Awatar użytkownika
Agata27
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 245
Rejestracja: 24 kwie 2007, 12:13

27 kwie 2007, 13:08

Co do Sary to ja tez bym sie nie zdecydowala piesek mojej sasiadki tak sie wabi :ico_oczko: mi podoba sie dla chlopca takze Jakub(Kuba) , ale to odpada bo znowu moj pies ma na imie Kuba ..hihi...to bylaby lekka przesada. :-D

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

27 kwie 2007, 13:17

Ale się rozkręciłyście... Najgorsze jest to, że jak się weźmie w ręce ksiegę imion, to już człowiek osiwieć może prędzej niż podjąć decyzję.... Ale jakoś się powinno udać...
Kasiu spoko,masz swoje zdanie...Tyle, że niestety obie mamy rację...Olek i Aleks to zdrobnienia od Aleksander... Ale mi po prostu bardziej podoba się skrót Aleks, bo tak się mówiło u mnie w rodzinie do dziadka; natomiast do wujka wszyscy mówią Olek...Poza tym, Olek mi się źle kojarzy i stąd moja obsesja...
Ewcik bardzo ładne imiona, :ico_brawa_01:
No w ogóle ciężko mówić, które są ładne, a które nie, bo tego się nie da określić. Każdy ma inny gust. Mi się podoba większość imion, ale są takie, których bym dla swojego dziecka nie wybrała, a są o wszystkie (dziwne dla mnie i pretensjonalne) Olimpie, Oliwie, Angeliki...I jescze brakuje w tym inwencji twórczej M.Wiśniewskiego... :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

27 kwie 2007, 13:38

No wlasnie, moze nazwe swoje dziecko Xawier? (tak sie to pisze?) :ico_szoking:

Ja po przejrzeniu ksiegi imion tez juz jestem glupiutka. Bo chcialabym takie polskie i amerykanskie jednoczesnie. Niestety Kacper kojarzy sie amerykancom z ta bajka o duszku Kacperku. Duszek co prawda byl bardzo sympatyczny ale chyba nie chce zeby moje dziecko sie kojarzylo z duchem...

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

27 kwie 2007, 13:52

mama_zuzi1980 pisze:Podobna sytuacja u Ciebie tyle ze Lukasz to od Ciebie a Sara od mojego meza... Gdyby ona zyla to co innego, a tak skojarzenia z nieboszczka, brrr.......... :ico_puknij:
Anitka, znam jedna dziewczynke Angelike nawet fajna mala, ale samej tez mi cos nie pasuje w tym imieniu... sama nie wiem co..... :ico_puknij:

Moim zdaniem sytuacja faktycznie podobna ale ja z tym Łukaszem się rozstałam i wiem że nie chcę nigdy z nim być a twój mąż stracił ją przez wypadek to zupełnie co innego
Ja ze względu na mojego męża nie chcę tego imienia bo nie chcę żeby jemu było przykro ale już z nim o tym rozmawialam i on powiedział że wie że ja tylko jego kocham i że on chce te imię

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

27 kwie 2007, 13:56

kasia1983 pisze:
mama_zuzi1980 pisze:Podobna sytuacja u Ciebie tyle ze Lukasz to od Ciebie a Sara od mojego meza... Gdyby ona zyla to co innego, a tak skojarzenia z nieboszczka, brrr.......... :ico_puknij:
Anitka, znam jedna dziewczynke Angelike nawet fajna mala, ale samej tez mi cos nie pasuje w tym imieniu... sama nie wiem co..... :ico_puknij:

Moim zdaniem sytuacja faktycznie podobna ale ja z tym Łukaszem się rozstałam i wiem że nie chcę nigdy z nim być a twój mąż stracił ją przez wypadek to zupełnie co innego
Ja ze względu na mojego męża nie chcę tego imienia bo nie chcę żeby jemu było przykro ale już z nim o tym rozmawialam i on powiedział że wie że ja tylko jego kocham i że on chce te imię

Masz racje, roznica spora jest. A poza tym masz bardzo tolerancyjnego meza, moj to by chyba skisl zanim by sie zgodzil na imie jakiegos z moich bylych sympatii. Hihihi, dobrze ze nie zna wszystkich :-) Kiedys podobalo mi sie Artur, ale teraz wydaje mi sie takie "sztywne".....

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

27 kwie 2007, 14:03

no u mnie to właśnie mąż wybral te imię ja nie godziłam się i to on mnie przekonywał że to pzreszłość i nie ma co do niej wracać i wogóle ale ja się nie do końca mogę zdecydować bo jak by tego wszystkiego było mało to ja teraz z tym Łukaszem to prawie rodzina (jest bratem ciotecznym mojej bratowej) i na imprezach rodzinnych czasem się spotykamy

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

27 kwie 2007, 14:28

Wisienka zawsze można dać na imię Ksawery. Mnie się to imię bardzo podoba, ale mąż powiedział zdecydowane nie.

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

27 kwie 2007, 15:03

mama_zuzi1980 pisze:. A poza tym masz bardzo tolerancyjnego meza, moj to by chyba skisl zanim by sie zgodzil na imie jakiegos z moich bylych sympatii


u mnie dokladnie tak samo :ico_haha_02:
A moj dziadek to zgodzil sie, zeby babcia mogla nazwac ich pierworodnego imieniem swojej pierwszej mlodzienczej milosci , babcia do dzisiaj wspomina wspanialomyslnosc dziadka.

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

27 kwie 2007, 15:17

mój były miał na imię tak jak obecny :-D więc nawet nie byłoby możliwości nazwania dziecka tym imieniem.

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

27 kwie 2007, 15:20

To Ci się udało... :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość