Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

21 mar 2007, 16:08

A ja mam miec dziewczynke a cere mam super zawsze mialam jakies wypryski a teraz poprostu nic sliczna mam buzke :-D :-D

Awatar użytkownika
mamusiakubusia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 28
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:50

21 mar 2007, 16:16

Mi też się wydaje, że to jednak nie ma nic wspólnego, w poprzedniej ciązy miałam to samo i mam synka. W tej ciązy też miałam i ma być córeczka :-)

Awatar użytkownika
MagdalenaW-G
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 64
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:30

22 mar 2007, 13:48

agnieszka01.04 Ja też używam pure zone Loreala, ale żel oczyszczający a potem tonik i zastanawiałam się nad kremem, bo po samym żelu jest ok, ale jak użyję tego toniku to masakra :ico_szoking:
Czy ten krem rzeczywiście pomaga? I jak często stosujesz?
Pozdrowionka :ico_buziaczki_big:

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

22 mar 2007, 17:20

to zależy od cery... ja np przed ciaza mialam tak ze w lazience staly jakies dwa zele i uzywalam ich na zmiane bo inaczej moja skora sie przyzwyczajala do jednego i bylo fatalnie... no i czesto muysialam zmieniac kosmetyki to twarzy... nie moge miec jednego do ktorego sie przywiążę emocjonalnie :P

angelus
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 25 mar 2007, 14:53

03 kwie 2007, 19:43

Leatka, to co piszesz, niepocieszające jest bynajmniej :-(((

ja zawsze miałam ładna cerę że nie musiałam tapety nakładać, a teraz fatalnie (początek 4 m-c) bez makijażu nie ruszam się nigdzie, zresztą nawet pod tą tapetą nie da się ukryć takiego zaczerwienienia +wyprysków i krostek, czarna rozpacz

może spróbuje sudocremu skoro niemowlęta mogą używać to chyba nie zaszkodzi..........szkoda tylko bo wiosna idzie i człowiek chciałby lepiej wyglądać

NICOLA_1985

03 kwie 2007, 21:44

a ja zaczełam miec problemy z cerą dopiero w ciąży.. zawsze miałam fajna cere bez wyprysków... teraz na czole zrobiła mi sie taka chocby kasza.... nie jest widoczna ale jak sie przejedzie palcem po czole to jakbym miałam jakieś grudki pod skórą.. no i masakrycznie mi sie przesusza nie tylko na twarzy ale i na nogach... plecy i dekold bez zmian, żadnych wyprysków ani nic podobnego.... mam tylko nadzieje że nie bede miała rozstępów na brzuchu.. smaruje sie oliwką dla dzieci.. ponoć pomaga..

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

04 kwie 2007, 09:09

ja na brzuchu rozstępów nie mam, ale na udach i piersiach to okropne!!!

a jesli o sudocream, to ostatnio majtki obtarły mnie i strasznie pieklo, posmarowalam sudocremem i rewelacja :-D przestalo piec, i zniklo w blyskawicznym tempie :-D

czytalam na nim ze na vcere tradzikowa jest dobry, wiec hcyba tez sie skusze i wypróbuje

no i mam nadzieje ze chociaz moja twarz wroci do normy po porodzie, bo mam dosc tych oprzebarwien i wypryskow i w ogole wszystkiego (bez makijazu ani rusz)

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

04 kwie 2007, 10:35

nie było zadnych przeciwskazac napisanych na opakowaniu

Awatar użytkownika
MagdalenaW-G
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 64
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:30

04 kwie 2007, 11:08

Kochane Ja przed ciążą miałam cerę normalną, czasami przed @ wyskoczyła mi jakaś diodka. Ale tak gdzieś od około 2 miesięcy pogorszyła mi się znacznie. Zakupiłam tonik i żel Pure Zone, bo kiedyś mi pomagał i było masakrycznie. Jeszcze gorzej, szczególnie po zastosowaniu toniku. Więc weszłam na neta i wyczytałam, że polecany jest Excipial, krem koloryzujący leczniczy. Dostępny jest tylko w aptekach i to czasem trzeba go zamawiać. Ale jestem b. zadowolona. Występuje w dwóch kolorach, jasnym i ciemnym. Ja zakupiłam jasny, mimo że dziewczyny na forach pisały, że podchodzi pod brzoskwinię, róż. Ale pani w aptece poleciła mi właśnie jasny, bo ciemny jest tak ciemny, że nadałby się murzynkom.
Nie muszę już używać żadnego fluidu, tylko niewielką ilość kremiku.
Cena w miarę 22 zeta.

A Sudocrem jest też dobry, ale mi chodziło też o to, żeby nadawał się zamiast pudru, a Sudocrem jest biały, więc nadawałby się tylko do stosowania w domu.

NICOLA_1985

04 kwie 2007, 12:27

no sudocrem jest bardzo dobry, wprawdzie nie stosowałam go jeszcze na sobie, bo nie mam takiej potrzeby ale smaruje nim pupke bobasa , którego jestem opiekunką i nie ma odparzeń ani nic takiego.. zreszta jakiś czas temu jeszcze na studium miałam praktyke w domu straców i tam też używany był sudocerm... a wiecie jak to starsi ludzie ....odparzenia, odlezyny i wogóle... a sudocrem działał genialnie zaraz wszystko znikało i przynosił ulgę.. naprawde widziałam na własne oczy , ze sudocrem potrafi zdziałać cuda :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość