Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

06 wrz 2007, 11:27

Moja Tosia miała w brzuszko czkaweke min 2,3 razy dziennie. Teraz też ma tak 2,3 razy dziennie, zazwyczaj po jedzeniu bo jest leniwa i zaraz zasypia bez odbijania. Pytalam pediatre i mówila, żeby sie nieprzejmowac bo noworodki mają nadreaktywna przepone i takie czkawki sie często zdażają.

Co do glutków to muszę wypróbować wasze sposoby bo nam niestety grusia do końca nie pomaga.

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

07 wrz 2007, 17:59

Kamil również miał czkawke juz w brzucholku, teraz tez mu się zdaża ale jak zle mu sie odbije i jedzonko się cofnie to wtedy ma czkawuche lub jak zmarznie, podaje mu hebatke ale nie zawsze popije, wiec czka jaz o niej za pomni lub zasnie, potrafi nieraz przez godzine czkać.

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

09 wrz 2007, 10:10

Waneska w brzuszku miała bardzo zcęsto czkawkę, jak sie urodziła tez.. nawet 4 razy dziennie..praktycznie to ona nie przestawała czkać! A teraz złapałam siebie na tym, ze ona chyba od tygodnia nie miała czkawki! Więc widocznie zalezy od rozwoju dzieciaka. Ja podawałam jej herbatkę, przechodziło po jakims czasie.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość