Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

24 paź 2011, 09:45

Pati85, Alanek to sliczny chłopiec. A jak ma dużo włosków!!!!!!!!! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

24 paź 2011, 09:56

U mnie mala nakarmiona teraz spi wiec biore sie za pranie i sprzatanie :-)

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

24 paź 2011, 11:28

A ja wróciłam do wagi sprzed ciązy :-D
Mnie zostało jakieś 4 kg ale nie wiem gdzie one są chyba w cycach bo brzuch mam płaski jak przed ciążą jedynie może nie tak napięty jak kiedyś.
U mnie mala nakarmiona teraz spi wiec biore sie za pranie i sprzatanie :-)
A moja cos marudzi , ale ona tak czasem ma jak jest śpiąca.Siostra ja bawi a ja jem dopiero śniadanie. Jakos nie miałam czasu wcześniej .
Zaraz tez się biorę za sprzątanie póki ma mała kto pilnować.

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

24 paź 2011, 11:39

Pati ale super Alanek wygląda na zdjeciu w podpisie, ładny chłopaczek

izabellla 7h śpi, jezu ja bym z bólem głowy z przespania wstała hihihi, zazdroszczę normalnie, u mnie raz było 4h a tak budzi się co 2 albo i co godzinę, jak dziś:( do d... się czuję
Na poczatek pochwalę się że Oliwce wczoraj odpadl pępuszek schowałam sobie go na pamiatkę
gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


A ja wróciłam do wagi sprzed ciązy i pewnie dalej bede chudła jedząć takie rzeczy
jak Ty to zrobiłaś??? Ja tak mało jem z racji tej skazy i tego, że młodemu to już prawie wszystko szkodzi i ma problemy z brzuszkiem a waga stoi w miejscu :ico_zly: :ico_zly:


[/quote]Moja zawsze tylko z jednego je i się najada. I to z tego wszystko nie wypija .

u mnie tak samo i córka też była karmiona na zmianę raz jeden na następne karmienie drugi cycuś, Dorian czasem cmoka z dwóch, ale teraz chyba mam słabsze mleko przez to że nie jem mleka i mlecznych produktów i wielu innych produktów, to je z dwóch cycuszków i chyba jeszcze jest niedojedzony, coraz częściej myślę o modyfikowanym mleku:(

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

24 paź 2011, 11:42

Cześć :-)

Izuś masz rację! Jak nagle kurczy się czas to się go wykorzystuje maksymalnie :-D Młody jak śpi dłużej to potem mam aż za dużo wolnego :-) No, ale jak to w domku, zawsze się coś znajdzie do roboty...

Maciuś był dziś łaskawy, więc się wyspałam. Zauważyłam,że jak śpię bez przerwy ok. 4godzin to normalnie wyspana jestem na oba boki.
Dzisiaj też nieźle nam idzie, i słonko wychodzi, więc fajnie nam się dzionek zaczął. I jeszcze wpadło mi 59 zł, bo babka była ciuszki oglądać i parę wzięła :-)
Kurde, a kartonów nadal 4 :ico_szoking:
No, ale było 8, więc ubywa :ico_oczko:

izabelllla123, :ico_brawa_01: za pępuś!
Ja też mam. Oprócz albumów, moje dzieciaczki będą miały pudełka pamiątek, od testu ciążowego począwszy :ico_oczko:

[ Dodano: 24-10-2011, 12:07 ]
elibell, a to już pewne,że Mały ma skazę?
Kurczę, no i wcale Ci się nie dziwię,że myśłisz o mleku modyfikowanym :ico_noniewiem: Nie ma się co silić na matkę Polkę (Brytyjkę :-D ) jak masz chodzić głodna i źła, a Dorian nie najedzony. Tylko szkoda, bo cycanie jest wygodne, zwłaszcza dla leniuszka jak ja :ico_haha_01:

:ico_brawa_01: za spadki i powroty do wagi :ico_brawa_01:
U mnie mniej o 5 kilo (no bez 20 dag :ico_oczko: ) niż przed ciążą :ico_oczko:

szkieletorek, ja myślę,że śmiało możesz Malutkiej podać herbatkę z kopru, tylko się zastanawiam czy nie lepiej tą specjalną dla dzieci :ico_noniewiem: Bo te dla dzieci to wiadomo, ile podać i jak rozcieńczyć, a z torebki to będziesz wiedziała, ile parzyć.
Taką z torebki to ja piję :-D i ta drogą do Maćka idzie :-D
A poza tym jest naprawdę dobra, nie spodziewałam się :ico_oczko:

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

24 paź 2011, 12:14

Mnie zostało jakieś 4 kg ale nie wiem gdzie one są chyba w cycach bo brzuch mam płaski jak przed ciążą jedynie może nie tak napięty jak kiedyś.
ja mam brzuszek taki sflaczały ale nie moge nic z nim zrobic przez ta opiejąca ranę. jak wygoi się zaraz go wezmę w obroty :-D
jak Ty to zrobiłaś???
sama nie wiem, cały czas gotowane mieso drobiowe jem z warzywami i ryzem. i kajzerke na kolacje i śniadanie. Sama jestem w szoku, jak wrociłam do domu po porodzie tylko 6kg mi spadlo i byłam zalamana że po 5 dniach tylko tyle a teraz waga z dnia na dzień spada. i zwariowałam jak zobaczyłam że waże tyle co przed ciążą :ico_szoking:
Ja tak mało jem z racji tej skazy
a to sie jakies badania na skaze robi??
Oprócz albumów, moje dzieciaczki będą miały pudełka pamiątek, od testu ciążowego począwszy
ja własnie takie zrobiłam, narazie w pudełku po butach skladam, ale musze kupic gdzieś jakies ładne ozdobne pudelko, włozyłam tam usg, test, pępek, wszyskie ze szpitala karteczki, i te branzoletki które miałam z mała w szpitalu i mase innych drobiazgów :-D
mnie mniej o 5 kilo (no bez 20 dag ) niż przed ciążą
kurde ale z nas laski po tych ciązach będą :ico_brawa_01: :-D

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

24 paź 2011, 12:19

Kocura Bura napisał/a:
mnie mniej o 5 kilo (no bez 20 dag ) niż przed ciążą
kurde ale z nas laski po tych ciązach będą
no nie :ico_haha_01:
A pamiętasz jak zrzucałyśmy się na słonia? :ico_haha_01:
Teraz ledwie chomik wyjdzie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

24 paź 2011, 12:30

A pamiętasz jak zrzucałyśmy się na słonia?
no faktycznie ja mawet sama noga slonia chciałam być, teraz to faktycznie mini chomik lub fistaszek dla slonia :-D

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

24 paź 2011, 12:49

elibell, a to już pewne,że Mały ma skazę?
teraz potwierdzone dokładnie przez położną środowiskową:( ale mały ładnie na wadze przybiera, ma 5,360 i mierzy 58 cm. Jeszcze z rodzinnym mamy się skontaktować, (wizyta w czwartek) i ustalkić co podwać by zeszło całkiem, ale mam używać tego kremu E45 jak najwięcej jak najczęściej.

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

24 paź 2011, 12:58

elibell, o, kurczę, to kiepsko :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość