Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

06 maja 2011, 07:21

Aniula, Aga_86, buzok14, Wiktor dziękuje za komplementy woła omaba :ico_noniewiem: Dosłownie! Siedzi sobie i gada obok cwaniak jeden :-D buzok14, Ty to się masz z tymi kupkami ja pamiętam jak byłam z Wiktorem w szpitalu na te zapalenie oskrzeli to włąsnie miał takie wytryski kupy śluzowej ale bez pasm krwi i to była jelitówka niby :ico_noniewiem: Nie wiem kochana ja bym poszła do lekarza :ico_sorki:
U nas ok pozatym że moja tesciowa wciska nos tam gdzie nie trzeba, nie bede opisywac nie mam do niej nerwów normalnie już :502: Tak po krótce to powiedziałą że udaje obłożnie chorą :ico_szoking: Tymczasem ja jestem w takim a nie innym stanie, z Wiktorem 24h, synek jej ma ugotowane posprzątane i wyspany więc nie rozumiem!!! Obłożni leżą a ja latam jak fryga wszystko załatwiam może i nie wyglądam najlepiej ale na chodzie 24h. O co tej babie chodzi? :ico_placzek:

[ Dodano: 2011-05-06, 07:26 ]
:ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: Po prostu w pale się nie miesci.... Nikt jej o nic nie prosi nie musi tu przychodzic jak nie chce nawet chyba nie pomyslałą jak bardzo mi przykrośc zrobiła, ja naprawde nie narzekam na nic boli mnie głowa, ledwo żyje tak naprawde ale się spinam łeb w góre i bawie z dzieckiem, staram się miec ciągle usmiech na twarzy, dużo osób nawet nie wie o mojej chorobie wiec co ona chciałą mi przekazac nie mogłam musiałam wam cos popisac może mi lżej bedzie ufff lżej sorry że zasmiecam forum jakąs babą!

[ Dodano: 2011-05-06, 07:28 ]
A no i jeszcze na długi wekend u nas impreza była ja latałam kuchnia pokój pokoik małego wkółko a ona księżniczka nawet talerza nie zebrała swojego tylko się opiła ożarłą i poszła wraz z całą rodzinką M. :ico_zly: A teraz mi mówi że obłożnie chora :ico_olaboga:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

06 maja 2011, 11:57

Nie wiem kochana ja bym poszła do lekarza
Od wczoraj nie robił kupki, nie marudzi, jest grzeczny pięknie się bawi :ico_noniewiem: , obserwuje, jak coś to zadzwonie po pediatre :ico_sorki:. A i poczytałam to co podesłała mi Aga i powiem, że uspokoiło mnie to bardzo i nawet doszłam z kąd te kupki mogą takie być, 2 dni temu pozwoliłam sobie zjeść kawał placka ze śmietaną :ico_wstydzioch: , i to pewnie rezultat mojego łakomstwa :ico_wstydzioch: .
Oj Agnieszko na temat teściowej to ja nawet gadać nie chce :ico_zly: , wredne baby i tyle :ico_zly: . A faktycznie w Twoim przypadku zamiast Cię podtrzymywać na duchu, pocieszać to ona odwrotnie. Nie przejmuj się kochana, a co Twój mężuś na to? Nie może jej coś powiedzieć?
musiałam wam cos popisac może mi lżej bedzie ufff lżej
od tego tu jesteśmy, i dlatego właśnie lubię to forum, że jak mi źle to wiem, że tu wsparcie znajde :ico_sorki:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

06 maja 2011, 22:07

czesc Laski

agnieszka ja nadal cie podziwiam wspieram i uwazam ze swoja sila powinnas dawac przyklad niejednej chorej osobie
ty naprawde jestes chora a jednak b pozytywna dzielna i energiczna. i dziek temu wyjdziesz z tego i bedziesz zyc wiecznie!! szczesliwa!!!

tylko niech wreszcie ktos konkretny cie zdiagnozuje i ustali co sie dzieje. zeby mozna bylo dzialac. leczyc i zapobiegac!!

ale bedzie dobrze! zobaczysz

tesciowa olej.. choc ciezko wiem.. sama bym sie wkur.. a wlasnie co maz na takie zachowanie??


dziewczyny super te wasze (nasze) maluszki rosna. poogladalam fotki!!!
wspaniale

co do wpriwadzania pokarmow stalych to powiem szczerze ze strasznie szybko zaczynacie...
rozumiem ze dzieci na mleku modyfik szybciej sa dokarmiane
ale na piersi?

mnie sie nie spieszy...
olaf dopiero 4 mies jutro skonczy
i jesli wytrwa na moim mleku do lipca to nie doatanie nic nowego...

ale czy wytrwamy?
na razie mielismy jedna akcje 2 dni temu wieczorem
pojadl moich cyckow i zaczal sie placz.. dlugi zalosny...
adam polecial do sklepu po bebilon. ipierwszy raz olaf wypil cos innego niz mamine mleko
dorwal sie lapczywie i 80ml wyciagnal

i od tamtego czasu cisza
nie bylo wiecej potrzeby
wiec znow tylko piers...

nadal przybiera za malo
ostatnio wyszlo 60g na tydzien

ale on jest tak pogodnby wesoly dobrze spi i w ogole. kupki codziennie. czesto moczy pieluchy
wiec pediatra stwierdzila ze nie bedziemy go meczyc ani szukac chorob na sile

taki typ i juz
zeby tylko za 2 mies podwoil wage urodzeniowa
ale powinien...

dowiedzialam sie od tesciowej ze A teb byl za malutki i rowniez musiala go czesciej karmic ale on taki byl a teraz wyglada dobrze hehe

wiec sa odstepstwa od regul i siatki centylowe nie musza byc norma dla kazdego..
my jestesmy ponizel 3 centyla..
hmm

dlugi weekend spedzilismy w gorach u tesciow i calej duzej rodzinki
olaf byl tak jak u siebie
takze wszystko super
leon pod wrazeniem dziadka jak zawsze
wiec caly dzien na podworku. kalosze dresy i rzeka las zwierzeta. szczescie na maa
juz czeka na wakacje zeby spedzic je u dziadkow hehe

fajnie ze znow weekendzik nachodzi
jedziemy z koleji do znajomych
beda urodzinki ich 6 latka
i zostaniemy tam do niedzieli
takze super

w nast weekend jade do poznania
kawal drogi od nas na podkarpaciu
ale odwiedzamy b chorego wujka
brat mojego taty. ma nieuleczalnego nowotwora zoladka. dowiedzial sie niedawno i juz bylo za poznoo
wujek odwiedzal tate podczass jego choorby
byl z nim w dni smierci.
wspieral mame

jesli nie pojedziemy to pewnie nigdy go juz zywego nie zobaczymy..
takie jest zycie
okrutne i nie[rzewidywalne.. ehhh

zabieram olafa z racji karmienia piersia
i jakos trase z siostrami podzielimy i damy rade

poza tym planuje wakacje z dziecmi co by w bloku nie siedziec..
adam ma mizerne szanse na urlop w lecie.. i to zaraz po umowie

ale chce maluchy zabrac nad morze do kumpeli..
pociagiem kawal drogi z dwojka dzieci
ale podziele trase i moze dam rade hmm

juz mi sie chce lata ehhhh

poza tym nie wiem co wiecej

wszystko b dobrze u nas
dzieci caly czas zdrowe wesole...

mi czas leci jak szalony
jak pierwsza czesc dnia mam w miare spokojna. tak druga w biegu i w terenie...

dzis to w ogole od rana biegalam po sklepach.. i jak zwykle z przygodami. wiec dotarlam pozniej niz myslalam.. hihi

Buzok ja tez nie mam pojecia co ci napisac. nie mielismy krwi nigdy
ale wiem ze polozna mi cos kiedys wspomniala ze jesli tak sie zdarzy to mam sie nie przejmowac
ale nie wiem czy chodzilo o karm piersia tylko czy jak? hmm

milego weekendowania!!

[ Dodano: 2011-05-06, 22:36 ]
nasze swieta wielkanocne

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

http://imageshack.us/content_round.php? ... ad&newlp=1

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

sory za nawal!! ale u nas duzo tych zdjec sie naprodukowalo

musze jeszcze zgrac z dlugiego weekendu
bo te sa sprzed 2 tyg jeszcze

buziaki

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

06 maja 2011, 23:07

Madziorka jaką masz fajową rodzinkę :ico_brawa_01: , i jak zawsze zazdroszczę, tych Waszych rodzinnych wypadów :ico_sorki: , mój P ciągle pracuje i już nie pamiętam żebyśmy gdzieś wszyscy razem wyjechali, ale pocieszam się tym, że podobno w wakacje ma miesiąc urlopu, to poszalejemy :ico_brawa_01:
Mały dziś zrobił dwie kupki takie małe ze śluzem, ale krwi już w nich nie widzę :ico_sorki: , tylko ten śluz mnie gnębi :ico_noniewiem: .

Mam siorki córe na weekend, a moją cheśnicę, fajnie, bo Oliwia ma kompana do zabawy :ico_brawa_01: .

Zmykam lulu :ico_spanko:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

08 maja 2011, 11:37

Hej dziewczyny :-)
U nas super pogoda ostatnio, więc większość dnia spędzamy na podwórku, zwłaszcza, e przygotowujemy teren do siania trawy. Chłopaki zadowolone. Bartek grzebie się w ziemi, a Krzyś fika sobie zadowolony w wózku i gada do zabawek. Jego ulubiona zabawa to kopanie uchwytu od parasolki :-D

buzok i jak tam Adrianek ? Ja pamiętam, że jak Bartek był mały, to pediatrzy w szpitalu mi mówili, że obecność śluzu w kupie u niemowląt karmionych piersią nie jest niczym niepokojącym. Dlatego teraz jak u Krzysia jest trochę śluzu czasami to wcale się tym nie przejmuję. Nic mu nie dolega, jest uśmiechnięty, nie płacze i normalnie się bawi.

madziorka, Agnieszka super zdjęcia :ico_brawa_01:

A co do wprowadzania pokarmów, to ja uważam, że nie ma to znaczenia czy dziecko jest na piersi czy na sztucznym. Skończone 4 miesiące uważam za dobry termin. Nie widzę powodu dla którego u dziecka karmionego piersią miałabym czekać do 6 miesięcy. Mój Bartek w wieku 4 miesięcy pięknie otwierał buzię do jedzenia łyżeczką i niczego nie wypluwał i nie miał żadnych problemów z brzuszkiem po zjedzeniu nowych rzeczy, także moim zdaniem był już gotowy. Zresztą nasza pediatra też nie zaleca karmienia wyłącznie karmienia piersią jeżeli dziecko dobrze się rozwija. Zresztą Bartek w wieku 4 miesięcy miał już zęby.

My zmykamy za chwilkę do rodzinki, wrócimy wieczorem, miłej niedzieli :-)

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

09 maja 2011, 07:55

Witam z :ico_kawa: wlasnie wrocilysmy z przychodni Nadia miala pobierana krew nie wiem czy wczesniej pisalam ze niunka ma za malo zelaza i niestety musimy jeje podawac lekarstwa dzis pobralismy znowu krew zeby sprawdzic czy jest lepiej.

Agnieszka26 niestety tesciowe uwielbiaja uprzykrzac zycie :ico_zly:

Buzok jak Adrianek??????????Mam nadzieje ze juz robi ladne kupki???

Madziorka przesliczna ta wasza rodzinka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

10 maja 2011, 08:43

Witajcie! Coś mi szwankuje ostatnio net, lub komputer już za stary i mi przymula :ico_zly: .
Dzięki dziewczyny za troskę, Adrian dziś zrobił normalną kupkę od tygodnia :ico_brawa_01: , także może już będzie ok :ico_sorki: .
Aniula jak wyniki? Mój Adrian tez musiał brać żelazo, bo moał słabą hemoglobinę, ale już jest ok :ico_brawa_01:
Gaga widze, że masz podobne zajęcie do mojego, ja niby juz posiana trawka, ale ciągle siedzimy na dworku i coś tam upiększam ten mój ogódeczek :ico_brawa_01: , a wczoraj sadziłam kwiatuszki w skrzyneczkach i już jest coraz to piękniej, uwielbiam wiosne :ico_brawa_01:
Ja wczoraj byłam u dentysty i ginekologa, na jeden dzień wybralam sobie dwóch najprzyjemniejszych lekarzy :ico_haha_01: .
A dziś śmigam na spotkanie do Oliwii przedszkola

[ Dodano: 10-05-2011, 08:45 ]
Częstujcie się :ico_tort: za 4 miesiąc Adriana :ico_brawa_01:

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

10 maja 2011, 23:58

Hej buzok z wynikami jeszcze nie wiem dzis odebralam i jakos na czasie musze isc z nimi do naszej doktorki. To super ze Adrianek robi juz ladne kupki :ico_sorki: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
I oczywiscie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 4 miesiaczki Adrianka!!!


A u nas jak zwykle pustki :ico_noniewiem: no to nic zajrze jutro moze ktos cos napisze???????????

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

11 maja 2011, 10:35

Hej dziewczyny, ja nie mam za bardzo czasu zaglądać - wykorzystuję piękną pogodę i spędzamy prawie cały dzień na zewnątrz, tylko na posiłki wchodzimy do domu.

buzok to super, że Adrianek już ok no i :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 4 miesiące, ależ te nasze dzieciaczki rosną :ico_olaboga:


Aniula i jak tam wyniki ?

A Krzyś od jakiegoś tygodnia leżąc na brzuchu unosi się na kolankach i dźwiga dupsko w górę :-D no i oczywiście wykonuje coś pośredniego pomiędzy pełzaniem a raczkowaniem - przesuwa się po całym łóżku, także zostawić go można już tylko na podłodze

Zmykam, bo chłopaki już na podwórku.

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

11 maja 2011, 22:52

Aniula napisz jakie te wyniki :ico_sorki:
4 miesiące, ależ te nasze dzieciaczki rosną
oj rosną mój dziś marchewkę jadł, i baaardzo mu smakowała :ico_brawa_01:
A Krzyś od jakiegoś tygodnia leżąc na brzuchu unosi się na kolankach i dźwiga dupsko w górę
:ico_brawa_01: dla siłacza :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
oj pustki, tu pustki :ico_noniewiem: , ale to dzięki pięknej pogodzie, coś za coś :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości