Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

22 wrz 2010, 17:28

hej :ico_kawa: :ico_kawa:
ja dzisiaj pospałam,nie dość że całą noc od 22-7 z 2 przerwami na siusiu,to jak odwiozłam młodą do pkola i położyłam się po 9,zasnęłam po 10 to A mnie obudził o 12.30 :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

u nas cieplutko,ładnie słoneczko grzeje,to siedziałam z Hanią na podwórku :ico_brawa_01:
patrycja allop/ciala z tego co pamiętam to badanie mające określić czy nie będziesz wytwarzała przeciw ciał dla dziecka. To zależy od twojej grupy krwi. Z tego co się nie mylę to matki z Rh-
są pod ścisłym nadzorem lekarskim, bo wtedy jakoś ich organizm płód traktuje jako intruza i chce go odrzucić wytwarzając przeciw ciała. Chyba o to w ty chodziło, jak się mylę to mnie poprawcie.
ja też mam Rh- i na razie mój gin powiedział,że jeszcze na przeciwciała badań nie będziemy robić,dopiero za parę tygodni :ico_sorki:

wiola85 dużo zdrówka dla Filipka :ico_sorki: :ico_sorki: moja też miała niedobry antybiotyk po którym nawet ja bym wymiotowała i potem pojechałam po zmianę i dostała troszkę lepszy,ale jak twój musi zastrzyki bo innego sposobu nie ma to trzeba się pomęczyc,przynajmniej wyzdrowieje :ico_sorki:
a co do picia glukozy to nie wspominam tego zle :ico_oczko:
ja też nie,jakoś dałam radę :ico_oczko:
Chyba dobry mamy termin tej ciąży, bo jak będzie zima to nie będziemy jeszcze takie grube by nic nie móc na siebie znaleźć, a jak się maluchy nam urodzą to miesiąc i lato i można dużo na dworze w ciepełku chodzić i zrzucić. jak myślicie?
mi też się tak wydaje,będzie cieplej to i dłuższe spacerki i będzie się chciało wyjść,to powinno się szybciej dojść do siebie :-D
Wiecie i taką ciekawostkę mi lekarz powiedział, że jak się rodzi pierwsze dziecko to ponoć się długo chodzi w ciąży, a drugie dziecko to zazwyczaj wcześniej się rodzi niż podaje termin. Jak to u was było? ja rodziłam w 41 tygodniu. Teraz mi mówi,że mam się szykować bliże j początku maja koniec kwietnia.
dobrze by tak było,bo ja pierwszy raz rodziłam będąc w 42 tyg i nie uśmiecha mi się znowu czekać i wywoływać porodu :ico_nienie: chcę zobaczyć też tą stronę gdzie nagle mnie skurcze biorą i panikuję :ico_haha_01: :ico_oczko:

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

22 wrz 2010, 18:47

ja mam nadzieje ze za dlugo sie nie przenosi jakby tak mialo byc bo moj kregoslup moze tego nie wytrzymac :ico_noniewiem:
Moja szefowa to jest niepowazna, wiem ze w tamtym tyg siedzialam na L4 i nie mialam sie czym leczyc w zasadzie a dzis mi tu przyjechala (po to tylko zeby glowe zawracac) zakatarzona, kaszlaca i wygladala jakby miala z 40 stopni goraczki. Myslalam ze ja rozszarpie.
Ja jutro na te badania ide i w sumie sie dziwie bo mam Rh + no ale kazal to zrobie wszystko co tam nabazgral na tym skierowaniu. W zasadzie to z ta krwia moze byc roznie bo ostatnio mialam ustalana jak sie urodzilam a powiedzial ze w latach 80 bylo mnostwo pomylek zwlaszcza jesli chodzi o grupe 0, wiec musze jeszcze te grupe krwi zrobic. Badania robie prywatnie i jak kazde tam kosztuje ok 6-8 zl tak ta grupa 36 zl :ico_szoking:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

22 wrz 2010, 18:59

patrycja_g drogie te badanie na grupę krwi :ico_szoking: ale to prawda,kiedys były pomyłki,albo wpisywali po prostu grupę krwi matki :ico_noniewiem: ja na szczęście miałam robioną grupę krwi w pierwszej ciąży i była zupełnie inna niż w książeczce mojej :ico_szoking: tam miałam A1B Rh+ a okazało się,że mam po ojcu AB Rh- :ico_sorki:

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

22 wrz 2010, 19:04

Ja mam po mamie 0 ale po tacie +, przynajmniej zawsze mi sie tak wydawalo, bo teraz istnieje duze prawdopodobienstwo ze byla pomylka.

aniawlkp86, patrze na twoj profil i jestes ode mnie mlodsza o 9 dni :-)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

22 wrz 2010, 19:13

aniawlkp86, patrze na twoj profil i jestes ode mnie mlodsza o 9 dni :-)
o jak mało :-D :-D

zaraz będę zmykać bo już się śpiąca robie i A zaraz będzie i marzę tylko o łóżku :ico_sorki:

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

22 wrz 2010, 19:14

a ja jeszcze 45 min w pracy i do domu. Kolacja, prysznic i lozko :-D

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

22 wrz 2010, 19:17

patrycja_g to ty jeszcze w pracy wow :-D

ja się żegnam na dzisiaj i mam nadzieję,że jutro nie będę tak spała jak dzisiaj :ico_noniewiem:
dobranoc

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

22 wrz 2010, 19:24

aniawlkp86, dobrej nocy, bez koszmarow jak ostatnio :ico_oczko:

Ja pracuje od 10 do 20, nie wiem jak podejsc szefowa bo wiem ze nie wolno mi tyle pracowac, jeszcze przed komputerem. Moja kolezanka z pracy ostatnio to zasugerowala naszej szefowej a ta jej odpowiedziala ze przeciez nikt nie kaze nam sie 10 godz w monitor wpatrywac. I znow sie wkurzylam, chcialam popracowac do konca roku ale jak takie cos slysze na to zwolnienie poszlabym chocby jutro

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

23 wrz 2010, 08:43

czesc

moj Marcel cos przeziebiony, ma przytkany nosek i kaszel, na 11 zapisalam go do lekarza, lepiej niech go oslucha

u nas ladna pogoda, zjemy cos i wyruszymy na spacer

milego dnia

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

23 wrz 2010, 09:08

witam
u nas piękne słoneczko świeci i ciepło na dworze :ico_brawa_01: pierwszy dzień jesieni jest piękny :ico_brawa_01:

patrycja_g na szczęście bez koszmarów dzisiaj :ico_oczko: z tego co wiem to max powinnaś pracować 8 godzin,nie więcej :ico_nienie:

emilia7895 zdrówka dla Marcelka :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość