Awatar użytkownika
Monika89
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 03 sty 2014, 14:54

Re: Wasze sposoby na stres.

17 lut 2016, 21:27

odświeżam wątek - co polecacie na stres?

Awatar użytkownika
marita
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 56
Rejestracja: 22 sty 2015, 11:06

Re: Wasze sposoby na stres.

18 lut 2016, 11:30

U mnie na stres sprawdza się suplement diety Doppelherz aktiv Magnez 400 RETARD :-). W jego składzie znajduje się skoncentrowany wyciąg z liści melisy, witamina D3, witamina B1 oraz Witaminy B3 i B6. Suplement diety zalecany jest osobom, u których występuje przemęczenie czy stres, przy intensywnym wysiłki fizycznym i umysłowym oraz u osób stosujących używki - takie jak kawa czy alkohol. :-)

kawato
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 19 lut 2016, 19:38

Re: Wasze sposoby na stres.

19 lut 2016, 19:45

Mi za to suplementy nie pomagają i muszę się po prostu wyszaleć :)
Zapuszczam głośno muzykę, może być w słuchawkach na głowie do tego dobra kawa https://finestcoffee.pl/ i mając kupę energii muszę się jej pozbyć skacząc, tańcząc lub ćwicząc. Pomaga jeszcze szybka jazda autem :ico_brawa_01:

pokij
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 22 lut 2016, 11:29

Re: Wasze sposoby na stres.

22 lut 2016, 14:28

odświeżam wątek - co polecacie na stres?
trening relaksacyjny jacobsona. Założenie jest takie, że uczysz się, które partie mięśni napinają się w czasie stresu, dzięki temu w stresowej sytuacji jesteś w stanie świadomie te mięśnie rozluźnić. A odprężenie fizyczne wspomaga odprężenie psychiczne. Poza tym: zero komórki, interenetu, tv przynajmniej 2 godziny przed snem. Do snu muzyka relaksacyjna lub biały szum. Nauczyłam się przy dziecku i odkryłam, że śpię o wiele lepiej, mimo, ze na początku wydawał się drażniący. Nie oddychaj w czasie silnego stresu za głęboko. Lepiej przez torbę;) zwiększenie ilości Co2 w organizmie, pomaga się wyciszyć. a to link do treningu jacobsona: https://www.youtube.com/watch?v=GnyCpEh39hs

http://www.szambo-eko-betonowe.pl/olsztyn/
Ostatnio zmieniony 03 cze 2016, 23:17 przez pokij, łącznie zmieniany 1 raz.

Polianna1
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 31
Rejestracja: 05 lut 2016, 14:48

Re: Wasze sposoby na stres.

22 lut 2016, 19:53

Ja kręcę hula hopem, a w tym czasie słucham też muzyki. Bardzo relaksujące i po 20-30 minutach czuć dużą różnicę.
P.S. po częstym kręceniu jest też różnica w obwodzie brzucha ;)

malfred
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 21 lut 2016, 21:51

Re: Wasze sposoby na stres.

23 lut 2016, 12:37

ide na siłownie lub biegam.

Awatar użytkownika
jocasta
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 23 lut 2016, 11:37

Re: Wasze sposoby na stres.

23 lut 2016, 13:43

u mnie to codzienny trening pod koniec dnia na całkowite rozładowanie napięcia.
w chwili stresu wykonuję ćwiczenia oddechowe, to bardzo działa, bo potrafi nawet zniwelować uczucie gorąca na twarzy.
a tak ogólnie na odstresowanie się to jeszcze słuchanie muzyki i wyłączenie się ze świata bardzo mi pomaga.

michalik
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 23 lut 2016, 17:52

Re: Wasze sposoby na stres.

23 lut 2016, 18:08

Na mnie najlepiej działa dobra książka i lampka wina. To mój ulubiony sposób na relaks ostatnio :)

iska992
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 292
Rejestracja: 23 mar 2014, 07:58

Re: Wasze sposoby na stres.

10 mar 2016, 17:43

Ja polecam medytacje i kawę :) Mi to bardzo pomaga. Ostatnio odkryłam w Auchan kawę Morning Coffee od Coffee Rebels i musze przyznać, ze jest bardzo smaczna. Na stres pomagają mi też spacery, czytanie i słuchanie muzyki. Każdy musi znaleźć swój sposób na stres. Ja niestety jestem bardzo na niego podatna. Wystarczy, ze coś mi nie idzie w pracy to od razu boli mnie brzuch.

zalamka13
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 47
Rejestracja: 28 paź 2015, 07:52

Re: Wasze sposoby na stres.

15 mar 2016, 09:51

Mój sposób na stres to dobra książka, z którą się zaszywam w swoim pokoju, musi być cisza i dobra kawka. Ostatnio koleżanka mi poleciła
https://ekoitalia.pl/ Miała rację ich kawy są aromatyczne i bardzo smaczne. Po godzinie relaksu staje na nogi i jestem gotowa do dalszego działania. Mając stres warto się wyciszyć.

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość