Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

Pobudki w nocy i ploteczki- noworoczne nr 1

02 sty 2009, 11:06

dzieoberek
Nowy Rok to i nowy watek :-D

my dzis wyspani jak nie wiem, ja wstalam zed 9, wypilam kawule i wzielam prysznic a Oskar wstal przed 10 i zajada sniadanko i oglada baje
T jeszcze spi, bo dzis sobie wolne zrobil

pewnie bedziemy musieli jechac do tesciowki a nie mam ochoty, wczoraj mi sie udalo wykreci :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Ariannae
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 34
Rejestracja: 01 sty 2009, 21:33

02 sty 2009, 11:46

Witam wszystkich!

Nasz dzień rozpoczął sie tradycyjnie, czyli o 6.00. Mój synek nikomu nie pozwoli dłużej pospac. Budzi się i od razu wciąga nas w wir zabawy (dla niego), pracy (dla nas) :-D
Ranny ptaszek z niego i bynajmniej nie odziedziczył tej cechy po rodzicach :ico_oczko:

Ja dzis mam dzień na luzie, ale jutro niestety mam zjazd na studiach - oj, bardzo mi się nie chce jechac :(:

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

02 sty 2009, 14:49

Natashka, jak wczoraj ci się udało tzn cały rok cie się będzie udawało wymigać od odwiedzinek u teściowej :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_sorki:

śliczne zdjęcia , a ty Natka normalnie gwiazda że :ico_szoking: :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01: :ico_haha_01: :ico_brawa_01: a Oski jaki gentlemen mały :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

my dziś już byliśmy na saneczkach :ico_brawa_01: teraz po obiadku jedziemy do teściów , coś mam tam popisać teściowi w remanencie :ico_noniewiem:

Ariannae pisze:ale jutro niestety mam zjazd na studiach - oj, bardzo mi się nie chce jechac :(:

ja mam na szcęście za tydzień :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Paulina446
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:42

02 sty 2009, 14:49

Hello :-D

Nam sylwester minął w miłej, rodzinnej atmosferze :ico_brawa_01: kacper chyba czuł, ż cos sie świeci i zasnął nam na siedząco po 18 no i oczywiście powitał nowy rok :ico_haha_01: do domu wróciliśmy koło 1 i mały od razu zasnął i wstał o 11.30 :ico_brawa_01: no my oczywiście razem z nim :ico_oczko: .
Dzisiaj wstał o 8.30 wreszcie zaczął mi dłużej spac :ico_brawa_01: teraz jest z M na spacerku

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

02 sty 2009, 14:52

Paulina446 pisze:wstał o 11.30 :ico_brawa_01:
wow superrrr :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

02 sty 2009, 19:52

Patka mam nadzieje ze te wizyt u tesciwoej na serio beda rzadkoscia wtym roku..niech w koncu tylek nzacznie co nas ruszac..moze bede mogla sie czscie wymigiwac bo do pracy tez ide w tym roku i tez bede miala wymowke ze zmeczona, ze w domu cos musze roic id :ico_haha_01:
dzis mi sie niestety nie udao wymigac i jak zwykle wkurzona jestem bo ta bab to mega leniwy wieoryb, ylko by zarla i spala i nic nie robila :ico_zly: :ico_zly:

Paulina super ze Kacper dluzej spi, oby tak dalej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

02 sty 2009, 23:01

witam dopiero teraz
wpadam na chwile zobaczyc co u Was

widzę dzis dzień dłuższego spania
Kacper najpierw obudził mnie ok 5.30,usłyszałam ze marudzi i poszłam sprawdzic,przytuliłam i poszłam spac dalej,ale chyba nie zasnał bo po 6 przylazł do nas i próbował z nami zasnąc,oczywiście przyszedł jak zawsze z wszystkimi miśkami z którymi śpi,jednak nie udało mu sie zasnąc i kiedy tak sie przewalał i mnie odkrywał to nie wytrzymałam (trwało to juz ponad pół godz) i kazałam mu zabierać wszystkie manele i iśc do siebie no i poszedł bez słowa i chyba siepołożył,a razcej napewno ,zaległa cisza i zasnęłam ,przyszedł ponownie o 9 :-D juz wyspany

w dzień go nie kładłam

byliśmy na dosc długim spacerze,mieliśmy iść na sanki bo troche napadało,ale zdążyło stopnieć nim wyszliśmy

po południu przyszedł D kuzyn z żoną i kuzynką Kacpra Agatką i szaleli do 20.30,fajnie było :ico_brawa_01: mała ma skończone 4 lata a sa jednego wzrostu :ico_haha_02: ,najpierw troche zgrzytów było bo oboje uparci jak osły a potem fajnie sie bawili :ico_brawa_01: a my przy winku sie relaksowali :ico_haha_01:
Ostatnio zmieniony 02 sty 2009, 23:05 przez kasiekk, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

02 sty 2009, 23:04

witajcie na nowym wteczku noworocznym :ico_oczko:
ojej juz nowy rok i stajemy sie o rok starsze :ico_olaboga:
dziewcznyny super ze sylwester sie udal :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
u mnie tez bylo oki dzieci sylwestrowaly z nami do 2 a Gabi ciezko bylo uspac :ico_sorki:
Natashka, super fotki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ariannae, witaj milo cie poznac :-)

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

03 sty 2009, 10:32

dziendoberek
ja dzis znowu sie wyspalam,spalam do 9 a teraz kawianke pije..
T i Oski jeszcze spi...
Mlody cos w nocy mnie wolal, ryczal i nasile chcial do nas przychodzic ale mu nie pozwolilam.. spal z nami w sylwestra bo w jego lozeczku spal Olivier i do dobrego sie szybko przyzwyczail...ale nie ma mowy, mamy za male lozko zeby z ni spac...on rozwalony jak krol a ja jak sledz scisnieta...

powiem wam tez ze juz sie nie moge lipca doczeka..tegoroczny bedzie taki bardzo stresujacy ale zarzem zmieniajacy zycie moje..bo w lipcu rodzice sie wyprwadzaja a ja mam obrone pracy i studia koncze...nie moge sie doczekac :-D do tego dochodzi szukanie pracy itd, ten rok bedzie na pewno pelen wrazen

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

03 sty 2009, 13:04

Natashka pisze:powiem wam tez ze juz sie nie moge lipca doczeka..tegoroczny bedzie taki bardzo stresujacy ale zarzem zmieniajacy zycie moje..bo w lipcu rodzice sie wyprwadzaja a ja mam obrone pracy i studia koncze...nie moge sie doczekac :-D do tego dochodzi szukanie pracy itd, ten rok bedzie na pewno pelen wrazen

no to faktycznie Natka super roczek się zapowiada :ico_brawa_01:
nie dziwi ci się że nie możesz się doczekać :ico_sorki:

ale śpioszki z waszych dzieciaczków ,kuba tradycyjnie po 7 pobudka ,kładzie się po 19 ale nie śpi w dzień myślałam że będzie spał ponad 12 godzin niestety u niego nie wykonalne ale i tak nie narzekam :ico_oczko: w tym nowym roku !!!

ogólnie od ponad tygodnia kuba śpi beż pampka w nocy nie wiem czy się chwaliłam ale chyba nie bo nie chciałam zapeszyć ,była tylko mała wpadka w noc sylwestrową ale ogólnie to była żła noc więc wpadka jest wytłumaczona :ico_oczko:


dziadki właśnie od nas wyszli wyszleli się z kubą , teraz bawi się sam chwilę

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość