NICOLA_1985

31 maja 2008, 00:08

taka śliczna ta Twoja Basieńka wogóle na zdjęciu nie widać, żeby była chora. życzę Basi powrotu do zdrowia a Tobie wytrwałości i siły. pozdrawiam.

Awatar użytkownika
aska
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 737
Rejestracja: 22 mar 2007, 00:16

31 maja 2008, 01:00

laupina dziękuje za informacje ...dużo dla mnie znaczy bo mam na razie tylko jedną na której się oparłam zapisując tam Basie
dowiedziałam sie o tej klinice zupełnie przez przypadek ..pół roku czekania ...dzięki następnej dobrej opinii nadzieje rosną :-)
NICOLA_22, to prawda każdy sie dziwi ale gdybyście zobaczyła zdjęcia rtg czy tommografii lub Basieńkę bez koszulki ....
takie wady są rzadko spotykane lub w różnych formach i trudno sie je leczy tyle wnioskuję po naszych lekarzach po ich opiniach itp...
bardzo dziękuję za miłe słowa ..pomagają ...

NICOLA_1985

31 maja 2008, 10:20

trzeba się cieszyć nawet z najmniejszych postępów, najważniejsze, że Basieńka chodzi, widzi, słyszy jest samodzielna. Wasz upór jako rodziców, miłość i nadzieja, że wszystko będzie dobrze dały jej szanse na takie życie jakie ma w tej chwili. na zdjęciu widać, że jest uśmiechnięta a to znaczy, że jest szczesliwa z wami. na pewno jesteście dla niej najlepszymi rodzicami... dobrze by było by każde tak chore dziecko miało taką wspaniała opiekę.. podziwiam was za to bo jest wiele rodziców którzy nie podejmują się opieki nad chorym dzieckiem.. a wiadomo, że wtedy szanse na wyzdrowienie są dużo mniejsze... gdy dziecko czuje, że jest chciane i kochane dużo łatwiej jest mu przechodzić liczne operacje zabiegi rehabilitacje. naprawde trzymam kciuki za Basieńke - dzielna dziewczyna.

Awatar użytkownika
aska
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 737
Rejestracja: 22 mar 2007, 00:16

31 maja 2008, 13:47

NICOLA_22, dziękuje bardzo za te słowa :-)

NICOLA_1985

01 cze 2008, 09:58

złóż życzenia Basi ode mnie i mojej Karolinki z okazji Dnia Dziecka: dużo zdrówka, uśmiechu radości i spełnienia marzeń :-)

Awatar użytkownika
aska
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 737
Rejestracja: 22 mar 2007, 00:16

01 cze 2008, 13:02

dziękuję bardzo :-)
Karolince życzymy udanego dnia dziecka i wszystkiego naj :-) :ico_buziaczki_big:

NICOLA_1985

01 cze 2008, 13:25

dziekujemy i pozdrawiamy

Awatar użytkownika
aska
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 737
Rejestracja: 22 mar 2007, 00:16

10 cze 2008, 17:23

witam:-) :-)
wróciliśmy zadowoleni na 100% :-) p.doktor super od razu nam wszystko tłumaczyła (nie to co u nas o wszystko my musieliśmy pytać lub sie domagać ) powiedział ze u nich to nie nowość wiedzą jak postępować z takimi przypadkami bo leczą dużo dzieci z różnymi wadami mają sprzęt wiedzę i doświadczenie ..tak więc u Basi jedynie operacja pomoże wstrzymać krzywienie kręgosłupa bo ona sie już z tym urodziła rehabilitacja zalecana u nas pomaga ale usprawniać wady nie cofnie ..w lipcu jedziemy do Krakowa na spotkanie z neurochirurgiem ponieważ Basia ma rozszczep i najpierw trzeba to naprawić aby można było robić coś dalej .Jak juz ta sprawa będzie załatwiona to w grudniu znów do Zakopanego na kontrole wtedy będzie powtórne rtg i decyzja co dalej czy można jeszcze poczekać czy trzeba już operować
oby tak dalej kamień z serca spadł teraz żeby tylko Basia nie chorowała aby w końcu można było zrobić ten rozszczep

NICOLA_1985

10 cze 2008, 19:16

widze, że same dobre wieści :-) oby tak dalej, na pewno wszystko pójdzie dobrze. trzymamy kciuki za Basieńke niech nam zdrowieje słonko uśmiechnięte :ico_brawa_01:

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

11 cze 2008, 09:29

askaJa tak samo trzymam kciuki za Basieńkę żeby zdrówko teraz jej dopisywało i oby wszystko przebiegło pomyślnie :-)

Wróć do „Zdrowie dziecka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość