Awatar użytkownika
żaneta34
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 90
Rejestracja: 05 lis 2008, 17:20

16 paź 2009, 19:01

Nianie najlepiej jest znalezc z polecenia. I dla mnie niania byłaby naprawde koniecznoscia. Wiem ze tak jest łatwo powiedziec ,ale lepiej jest znalezc dobre przedszkole.

Kasia75
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 10 gru 2009, 17:49

10 gru 2009, 17:53

a jak się nie uda poprzez znajomych, z babcią itp, to ja również polecam serwis niania.pl. Szczególnie, ze jest tam na prawdę dużo ofert, do wyboru do koloru :)
Powodzenia

Awatar użytkownika
Vero-Vila
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 52
Rejestracja: 20 sty 2012, 22:34

02 lip 2012, 11:56

Najlepiej z polecenia, osoba już sprawdzona i możesz by wtedy spokojna. Jeżeli nie to możesz dać ogłoszenie w internecie, zaznaczyć kryteria jakie musi spełniać. Dzisiaj dużo kobiet szuka pracy jako niania, więc nie powinnaś mieć problemu ze znalezieniem.

Awatar użytkownika
martynkaka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 629
Rejestracja: 04 gru 2012, 11:37

Re: Niania-skąd ją wytrzasnąć?

19 gru 2012, 12:10

To jest zawsze twardy orzech do zgryzienia. Ciężko oddać dziecko obcej osobie. Wiem to z własnego doświadczenia, bo przez dłuższy czas sama szukałam niańki. W końcu na szczęście jedna z kuzynek męża, studentka, która miała więcej czasu, zgodziła się pilnować naszego synka. Dla nas była to ogromna ulga, bo mały ją zna i lubi, a ona sama zarobiła trochę grosza. Nie byłabym jednak w stanie oddać dziecka pod opiekę komuś kogo nie znam. Moja przyjaciółka jednak musiała się na taki krok zdecydować. Jej rodzice mieszkają daleko, nie znalazła też nikogo pośród rodziny i przyjaciół. Bała się zatrudnić pierwszą lepszą kobietę z ulicy i zgłosiła się do specjalnej agencji Babyandcare, która zajmuje się pośredniczeniem pomiędzy opiekunką i rodzicami dziecka. Nianie tam zatrudnione były uprzednio przez firmę sprawdzane pod względem kwalifikacji i doświadczenia, więc można było mieć pewność, że maluchem zajmie się osoba, która naprawdę się do tego nadaje. Z tego co wiem, wszystko jak na razie było w porządku, córeczka mojej przyjaciółki bardzo tę panią polubiła, nie ma więc na co narzekać. Trzeba jednak uważać, bo nie zawsze jest tak bajkowo i kolorowo. Nie wszystkie opiekunki poświęcają dziecku odpowiednią ilość czasu, nie wspominam nawet o sytuacjach, kiedy wykradają przeróżne przedmioty z domu. To już dla mnie zupełnie niewyobrażalne :/

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość