia :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość