Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

26 sie 2009, 18:13

dzięki dziewczyny :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
jak już będzie po wszytskim to na pewno się podzielę wrazeniami z pierwszego cycusiowania :ico_oczko: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

26 sie 2009, 20:49

izuś_85, badz wytrwala i nie daj sie zwiezc uwaga innych intuicja mamusi najbardziej ci pomoze :ico_sorki: ...no i my cycusiowe mamusie :-D
czekamy na twoja coreczke :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

07 wrz 2009, 17:39

dziewczyny witam :-D

wpadam pochwalic się ze udało się :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

było trudno :ico_placzek: czekaliśmy w szpitalu na immunoglobulinę bo jechała do nas aż z Warszawy... bez niej nie mogłam karmic piersią mojej kruszynki :ico_placzek: w szpitalu dostawała butle, chciała ssać, musiałam jej dać smoczka, płakałam razem z nią jak bóbr :ico_placzek: :ico_placzek:

ale w końcu szczepionka dojechała i wypisali nas do domu, od razu pozwolili cycować :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: to była 4 doba po porodzie, piersi były już twarde i ciepłe... Maja dossała się i od razu poczułam się cudownie :ico_brawa_01:

od tej pory je regularnie, w nocy przesypia 3-4 godzinki, w dzień ssie co 1-3 godzinki :ico_brawa_01: nie mam zadnych zastojów, twardych i obolałych piersi a z sutkami tez nie jest najgorzej :ico_oczko: :ico_oczko: do wczoraj troszke piekły ale dziś już o niebo lepiej :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

to uczucie jest cudowne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

trzymajcie kciuki żeby nas nie spotkały żadne problemy :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
dziekuję za wsparcie psychiczne, niepotrzebnie sie tak obawiałam że sobie nie poradzę

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

07 wrz 2009, 18:40

izuś_85, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super ze sie udoalo i dalej trzymamay kciuki jak co to pisz :ico_sorki:

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

07 wrz 2009, 22:14

izuś_85, No widzisz tak trzymać :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Super! teraz juz tylko lepiej bedzie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Happiness
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 198
Rejestracja: 24 sie 2009, 11:48

14 wrz 2009, 15:53

trzymajcie kciuki żeby nas nie spotkały żadne problemy
trzymamy mocno i tak jak dziewczyny piszą - powinno być już tylko lepiej :-D

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

15 wrz 2009, 10:12

trzymamy mocno i tak jak dziewczyny piszą - powinno być już tylko lepiej :-D
dzieki dziewczyny :ico_sorki: :ico_sorki:

już jest cudnie :ico_oczko: mleczko leci strumieniem, Maja od razu potrafi sie dobrze przyssać, choć czasem zdarza jej sie "cmokać", mam wrazenie ze łyka wtedy dużo powietrza i poprawiam jej cycucha aż przestanie :ico_noniewiem:

sutki już sie przyzwyczaiły i nie bolą, więc przed nami już chyba tylko miłe chwile :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Lencik
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 16 lut 2010, 21:17

Karmienie piersią

16 lut 2010, 21:37

"Karmienie piersią to kwestia nastawienia. Jeśli się tego bardzo chce, to nie ma praktycznie możliwości, żeby się nie udało. Czasem wystarczy że w twojej głowie pojawi się choć cień możliwości, małe "ale"....i ani się obejrzysz, już zostaje butelka"

Zgadzam się z tą wypowiedzią. Choć wydaje się to trudne jest do zrealizowania. Należy się dobrze przygotować i rozwiać wątpliwości.Poniżej podaje link do strony, gdzie można zaczerpnąć informacji. Mam nadzieje, że przydadzą się one każdej mamie, która ma pytania dotyczące karmienia piersią.
Polecam tą stronę. Więcej informacji na Dzieci są ważne w dziale Karmienie piersią

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość