Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

09 kwie 2010, 10:53

gofia, ja właśnie chcę taka lodówke do nowego domku ale narazie to jeszcze długa droga przed nami zanim kuchnie bede urządzać :ico_noniewiem: ale jestem zakochana w tej lodówce teraz tez mam lg z kostkarka i nalewaczem ale pojedyńcza i powiem wam że świetne lodówki robi lg

Awatar użytkownika
Dorota84
Papla
Papla
Posty: 797
Rejestracja: 03 lut 2009, 22:28

09 kwie 2010, 17:04

masz może tą LG GR-F429BTQA ?
Obrazek
właśnie chciałabym ją kupić

Awatar użytkownika
gofia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 317
Rejestracja: 26 kwie 2008, 22:45

07 maja 2010, 20:50

gofia, ja właśnie chcę taka lodówke do nowego domku ale narazie to jeszcze długa droga przed nami zanim kuchnie bede urządzać :ico_noniewiem: ale jestem zakochana w tej lodówce teraz tez mam lg z kostkarka i nalewaczem ale pojedyńcza i powiem wam że świetne lodówki robi lg
to prawda,,, ona jest śliczna a na żywo jeszcze lepiej wygląda :D
a chcesz konkretnie tą czerwoną art cool?

Awatar użytkownika
mala_s
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 25 cze 2010, 12:59

29 cze 2010, 13:47

Jeśli chcecie odmienić nieco wnętrze swojej kuchni to proponuje stylowe dodatki ze szkła:
Paterę

Obrazek
albo śliczne zestawy deserowe
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Dekor - uniwersalny komplet o wielu zastosowaniach. Sam w sobie jest niebanalną i unikatową ozdobą stołu. Wieczorami może być pięknym świecznikiem natomiast podczas party miseczką na orzeszki czy pojemnikiem na dipy.
Obrazek
Obrazek

lilo

07 lip 2010, 11:57

mala_s, ja bardzo lubię szkło ale te jakoś mi się nie widzą - zwłaszcza ta pierwsza patera wygląda hm... jak kawał mięcha typu wątroba, no takie mam skojarzenie i już :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mala_s
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 25 cze 2010, 12:59

27 lip 2010, 13:38

mala_s, ja bardzo lubię szkło ale te jakoś mi się nie widzą - zwłaszcza ta pierwsza patera wygląda hm... jak kawał mięcha typu wątroba, no takie mam skojarzenie i już :ico_oczko:
Mnie się tam podoba ale jak to się mówi o gustach się nie dyskutuje zresztą wejdź sobie na stronę tego szkła aquabath.pl i zobacz więcej zdjęć może zmienisz zdanie.
Ja dostałam jeden z zestawów taki fioletowo czarno złoty i też widzę że jedni są nim zachwyceni a inni nie za bardzo. Jest jedna rzecz której nie widać tu na zdjęciach te malowanie nie pokrywa tej powierzchni taj jak farba olejna tylko jest jak gdyby pół przeźroczyste . Światło od dołu przez to przenika
Obrazek
trochę to widać na tym zdjęciu.
Nie chcę robić reklamy ale jest to ręczne wykonanie i naprawdę nie jest to chińszczyzna tylko polski wyrób i jakość jest naprawdę dobra Widziałam również u koleżanki ten zestaw
Obrazek
I jak ktoś nie lubi malowanego szkła to też fajnie wygląda.
Ale z drugiej strony ma Ci się prawo nie podobać ;-) Jak to się mówi Jeden lubi ogórki drugi ogrodnika córki. :-)

romaneska
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 12 lut 2013, 16:37

Re: jak ożywić nasze kuchnie??:)

12 lut 2013, 17:03

ja wolę upiększać swoje mieszkanie bardziej radośnie ;)
dlatego do kuchni wybrałam dodatki w takim stylu:

Obrazek

Awatar użytkownika
angeloo
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 133
Rejestracja: 10 paź 2012, 13:44

Re: jak ożywić nasze kuchnie??:)

12 lut 2013, 17:07

haha zabawny ten stojaczek :)

Mi się bardzo podobają teraz te wszystkie kolorowe, silikonowe przybory :)

Awatar użytkownika
barka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 12 sie 2011, 12:08

Re: jak ożywić nasze kuchnie??:)

13 lut 2013, 14:03

Powiem Wam, że ja ostatnio kupiłam sobie nowe firany i to zdecydowanie wpłynęło na plus. Kuchnia wygląda zupełnie inaczej, niż przedtem. Niby taka mała zmiana, a zarazem wielka.

Kupiłam sobie taką firanę. Podoba się Wam?

Awatar użytkownika
Dywilan
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 20 lis 2012, 13:28

Re: jak ożywić nasze kuchnie??:)

20 mar 2013, 18:06

Mi się b. podoba szklane panele ze zdjeciem trawy. Przyklad:

Obrazek

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość