leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

28 wrz 2011, 16:59

hejka

u nas tez pogoda super
i dlatego dzieciak w przedszkolu wiekszosc czasu spedzaja na dworzu :ico_oczko:

dzisiaj synus przywital mnie przy bramce, zastanawial sie z kolega jak ja otworzyc :ico_haha_01: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

28 wrz 2011, 17:04

Witam

laupinadużo zdrówka dla córci...ona ma na imię Hania czy Ania?
dzisiaj synus przywital mnie przy bramce, zastanawial sie z kolega jak ja otworzyc :ico_haha_01: :ico_oczko:
mały spryciulek :ico_oczko:

A Julka ma mega katar :ico_zly: 5 dni była zdrowa i znowu coś się przypałętało :ico_zly:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

28 wrz 2011, 17:46

Zulcia, zdrowka dla Julki


Marcek tez z katarem, zreszta jak wszystkie dzieciak w grupie

ja tez zasmarkana i zachrypnieta :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

29 wrz 2011, 08:54

Hej
laupinadużo zdrówka dla córci...ona ma na imię Hania czy Ania?
dzięki ma na imię Ania,ale uwielbia jak się do niej mówi Hanka, czasem jak ją ktoś pyta jak ma na imię odpowiada Ania Hanka
U nas najgorsze minęło wczoraj już nie gorączkowała, dzisiaj też luzik, tak,że mam nadzieję, że przeszło bezpowrotnie. Boli ją trochę gardło,ale jest już bledsze, ja dzisiaj mam na 12 do pracy, przyjdzie do niej mój tata, Ania bardzo się cieszy, tata mniej :ico_oczko: , wczoraj była u niej teściowa,a potem moja mama, ponieważ moja teściowa jest prawie niewidoma, więc możecie sobie wyobrazić jak wyglądała moja kuchnia i podłoga wszędzie porozlewane nakruszone :ico_olaboga: na szczęście moja mama odgruzowała wszystko nim zostało poroznoszone po całym domu.

[ Dodano: 29-09-2011, 09:05 ]
leona, a co u Ciebie pracujesz czy studiujesz, ja tak dawno nie klikałam,ze nie jestem, na czasie, a Marcelek kawał chłopa, a ja go pamiętam jako niemowlaczka
Zabieram się za prasowanie, pranie się pierze, wyrzucę przed wyjściem na taras, bo pogoda cudo. Filip ma dziś wizytę u ortodonty, a nie wziął ze sobą aparatu więc muszę go jeszcze przed pracą podrzucić m. bo nie będą się przebijać przez miasto po aparat. Oni beze mnie by zginełi, przedwczoraj ja z Anią spałyśmy u moich rodziców, bo mała usnęła i nie chciałam jej z gorączką już targać do domu. Bałam się też zostawić ją mojej mamie,bo nie wiedziałam jaka będzie noc, więc zostałam z nią. Chłopaki mieli spakować się na basen i wyobraźcie sobie,że nagle mój Filipek stanął na wysokości zadania i bez problemu znalazł wszystkie potrzebne rzeczy, podejrzewam, że m miałby z tym problem, za to dzisiaj okazało się,że zgubili na basenie adidasy. Filip wrócił w croksach :ico_puknij: ,a adidasy zaginęły. Musiałam wkroczyć do akcji i znalazłam je za fotelem w pokoju mojego syna i żaden z nich nie pamięta,żeby je tam zanosił-same weszły. Ja ich kiedyś za to bałaganiarstwo pozabijam :ico_zly:

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

29 wrz 2011, 09:16

cześć

laupina,Zulcia zdrówka dla dzieciaczków :ico_sorki:

laupina moja Iza też bałaganiara,wszystko gubi.A najgorsze jest to,że ona potrafi w 5 minut po generalnych porzadkach doprowadzić swój pokój do takiego stanu,że wygląda jakby tornado tam przeszło :ico_chory: Nie wiem po kim ona taka bałaganiara,mój mąż to pedant,ma hopla na punkcie porządków, ja też lubię jak jest wszystko na swoim miejscu :ico_noniewiem:

Mój urwis poleciał dzis do przedszkola w uśmiechem na twarzy.na salę wpadł i od razu pobiegł do kolegów,nawet się ze mna nie pożegnał :ico_szoking: :-) Oby tak dalej :ico_oczko:

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

29 wrz 2011, 09:27

zdrowka dla wszystkich :ico_sorki:

A u nas dzis w koncu bez placzu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Moj maly bardzo ladnie je w przedszkolu.Je nawet rzeczy ktorych w domu nie ruszy bo nie lubi :ico_szoking: Wczoraj na sniadanie mieli chleb z jajkiem.W domu jajek nie je bo nie lubi a w przedszkolu zjadl wszystko i mowil ze bylo pyszne bo w przedszkolu sa lepsze jajka niz w domu :ico_haha_01:

[ Dodano: 29-09-2011, 09:28 ]
Mój urwis poleciał dzis do przedszkola w uśmiechem na twarzy.na salę wpadł i od razu pobiegł do kolegów,nawet się ze mna nie pożegnał :ico_szoking: :-) Oby tak dalej :ico_oczko:
super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

29 wrz 2011, 09:34

W domu jajek nie je bo nie lubi a w przedszkolu zjadl wszystko i mowil ze bylo pyszne bo w przedszkolu sa lepsze jajka niz w domu
haha moja Iza tak miała. w domu kotleta nie tknie,ale w przedszkolu jadła,bo pyszny :ico_haha_01:
Za to Piotrek robił na odwrót jak we wakacje był zapisany na obiady w przedszkolu.Nie chciał jeść prawie nic bo "mama robi lepsze" :-D

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

29 wrz 2011, 09:47

Witam
ma na imię Ania,ale uwielbia jak się do niej mówi Hanka, czasem jak ją ktoś pyta jak ma na imię odpowiada Ania Hanka
:-) oba imiona ładne :ico_brawa_01: Ja sobie wymarzyłam,że jak będe miała jeszcze córeczkę,to dam jej na imię właśnie Ania(a synusiowi Krzyś).
U nas najgorsze minęło wczoraj już nie gorączkowała, dzisiaj też luzik, tak,że mam nadzieję, że przeszło bezpowrotnie.
to dobrze,że malutka już zdrowsza :ico_brawa_01:
U nas temp. nie ma(37,1 tylko),ale za to ma paskudny katar :ico_olaboga:
Ciekawe jak ja długo pociągnę w pracy,jak ona będzie chodziła do p-kola na 3 dni,a tydzień siedziała w domu chora...już mi ręce opadają
Mój urwis poleciał dzis do przedszkola w uśmiechem na twarzy.na salę wpadł i od razu pobiegł do kolegów,nawet się ze mna nie pożegnał :ico_szoking: :-) Oby tak dalej :ico_oczko:
super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Piotrusia :-)
A u nas dzis w koncu bez placzu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a widzisz jakiego dzielnego masz synka :ico_brawa_01:

Co za paskudztwo znowu panuje...kogo nie spotkam to chory :ico_puknij:

Pozdrawiam i miłego dnia życzę

Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

29 wrz 2011, 10:15

Zulcia, zdrówka dla córci
Planujecie jeszcze dzieciaczki? Ja bardzo chciałabym,ale nie dałabym rady z 3, musiałabym chyba zrezygnować z pracy. Synusiowi dałabym na imię Franek, a córci Michasia :-D
Mój urwis poleciał dzis do przedszkola w uśmiechem na twarzy.na salę wpadł i od razu pobiegł do kolegów,nawet się ze mna nie pożegnał :ico_szoking: :-) Oby tak dalej :ico_oczko:
brawo super
A moja Ania udaje,że bardzo tęskni za pkolem, ale wydaje mi się,że ściemnia

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

29 wrz 2011, 10:59

A moja Ania udaje,że bardzo tęskni za pkolem, ale wydaje mi się,że ściemnia
:-D :ico_oczko:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości