Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

04 gru 2010, 23:44

witam

my po całym dniu niedawno wrócilśmy do domu, najpierw pojechaliśmy kupić Lolkowi spodnie na sanki , potem na obiad , bo miałam lenia i mąż powiedział że jak i tak wychodzimy z domu to pójdziemy zjeść na mieście :ico_oczko:
a potem jeszcze teściowa zadzwniła żebyśmy przyjechali na kolacje , więc pochodziliśmy dłużej po sklepach i potem do nich :ico_haha_02:
a wracając do spodni to wkońcu nie kupiliśmy spodni tylko kombinezon , bo spodnie same kosztowały 99zł ,a kombinezon 130zł wić bardziej się opłacało i cieplutki jest i śliczny , jutro jak pójdziemy na saneczki to cyknę fotkę i wam pokarzę :ico_haha_02:

matikasia, widze ze u was też fajny dzionek, my jutro wybieramy się na saneczki :ico_oczko:

edulita, :ico_brawa_01: dla Nikoli

a co do allegro to ja też nie miałam mało aukcji , i może dlatego się zraziłam,że wystawiłam bardzo dużo i się uzbierało trochę opłat a mało się sprzedało i tak naprawdę wyszłam na zero :ico_wstydzioch:
do tego sprzedaję nowe kozaki męskie, nie wiem może dalej będę wstawiać ,zawsze to jakieśzajęcie :ico_oczko:
tylko że ja mam taka najprostrzą stronkę , bo ty to już takąciekawszą masz

Loluś dopiero co zasnoł , on ma takiego powera ,że nierazto już mam dość
myslłam że po takim intensywnym dniu padnie ,aon nie i jeszcze uparł się na samolt w którym baterie były na wyczerpaiu i się wściekał na niego :ico_noniewiem:

aja ma taka @ że w nocy to zastanawiałam się czy jakiegoś krwotoku nie mam , bo wstawałam 3 razy i zmieniałam podpaski , taki alwaysy nocne :ico_szoking:
ale ginka mówiła że to przy mięśniakach tak może być

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

05 gru 2010, 01:11

edulita :ico_brawa_01: dla Nikolki!!!

Matikasia
super imprezka. Fajnie, ze tak się dogadujecie na osiedlu.

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

05 gru 2010, 18:11

Witam niedzielnie.

Kilolek nie wszyscy przyszli, nie wszyscy są tak dostępni, ale z większością da się dogadać i stworzyć fajne zabawy.

Wiolaw nasza mała spała dziś dosłownie przez cały dzień pół godziny i to na sankach usnęła i tak się kiwała na boki. Miała kryzys po 16, ale dostała mleko i odżyła. Także wieczorek będzie luźny, bo padnie do 20 na bank.

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

06 gru 2010, 11:11

Witam po weekendzie.
edulita :ico_brawa_01: dla zdolnej Niki. Pewnie jesteście bardzo dumni z córeczki :-)

matikasia właśnie w piątek rozmawialiśmy w pracy o kuligu. Super, że macie taką "ekipę" na osiedlu. Dzieci się wyszalały i dla rodziców też pewnie fajna zabawa. :ico_brawa_01:

A my w sobotę byliśmy na imrezce mikołajkowej. Zosia trochę popłakała, bo na początku przestraszyła się diabła i aniołka, a potem mikołaja :ico_noniewiem: Poza tym mnie się niebardzo podobało, bo wszystko było zorganizowane pod starsze dzieci, szkoda, ale trudno się mówi. PAczki takie sobie, bardziej dla rodziców niż dla dzieci. Na początku mialy być bony na 50 pln do Smyka i to byłoby lepsze, ale dużo ludzi chciało paczki, bo większość ma starsze dzieci. Mogli zrobić do wyboru. Dla maluszków bony, a dla starszych słodycze. Mam nadzieję, że dziś w żłobku będzie lepiej :-)
Poza tym Zosia ma potworny katar i jak spływa, to od razu jest mokry kaszel, przez który nie może spać w nocy :ico_placzek: Umęczyłyśmy się dziś obie. :ico_olaboga: Do żlobka poszła, ale jek będzie gorzej, to chyba poprosimy moją mamę o pomoc :ico_noniewiem: No nic, zobaczymy, bo ponoć po tej szczepionce tak może być, później może dojść też wysypka i jeszcze gorączka.

Kupiłam sukienkę na imprezę. :-D Skończyło się na tej granatowej, bo do tego sklepu miałam najbliżej, poza tym udało mi się, bo ze 130 pln, była przeceniona na 99 pln :ico_brawa_01: Fajna jest :-) Jak będę miała fotki z impry, to wstawię na forum.

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

06 gru 2010, 11:16

witam poniedziałkowo

widzę że rozpoczynam tydzień :ico_oczko:

dziś mniejszy mróz, fajnie saneczki pewne :ico_brawa_01:

wczoraj byliśmy na saneczkach ze znajomymi , sarsze dzieci pojeździły na saneczkach poprzyczepianych to auta i mieli niezłą frajdę , Ala się wyszalała, a Loluś piszczał za nimi i mama z nim siadła i troszkę też się przejechaliśmy :ico_haha_02:
potem zrobiliśmy ognisko u znajomych i było pieczenie kiełbasek , także dzionek udany

a tu proszę mój kosmonauta w nowym kombinezonie

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

o i ja klikałam , a Loluś przytulił się do cycusia i usnoł :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

06 gru 2010, 11:20

wiolaw fajny ten kombinezon. Ja też muszę taki kupić, bo mam dwuczęściowy, ale kurteczka robi się przyciasna i trochę za krótka jest wg mnie :ico_noniewiem:

:ico_brawa_01: za udany weekend

[ Dodano: 2010-12-06, 12:05 ]
ale tu dzisiaj cicho :(

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

06 gru 2010, 13:09

Witam!!!
A tu sie ukrywacie hehehe a ja sie zastanawiam co tam tak cicho hehehe

Dawno mnie nie bylo ale musze zaczac pisac do Was bo mam takie zaleglosci ze hohoh

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

06 gru 2010, 13:34

no właśnie Sabcia, sto lat Ciebie nie było i nie wiemy co u Was :ico_nienie:

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

06 gru 2010, 14:52

ale tu dzisiaj cicho
waśnie, dobrze ż Sabcia, powróciła :ico_oczko:

my włąśnie wróciliśmy z dworku , Loluś trochę posiedziałi mu się znudziło i odstawiał fokstrota a do domu był kawałek więc musiałam o zataścić na rękach :ico_noniewiem:
trochę pochodził z Alą i koleżanką po podwórku , ale pokazywał na drzwi , ach ten mój domownik
a teraz siedzi i się bawi grzecznie

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

06 gru 2010, 15:43

u nas stara bieda hehehe
Na cale szczescie dzieciaczki nie choruja nic a nic nawet kataru nie maja :-D a tak ogolnie mala rosnie jak na drozdzach i wymysla coraz to nowsze zabawy i coraz bardziej ryzykowne takze nie wiem moze ona miala byc chlopcem hehehe, a moj synus zdobyl kolejny pas karate i jestem z niego bardzo bardzo dumna :)
to tak po krotce

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość