Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

25 lut 2009, 19:57

czesc

tak sie zlozylo ze na TT jestem glownie na zamknietych watkach. od niedawna tak zdecydowalysmy z dziewczynami
choc rownie swobodnie i bez ograniczen pisalam na otwartych watkach
ale wiem , ze niektore dziewczyny czuja obawy przed uzewnetrznianiem sie, i niejednokrotnie ktos z zewnatrz wykorzystal ich intymne zwierzenia

a ciezko pisac na forum z niedomowieniem, powstrzymujac sie z obawy przed takimi sytuacjami

osobiscie nie mam nic przeciwko zamknietym watkom
ale na otwartych czuje sie rownie dobrze hehe

choc oczywiscie zal ze niektore nasze rocznikowe mamusie nie sa juz dla nas a buuu

ja mam synka z lipca 2007. ale chetnie wspolpracowalabym z mamusiami dzieciaczkow z innnych miesiecy
nie zawsze mam czas na aktywne udzielanie sie w watku
ale czytania od czasu do czasu sie zdarzalo..

tak jak Lalka pisze, przydatne bywaja poczynania rowiesnikow rocznikowych

Lalka ty jestes NAsza, znamy sie od daawna
jesli chcesz dostep do nas czerwcowek to zapytam dziewczyn.
choc u nas lipa ostatnio
jedna strona na tydzien a buuu

Lipcowki na ktorych rowniez sie udzielam sa wciaz dostepne dla ogolu

a ja tez baaardzo lubie majowki
swietne babeczki hihi
ale wierze ze spotkamy sie na innych watkach
tak jak ze zborra i glizdunia hihi

na wiecej watkow rocznikowych niestety brakuje czasu hihi

hihi

buzka dziewczyny!!!

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

26 lut 2009, 00:29

lilo z tego co pamietam to Twój wątek rocznikowy 2005 od poczatku nie był dzielony na podgrupy...u nas było odwrotnie najpierw powstał wątek....mam z maja, czerwca, lipca i sierpnia(to był jeden watek)...a potem ten rocznikowy...ja sie juz przyzwyczaiłam i nie potrafiłam się jakos zzyc z innymi osobami...
dlatego pisze tam gdzie pisze...a z innymi osobami spotykam się na innych watkach. :ico_oczko:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

10 mar 2009, 19:23

No moim zdaniem kazdy robi tak jak zechce, ale trudno bedzie nowej osobie wejsc w watek zamkniety. Zawsze ona bedzie sie tam czuła troszke obco.

Wiem ze jest teraz kilka watków np moj dzieci listopada 2008 ktore pisza na zamknietym. Zdziwiłysmy sie bardzo bo taki watek juz istnieje i jest dostepny dla wszystkich. Okazalo sie ze przeniosły sie tam dziewczyny z innego formum na ktorym nie mozna było pisac na zamknietych watkach.
Ja uwazam, ze jak wszyscy beda sie do nas przenosic tylko dlatego, ze na innym forum nie mozna watak zamnknac, to juz nie bedzie to samo, a tak jak mowiecie idea forum to watek otwarty, a kazdy ma do niego dostep :-)

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

15 mar 2009, 12:17

Nie wiem jak inne dziewczyny ale ja po przeczytaniu
To jest zamknięta grupa, nowi użytkownicy nie będą przyjmowani jakoś tracę ochotę na dołączenie do nich.
Rozumiem gdy jest:
To jest grupa otwarta, kliknij aby poprosić o członkostwo

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

15 mar 2009, 13:01

watki rocznikowe robia sie same bo wiadomo, ze dziewczyny sie wykruszaja, roznice miedzy dziecmi sie zmniejszaja. Nasz listopad 2007 zmienil sie na roczniakach na pazdziernik-listopad 2007 bo sporo z nas urodzilo w pazdzierniku, a sam pazdziernik sie wykruszyl, calkiem mozliwe ze watek sie rozszerzy. Mi jest obojatene gdzie pisze, nie wstydze sie, a jak mam z kims gadac osobiscie jest gg, itp. Nie wiem czy jest sens robienia grup zamknietych na rowiesnikach :-)

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

15 mar 2009, 14:35

moni26 pisze:Nie wiem jak inne dziewczyny ale ja po przeczytaniu
To jest zamknięta grupa, nowi użytkownicy nie będą przyjmowani jakoś tracę ochotę na dołączenie do nich.

Przepraszam gdzie TY to wyczytałaś, zawsze komunikat jest taki :
Tylko użytkownicy z uprawnieniami dostępu mogą czytać tematy na tym forum.
Może napisz wiadomość do medaratora grupy i poproś o wstęp, to nie jest trudne :ico_oczko:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

15 mar 2009, 17:10

cyn.inspiration, to juz niedługo :ico_brawa_01:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

15 mar 2009, 19:23

Macie rację dziewczyny się wykruszają. Nas ze starej ekipy zostało może z 3 osoby (przepraszam jak kogoś pominęłam :-), ale za to dołączyły nowe mamusie i na nowo się zgrałyśmy.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

28 mar 2009, 23:15

Emka pisze:każda grupa powinna mieć już komunikat z przyciskiem Dołącz


My też mamy, czy ja nie wiedzę bo juz tam jestem.

[ Dodano: 2009-03-28, 22:18 ]
Emka Jak można zmienić nazwę grupy, bo pisałam Ci o tym na PW ale nie odpisałaś.

[ Dodano: 2009-03-28, 22:40 ]
A i zapomniałam się zapytac czym się różnią GRUPY od CZŁONKOSTWA W GRUPACH, bo wszystkie wątki zamknięte są na grupach a "Pogaduchy" i chyba jeszcze "Problemy z facetami" i "Dane na NK" są na członkowstwie :-D

atka_1987
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3544
Rejestracja: 22 mar 2009, 16:47

26 cze 2009, 09:02

Emka pisze:Wydaje mi się, że każda grupa powinna mieć już komunikat z przyciskiem Dołącz. Chyba, że coś pominęłam. Reszta jest już zależna od moderatora.

tez tak uwazam... mimo to,ze jestem na taim prywatnym forum

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość