Awatar użytkownika
moniczeq1
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 12 kwie 2013, 10:07

Re: jaki alkohol

12 kwie 2013, 10:52

Najlepiej poprostu umówić się w knajpie z właścicielem że kto chce ten może sobie brać alohole a pozniej się rozliczyc

jonan
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 03 cze 2013, 23:56

Re: jaki alkohol

04 cze 2013, 01:53

Wódkę już mamy zaklepaną, chociaż do ślubu jeszcze trochę czasu zostało. Jeśli ktoś chciałby Pana Tadeusza w dobrej cenie, to można poszukać tutaj - http://najlepsza-wodka.pl/
Mamy jeszcze tylko problem z winem. Chcemy koniecznie, wiemy jakie jeśli chodzi o wytrawność, tylko nie wiemy na jakie konkretnie się zdecydować. Carlo Rossi odpada, bo nie przepadamy. Nie chcielibyśmy też wydać fortuny, ale przydałoby się postawić na stole coś sensownego. Możecie coś polecić?

kuuukla
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 04 gru 2012, 12:05

Re: jaki alkohol

25 cze 2013, 09:10

wy nie przepadacie, ale może Wasi goście przepadają za carlo rossi :)

sylwuunia
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 59
Rejestracja: 11 mar 2013, 21:45

Re: jaki alkohol

15 lis 2013, 09:45

Myślę że wódka musi być obowiązkowo - ostatnio byłam na weselu i była wódka Polanin, w bardzo fajnej butelce. Poza wódka - mozna zrobić stół z innymi alkoholami, ale jeśli stawiasz wino to i piwo powinno sie tam znaleźć.

bluszcz
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 17 kwie 2013, 15:17

Re: jaki alkohol

18 mar 2014, 12:03

Lubicie wino? Na stronie http://ankieta.winoporta.pl/ znajdziecie ankietę na temat wina Porta. Najciekawsze opinie zostaną nagrodzone opisywanym winem.

angiella
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 15 wrz 2012, 20:50

Re: jaki alkohol

20 cze 2014, 19:35

Wódka weselna powinna być a co do kolorowego alkoholu to równiez i wino i różnego rodzaju trunki ponieważ zazwyczaj kobiety szukają czegoś innego niż wódka, po za tym jeżeli wesele jest w miesiącach upalnych to i piwo powinno się znaleć.

Awatar użytkownika
CoCosanka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 147
Rejestracja: 23 maja 2014, 12:36

Re: jaki alkohol

24 cze 2014, 14:10

Chyba najlepszym rozwiązaniem było by właśnie umówić się z knajpką w której jest dana uroczystość niech oni zagwarantują % a później po zabawie na spokojnie się rozliczyć. Moi rodzice tak robili swojego czasu i tak naprawdę dużo ich to nie wyniosło wręcz przeciwnie knajpka sobie mniej policzyła.

angiella
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 15 wrz 2012, 20:50

Re: jaki alkohol

24 cze 2014, 23:24

Właśnie taka opcja żeby najpierw ustalić alkohol z restauracją była u moich znajomych którzy w Mekongu robili imprezę

ZlotaLinia
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 216
Rejestracja: 08 lip 2014, 17:13

Re: jaki alkohol

08 lip 2014, 17:29

Mam podobne zdanie,chociaż nie z kazdą knajpką a się umówić w ten sposób i trzeba kombinować na własną rękę,ale i tak można dogadać się z hurtownią,że zwrócimy ilość alkoholu która jednak nie została wykorzystana.

jeanine
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 25 cze 2013, 22:26

Re: jaki alkohol

28 gru 2016, 21:01

W mojej okolicy raczej wszyscy kupują samodzielnie wódkę. Liczy się po ok 1 l na parę na dwa dni wesela, biorąc pod uwagę że cześć gości obdaruje się butelką weselnej wódki to nawet ilość się zwiększa. No i np ja byłam ostatnio na weselu gdzie była Weselna z Polanina z butelką z grawerem pod młodych typowo - data i ich imiona były wygrawerowane

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość