Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

01 lip 2010, 21:28

nie wiem,czy w internecie istnieje coś takiego,jak bezpieczeństwo :ico_noniewiem:
no wlasnie chyba nie :ico_noniewiem:
i to jest bol :ico_noniewiem:

cyn_inspiration
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2236
Rejestracja: 07 gru 2009, 16:28

01 lip 2010, 23:15

nie tylko wy ja też tak zrobiłam,ale konta na nk juz niemam. Sejana ma rację oni mają dostęp wszędzie

a nowy regulamin niech sobie wsadzą :ico_zly:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

01 lip 2010, 23:24

:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

[ Dodano: 1 Lipiec 2010 ]
Ja konta nie likwiduje bo szkoda..ale zdjęcia dzieci NA PEWNO !!! Nie wyobrażam sobie, że jadąc w Polskę swoje dziecko na bilbordach :ico_szoking: :ico_zly: Bez jaj, naprawdę!

Pluje sobie w twarz, że nie czytam regulaminu ..w zasadzie rzadko to robię :ico_wstydzioch: gdziekolwiek :ico_noniewiem: Błąd, duży błąd :ico_zly:

[ Dodano: 1 Lipiec 2010 ]
To już kolejna afera na NK. Wtedy kradli zdjęcia nieoficjalnie a teraz "oficjalnie". Czy to nie jest chore?

[ Dodano: 1 Lipiec 2010 ]
Sprawdzałam regulamin :ico_noniewiem: i rzeczywiście jest tam art. 6 PRAWA AUTORSKIE, który mówi m.in.o tym, że akceptując regulamin udzielamy portalowi Nk licencji ,a wszytsko co zamieszczamy (zdjęcia, komentarze itp) i maja prawo je przetwarzać :ico_szoking: jak im sie podoba...łącznie z wyszukiwarkami internetowymi czyli, wpisując swoje dane w google obce osoby nas wyszukują.

Czytam dalej...

Awatar użytkownika
aricia
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 10 lip 2007, 14:11

02 lip 2010, 08:46

Wtajcie. Ja przeczytałam regulamin, i nie zaznaczyłam dwóch pozycji. Tych które właśnie zezwalają na przetwarzanie danych do innych celów niż funkcjonowanie w portalu. To wyskoczyła mi i nfo. że jeśli nie zaznacze to po 30 dniach moje konto na NK przestanie działać. Chciałam od razu sama zlikwidować, ale szkoda mi odnalezionych kontaktów. Jednak jak Małgorzatka pisała ja też wykasuje fotki, chociaż tyle mogę zrobić. Moze taki manifest bez-zdjęciowy mógłby coś wskórać? To jest naciąganie ludzi, bo pomijając tych którzy nie czytają co zaznaczając wielu zdecyduje się zaznaczyć czując się zastraszonym utratą konta.

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

02 lip 2010, 08:55

ja juz jednak skasowałam :(

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

02 lip 2010, 12:12

Ja zdjęcia usunęłam, konta nie zlikwiduję.

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

02 lip 2010, 13:16

Ja też głupia zaakceptowałam ten regulamin bez przeczytania, było to późno w nocy i po prostu nie chciało mi się :ico_wstydzioch: Pokasowałam zdjęcia, usunęłam z profilu wszystko co możliwe. Zostawiła tylko imię i nazwisko. Cały czas zastanawiam się czy nie skasować konta - żal bo po prostu sie do niego przyzwyczaiłam....

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

02 lip 2010, 13:21

Cały czas zastanawiam się czy nie skasować konta - żal bo po prostu sie do niego przyzwyczaiłam....
ja tez ale na prawde szkoda bo ja tez juz sie przyzwyczailam :-D

cyn_inspiration
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2236
Rejestracja: 07 gru 2009, 16:28

02 lip 2010, 15:15

ja juz nie mam, ale moze załoze 2 z loginem nie imieniem i nie będę wstawiać fotek zadnych!

Awatar użytkownika
Pozytywka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3274
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:02

02 lip 2010, 15:25

Dziewczyny ,a nie uważacie ,że usuwanie na gwałt zdjęć mija się z celem?Przecież każda fotografia ,informacja czy wypowiedz pomimo usunięcia przez nas i tak gdzieś w tym internecie pozostaje??A zdjęcia dodawane na forum?nie są jakoś szczególnie zabezpieczane ,tak więc możliwość ich wykorzystywania czy przetwarzania bez naszej wiedzy i zgody jest bardzo duża.Nie łatwiej podpisywać każde zdjęcie,czy tez oznaczyć "znakiem wodnym",tak żeby ograniczyć możliwość wycięcia?Generalnie ,trzeba się 3 razy zastanowić zanim cokolwiek puścimy w eter. Ja nie dalej jak 2 lata temu boleśnie się przekonałam jak bardzo nasza otwartośc na forum może zaszkodzić.Znalazła się Pani X ,która śledziła mój każdy wpis,a potem wykorzystała to przeciwko mnie,dlatego zmieniłam nick i mało udzielam się na forum.Warto myśleć o swoim bezpieczeństwie za w czasu i nie płakać nad rozlanym mlekiem. Niedawno usunęłam nk-z innych powodów ,niż te o których piszecie,ale wróciłam bo potrzebowałam kontakty do paru osób.I to wszystko ,jeżeli chodzi o funkcjonalność nk w moim przypadku.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość