Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

24 lis 2008, 22:05

Kasiulka - ja to czekam z niecierpliwością na opis :-D normalnie już, poproszę - szczegółowy i tak jak Ty to opisujesz - fajny :-) ostatnio mówię do Bartka, że chyba trzecie dzieciątko ze znieczuleniem urodzę, dodałam, że jak syn to może prywatnie w Warszawie - po czym stwierdziłam, że nie będę wyróżniać, a mój Bartunio - nie nie prywatnie, bo chłopcy są tacy delikatni jak się rodzą, wymierający gatunek, trzeba zadbać :-) wariat, jak za synusiem no ;-) ale będzie dziewczynka - Ligia Kalinka :-D

Ja to w sumie nie wiem czym zabawiać moje lalencje, tak czekam aż dorosną, bo za małe w sumie na jakieś konkretniejsze zabawy typu malowanie, ciastolina - dawałam to drugie to Lilcia trzyma i nie da nic z tym zrobić, a Róża wcina - zresztą, wszystko wcina :-D a Lila, tego nie można do buzi Różysia :-D

[ Dodano: 2008-11-24, 21:40 ]
czekam... :-D

a czemu Nella się nie odzywa??

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

24 lis 2008, 22:53

Hej!
kasiulka, witajcie :-) :-)
anetko, Baktrim to taki zastępnik antybiotyku. Mnie lekarz tłumaczył, że Batrim to bardzo oczyszczony Biseptol. Czytałyście te cuda, na ulotce? Ja wszystko czytam i ... szkoda gadać.
Byliśmy wieczorem z Maciejem u lekarza, w niedzielę dostał wysypki, podałam mu Clemastinum, wapno, dziś wydawało mi się, że jest lepiej a tu o 17.00 bąble pojawiły się na ciele takie jak poparzeniu pokrzywą i gorączka 38,5C. lekarka przepisała mu: :ico_haha_01: : wapno i Clemastinum i czopki przeciwgorązkowe. Podejrzewa uczulenie na syrop homeopatyczny lub rumień ...

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

24 lis 2008, 23:05

dobra,a co to jest ten Biseptol? ja się na lekach nie znam więc czarna magia dla mnie.Tak,ulotki czytam.Skład produktów spożywczych równieżTam to można też wyczytać czym nas częstują :-D i jednym słowem zdrowej żywości nie ma.


a jednak Kasia dziś wróciła.czekamy z niecierpliwością na opis super lekkiego porodu.

poleźliśmy dziś po buty zimowe dla joachimka.sobe też zrobiłam zaległy prezent urodzinowy.Co się okazuje, joachim ma już rozmiar buta 26 :ico_szoking: :-D
szłapa tak mu rośnie,że szok. Śniegu u nas do kostek,trzyma się narazie,ale podejrzewam,że w czwartek bedzie na plusie sporo i bedzie plucha

Chloe aż mnie ciarki przeszły jak przeczytałam "bąble" może jednak to nie to, co podejrzewają?

no i gdzie ta nasza Kasia???

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

24 lis 2008, 23:30

anetko, Biseptol to było takie skuteczne świństwo, dobrze zbijało gorączkę i leczyło oczywiście. Podobno dawno temu kobiety stosowały Biseptol jako środek antykoncepcyjny...podobno
Ale Joachim ma duuużą stopę, pewnie będzie wysoki :-)
kasiulka....czekamy

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

25 lis 2008, 09:27

Witam :-) Moja Matyldzia numer stopy 23 :-) A Martynka 32 :ico_szoking: Jak te dzieci rosną :-) Marittko nasza Matyldzia jak pierwszy raz dostała kuleczke z ciastoliny to odrazu do buzi :-D No bo jak jej tata powiedział że bedą robic ciasto z ciastoliny to dziecko chciało spróbować :-D No i musimy na nią uwazać :-) No ale twoja Różyczka to faktycznie jeszcze troche za mała :-) Ja to byłam przerażona jak moją starszą córke zobaczyłam z ciastoliną czy pędzelkiem w rączce miała wtedy chyba z półtora roczku. Mój mąż to takie zabawy wymyśla :-D Ale teraz wiem że to było dla niej dobre teraz przynajmniej manualnie jest dobrze rozwinięta :-) Była jedynym dzieciek 3 letnim które dobrze trzymało kretke i długopis w rączce :-)

[ Dodano: 2008-11-25, 08:29 ]
A co do bactrimu to on naprawde pomaga i jest super :-)


http://www.bebiko.com.pl/#/galeria/5565 ... 1bf787aae0

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

25 lis 2008, 13:52

hejka

ja dopiero dotarłam do kompa :ico_oczko: ,od rana leje się z noska i nie wiem co najpierw robić :ico_szoking: .Teraz jeszcze zaczyna pokasływać i chyba bez lekarza się nie obejdzie :ico_placzek: .Byliśmy chwilkę na spacerze,u nas piękna pogoda ,aż szkoda w domu siedzieć :-D

Maziu widzę ,że jedyna dzielnie pełnisz dyżur :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

co do leków to Bartek raz dostał antybiotyk i raz bactrim,więc nie mam rozeznania co lepsze a co mniej :ico_noniewiem:

ide ,bo Bartek ogląda misia ,ale juz mnie nawołuje :-)

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

25 lis 2008, 14:02

ach te katary :ico_puknij: Dużo zdrówka dla Bartusia :ico_buziaczki_big:

chyba jednak Bactrim jest lżejszym lekiem niż antybiotyk

wiecie,że dziś Światowy Dzień Misia Pluszowego :-D

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

25 lis 2008, 14:13

Witam
Tak na moment zaglądam i zdrówka życze wszystkim choraczkom małym :ico_buziaczki_big: Widze że prowadzicie dyskusje na temat leków, ja powiem tylko ze czasami nie obejdzie się bez antybiotyku szkoda tylko ze lekrze nie zlecają antybiogramów zeby rzczywiście prowadzić terapie celowana a nie strzelaną :ico_noniewiem: niestety NFZ wszędzie robi cięcia i myśle że prywatyzacja mogłaby pomóc bo tak naprawde więcej byśmy mogli rządac jako zleceniobiorcy
Co do ciastoliny to my jescze nie próbowaliśmy - a moze na gwiazdke :-) jescze pomyśle, narazie kredki i rysowanie na zmazopisie i nawet Niki ładnie rysuje bo coś na kształt koła i oczka nosek i buźke a włosy w zależności od tego czy rysuje kobiete (długie kreski) czy męzczyzne (kilka kropek na czubku głowy ) :-D
Miłego dnia zmykam

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

25 lis 2008, 15:28

No nareszcie się pojawiłyscie :-) Unas taka pochmurna szara pogoda że nigdzie dzisiaj nie wychodziłam :-) Jak Matyldzia zasnęła to wyskoczyłam tylko na targ zrobic zakupy :-) Martynke do tego wszystkiego zaczeło uszko boleć, dałam jej syropku przeciw bólowego i jak narazie nienażeka :-) No ale zaczeło już jeje się nudzić w domku, więc musze jej wymyślac zabawy :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-11-25, 15:39 ]
Dziewczyny mam problem pomóżcie mi go rozwiązać :-) Cobyście zrobili teraz są zapisy do pierwszej klasy. Dzieci będą grupować według bloków. No wiecie zeby z jednej klasy dzieci miały kolezanki blisko siebie. Ale troche dalej mieszka od mojej Martynki bardzo dobry kolega z którym bardzo by chciała chodzić do jednej klasy. I ona chce i on :-) I teraz niewiemy co mamy zrobić bo jedno dziecko powiedzieli ze bedzie pokrzywdzone bo niebedzie miało koło siebie kolegów z jednego bloku :-)

[ Dodano: 2008-11-25, 17:00 ]
Marittko zdjecia fantastyczne :ico_brawa_01: Dziewczynki prawdziwe modelki takie kochaniusie :-) No a ty no super wyszłas na zdjęciach wogóle cała rodzinka super :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

25 lis 2008, 19:23

witam witam Kasiulka jak fajnie, że już jesteście
ale stron natworzyłyście, jak nadrobię to coś skrobnę
Marittka dzięki za fotki cudowna z was rodzina

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość