SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

31 sie 2009, 23:30

Alicja86, u mnie tez juz spodnie za ciasne sie robia dzis bylam u znajomych to nie mogly sie nadziwic ze juz taki mam brzuszek :ico_haha_01: a to dopiero koniec 8tyg :-D ale juz nie moge sie doczekac ogromnego brzucholka i kopniaczkow :ico_brawa_01:

Alicja86
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 30 sie 2009, 14:12

31 sie 2009, 23:34

Ja tam brzuch wielkiego nie mam, ale wydaje mi sie ze juz troszke urusl i ze chyba w bokach sie robie wieksza. A na dodatek spodnie zaczynaja mi naprawde przeszkadzac i uciskac mnie w podbrzusze. Musze isc na zakupy, bo przy mojej szalonej corce potrzeba mi bedzie czegos wygodnego.

Ja tez juz sie nie moge brzuszka doczekac(mam nadzieje ze nie bede musiala tym razem do 5mies czekac), tylko boje sie ze mi w pracy bedze przeszkadzal, ale co tam to tylko 3 godzinki 5 dni w tyg :)

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

01 wrz 2009, 07:51

hejka

Alicja86, a gdzie pracujesz i czym sie zajmujesz?z kad jestes??

Mi sie zaczeły ciażowe dolegliwosci od niedzieli jest mi ciagle niedobrze no i rano paw :ico_noniewiem: ale nie nażekam wszystko zniose... :ico_sorki: :ico_sorki:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

01 wrz 2009, 10:09

Witam!!!

widze ze jestem sama ktora bedzie miala pierwsze dziecko:(

ja juz przezucilam sie na dresy

Alicja86
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 30 sie 2009, 14:12

01 wrz 2009, 14:28

lidziasc ja mieszkam w Harrogate :)
A popoludniami sobie sprzatam biura przez 3 godzinki od pon do piatku.

A Ty tez z Uk ???[/b]

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

01 wrz 2009, 14:49

Alicja86, ja mieszkam w UK a dokladniej w Irlandii Polnocniej :ico_haha_01:
ja leze dalej , Lukasz maluje kuchnie a malu oglada bajke , poznije pewnie gdzies sie wybierzemy do parku a narazie ide sie przespac :ico_spanko:

Alicja86
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 30 sie 2009, 14:12

01 wrz 2009, 16:33

Sandrusia moja psiapsiolka z Irlandii jest :) a dokladnie z Corb

Ja to bym mogla wiecznie spac, wczoraj pol popoludnia przespalam, zreszta wszyscy przespalismy heee...Smaki co chwilke za mna chodza i pomimo tych mdlosci to na brak apetytu nie narzekam. Przed chwilka przyszlam ze sklepu, bo mi ochota na sok pomaranczowy przyszla :)

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

01 wrz 2009, 20:45

Hej kobietki!

ciut mnie nie bylo ze wzgledu na pracke, jeszcze tylkop jutro do 15.00 i czwartek mam wolne. Pracuje na 37 godzin ale mam zrobione 119 godzin nadgodzin :ico_olaboga: przyda sie troszke ekstra kaski jak maluszek nadejdzie.

dzisiaj dopadly mnie pierwsze mdlosci, myslalam ze zwymiotuje jak jechalam samochodem z pracy :ico_olaboga: tak mnie wzielo, ale nic nie jadlam popoludniu, brzuszek pusty i tak tylko mialam odruchy wymiotowe, a przeszlo dopiero po poltora godzinki. wrrrr :ico_zly:

sandrusia o wlasnie nie wiem jak to sie w Polsce nazywa ale zawsze mnie dziwilo czemy zadna ciezarowka nie wspomina wlasnie o bolach tych miesni o ktorych pisalas, u nas jest na to specjalna nazwa i w zeszlej ciazy wlasnie jak pisalam Ci ze mialam bole miesni to wlasnie o nie mi chodzilo. U nas dostaje sie specjalnie zwolnienie na to bo bol jest okropny, ale chyba sama doswiadczylas. Ja mialam dopiero od 3 miesiaca w zeszlej ciazy jak brzuszek troszke podrosl, ale mam znajoma co od 9 tygodnia w bolach siedziala az do konca :ico_olaboga: Tylko wlasnie nie wiem czemu u nas tyle o tym sie mowi ale nie w polsce hmmm
Alicja86, :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: to samo mam ze spankiem, oczy mi sie normalnie zamykaja zaraz po poludniu, dzien w dzien, ale nie kumam czemu, mialam tak samo w zeszlej ciazy, tylko troche to dziwne tak sobie zawsze o 12 zachciewac sie spac.,...hmmm

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

01 wrz 2009, 20:49

MamciaKochana, mi polozna odrazu powiedziala ze to te bole odpowiedzialne za rociaganie macicy bo dzidzia byla zdrowa serduszko bilo wiec nie ma innego powodu do bolu :ico_brawa_01: pozatym ja juz stracilam ciaze i wiem jak wygladaja takie bole przed poronieniem te sa zupelnie inne czuc poprostu ze macica rosnie :-D

Alicja86
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 30 sie 2009, 14:12

01 wrz 2009, 23:46

Wiecie co ja tez mam straszne bole podbrzusza, a dzis to strasznie mnie po lewej stronie ciaglo !!! Masakra. W pierwszej ciazy tem tak mialam, ale w mniejszym stopniu, najwiecej jak nagle stalam to mn ie strasznie pociaglo - jakbu jajniki...Teraz to odczowam i podczas wstawania czasami i tak ogolnie, ale co sie dziwic nie ma czasu na taki odpoczynek jak w pierszej ciazy, bo mala spokoju nie daje heee...i troche juz wazy, a czasem ja na rece trzeba wziasc :-) Ale bedzie dobrze !!!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Devinnut i 1 gość