Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

20 wrz 2011, 21:18

Fintifluszka, ojoj :ico_olaboga: ale dobrze że córcia zdrowa się urodziła, a to pobudzanie jajników łyżeczkowaniem? brr.. strasznie brzmi :ico_szoking:

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

20 wrz 2011, 21:40

Fintifluszka oj nieźle z tymi jajnikami masz... :ico_olaboga: i to łyżeczkowanie? :ico_szoking: że na czym to polega niby?
i podziwiam, że tak długo karmiłaś Gabriela i Pole też byś chciała... Ale ponoć mleko matki do pół roku spełnia w pełni swoje zadanie a potem jest już tylko 'dodatkiem', więc nie musisz się tak zamęczać jak cię boli... Chyba że tak bardzo lubisz karmić:-)
ja np nie wyobrażam sobie przez 2 lata nie wypić piwa czy drinka ;) (choć później pewnie się już karmi sporadycznie :ico_noniewiem: )

Inuno fajne zdjęcia :-) w okularach dobre :ico_haha_01:
a o tym żółtku to chodzi o tą nadpobudliwość?

magda1614 to super, że jest już lepiej :ico_sorki:

tabogucka ale super golasek ! :-D

patrycjaaaCzasami taki dzień beznadziejny jest...Życzę Ci lepszego humorku :ico_sorki:
z tymi posiłkami to obiadek daje jedynie między 12 a 14 i ten deserek około 18, a picie (kaszka,mleko) daje tak jak już widzę, że jest mały głodny
Mleko daje mu wieczorem na ostatni posiłek (takie na noc) i potem w nocy i jak się obudzi zaraz rano, w dzień już dodaje kaszki

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

20 wrz 2011, 22:22

A u nas ok synek zaczął ciut wiecej jesc i trwa to juz tylko 30minut :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
o, swietnie, to nowe mleko jecie, tak?[/quote]

no smakuje mu ten bebilon pepti :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: cieszę się bardzo,dziś nawet wypił z butelki no słuchajcie w szoku byłam bo od miesiąca świadomie z otwartymi oczkami nie chciał pic mleczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

21 wrz 2011, 07:42

no smakuje mu ten bebilon pepti :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: cieszę się bardzo,dziś nawet wypił z butelki no słuchajcie w szoku byłam bo od miesiąca świadomie z otwartymi oczkami nie chciał pic mleczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
_________________
to super ze zaczoł pic oby tak dalej
Tabogucka slodkie to zdjecie Szymusia ;) a widze uzywasz linomagu? a ja mam takiz zielonym paseczkiem a dla dzieci jest inne? bo widze u Ciebie z czerwonym?
patrycjaaaCzasami taki dzień beznadziejny jest...Życzę Ci lepszego humorku :ico_sorki:
z tymi posiłkami to obiadek daje jedynie między 12 a 14 i ten deserek około 18, a picie (kaszka,mleko) daje tak jak już widzę, że jest mały głodny
Mleko daje mu wieczorem na ostatni posiłek (takie na noc) i potem w nocy i jak się obudzi zaraz rano, w dzień już dodaje kaszki
dzieki moze dzis bedzie lepiej bo sie troszke wyspałam ;) i dzieki za podanie info o porach jedzenia bo sie tak zastanawialam jak bede dawac to co i kiedy ;))
ja stawiam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za 5 miesiecy Blanki ;))
Fintifluszko to pobudzenie jajnkikow to pewno nic przyjemnego ale co te kobiety musa znosic faceci powinni nas na rekach nosic normalnie oni by chyba za nic nie dali rady tego wszystkiego zniesc co kobiety :ico_sorki:
:ico_sorki: oby wszystko bylo dobrze a ty mogla sobie karmic jak najdluzej
ja czasami juz czuje sie zmeczona tym karmieniem bo moja dlugo ciagnie tego cyca i tak mocno zasysa ze az czasem boli ja mam wrazenie ze juz wiecej nie mam mleczka
Blanka sie dzis obudzila o 1 i nie za bardzo chciala spac zrobila kupke i tak ise krecila naszczescie pozniej jakos zasnela ;/

Inunio mi sie wydaje ze Mikolajek dobrze wyglada moja tez ma 68 ale wazy przy tym 7100 i jest troszke kluseczka wlasciwie to bylo osttanim razem na szczepieniu teraz z a tydzien idziemy wiec juz pewno wazy i mierzy wiecej ;p

[ Dodano: 21-09-2011, 07:42 ]
a u nas od rana mgla i zimno ;///////////

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

21 wrz 2011, 08:31

no smakuje mu ten bebilon pepti :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: cieszę się bardzo,dziś nawet wypił z butelki no słuchajcie w szoku byłam bo od miesiąca świadomie z otwartymi oczkami nie chciał pic mleczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja stawiam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za 5 miesiecy Blanki ;))
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja ostatnio sama zmierzylam i zwazylam Marcelinke, bo szczepienie mamy dopiero 6 pazdziernika... Wiec wg moich pomiaro mala ma 7600g i 71cm.. a nosi ciuszki na 74 i 80...
a teraz lece doczytac

Marcelina sloiczkow z daniami, zupkami nie toleruje, wiec najczesciej dostaje cos z tego co my jemy... raz dziennie deserek.. a poza tym, albo mleczko, albo kaszke... kupki robi codziennie, wiec jest ok :ico_oczko:

no i ja dalej bez @ :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: powolutku zaczyna mnie to smieszyc :ico_haha_01: :ico_haha_01:

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

21 wrz 2011, 08:54

magda1614,
fajnie ze malemu smakuje mleczko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: oby tak dalej :ico_sorki:

Ja czekam na pierwsza @ bo od poczatku wrzesnia juz nie karmie.
Ja malej zawsze o 13 daje obiadek i pozniej o 18 jakies owocki lub danonka a pomiedzy mleczko.W nocy je 2 razy o 1 i o 5 a rano jak sie budzi tak okolo 8 to tylko herbatke a glodna sie robi dopiero kolo 10.

Fajne fotki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

21 wrz 2011, 09:00

a stawiam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za 5 miesiecy Blanki ;))
:ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:
sorry jakos mi to umknelo wczesniej :ico_sorki:

[ Dodano: 21-09-2011, 09:04 ]
Tabogucka slodkie to zdjecie Szymusia ;) a widze uzywasz linomagu? a
dzieki dzieki tylko ta nasza kamera do pupy jest i wiekszosc zdjec taka niewyrazna a szkoda bo to jedyna pamiatka i niektore sa super...wiec przy nastepnym przyplywie gotowki kupujemy dobry aparat :ico_sorki:

Linomag czerwony polecam bardzo on jest z kwasem borowkowym i jest rewelacyjny na odparzona pupke ...wystarczy ze 3 razy posmarowac ...a poprawe widac ju po pierwszym razie...ale nie uzywam go na codzien to raczej taka moja ukryta bron na odparzenia alebo jak sie gdzies z malym wybieram dalej i wiem ze przez dluzszy czas nie bede mogla zmienic pieluszki :ico_sorki:

[ Dodano: 21-09-2011, 09:06 ]
a np nie wyobrażam sobie przez 2 lata nie wypić piwa czy drinka ;
podpisuje sie obiema rekami :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
ja planuje karmic do grudnia i chyba tuz przed swietami skoncze ze wzgledu na grzane winko :ico_oczko: a serio ...maly pojdzie do przedszkola w lutym to musi sie odzwyczaic od cyca :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 21-09-2011, 09:10 ]
Inunowg mnie i ze zdjec Mikolaj wyglada akuratnie....ale pewnie jakby sobie przytyl to tez by dobrze wygladal :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
mi robili tez krew na tarczyce ostatanio ze wzgledu na wlosy ale wyszlo okey :ico_olaboga: w

wczoraj kupilam inny szampon i nowa wcierke...zobaczymy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: dziewczyny to jest 9 tygodniii takiego nasilonego wypadanaia wg mnie starcilam 80% wlosow :ico_szoking: nawet ciotka moja mowi ze juz mam przeswity :ico_szoking:

[ Dodano: 21-09-2011, 09:17 ]
mala ma 7600g i 71cm.. a nosi ciuszki na 74 i 80...
eh Szymek tez lata w "duzych "ubrankach oststnio ubralam go w jeansy po Jerku(fakt ze mial podwiniete nogawki)i ciotkla z Petem o malo zawalu nie dostali bo Jerek je nosil jak mial 2 lataka :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: fakt ze Jerek jest malutki na swoj wiek) :ico_oczko:

a inne ubranka ja mu zakaladam 9-12miesiecy a spodenki to i 1-1 1/2 lat bo go nie cisna w ten okragly brzuszek :ico_oczko:
no i ja dalej bez @
ja tez i bardzo sie ciesze!!1ale sie zastatnawiam ze ja zawsze bralam inne pigulki niz Cerazette i gdzies wyczytalam ze po odstawieniu doustnej antykoncepcji moga wypadac wlsoy :ico_szoking: ja niby nie odstawilam kompletenie ale inny maja sklad te pigulki niz te ktore bralam przed ciaza :ico_sorki:

[ Dodano: 21-09-2011, 09:19 ]
71cm.
to "wysoka " dziewuszka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 21-09-2011, 09:20 ]
Fintifluszka a czemu udroznaic jajniki i jak to przez lyzeczkowanie???jakos Ci zaburzaja gospodarke hormonalana?czy jka sie udrozni to nie bedzie bolec???

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

21 wrz 2011, 09:28

a o tym żółtku to chodzi o tą nadpobudliwość?
nie, o przyrost wagi i dowartościowanie posiłku ;)

[ Dodano: 21-09-2011, 09:28 ]
no smakuje mu ten bebilon pept
SUPER!!! :) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 21-09-2011, 09:29 ]
ja stawiam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za 5 miesiecy Blanki ;))
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 21-09-2011, 09:32 ]
A ja znowu niewyspana, Mały dalej ma stan podgorączkowy, położyłam go spać, bo marudził, potem wezmę go na spacer, może mu przejdzie :ico_sorki:

Miłego dnia :-) u nas dzisiaj słoneczko więc zamierzam korzystać, bo jesień tuż tuż :ico_sorki:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

21 wrz 2011, 09:37

magda1614to super ze Filipkowi nowe mleczko pasi :ico_brawa_01: oby tak dalej :ico_sorki:

[ Dodano: 21-09-2011, 09:43 ]
u nas dzisiaj słoneczko więc zamierzam korzystać, bo jesień tuż tuż
u nas masakra mgla i tak mokro ale chyba nie pada tylko tak brzydko az szaro...to juz nawet nie jesien a zima :ico_placzek:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

21 wrz 2011, 09:50

ja tez i bardzo sie ciesze!!
ale ja juz mialam 2 i czekam na ta 3 i jej nie ma :ico_oczko:
eh Szymek tez lata w "duzych "ubrankach oststnio ubralam go w jeansy po Jerku(fakt ze mial podwiniete nogawki)i ciotkla z Petem o malo zawalu nie dostali bo Jerek je nosil jak mial 2 lataka :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: fakt ze Jerek jest malutki na swoj wiek) :ico_oczko:

a inne ubranka ja mu zakaladam 9-12miesiecy a spodenki to i 1-1 1/2 lat bo go nie cisna w ten okragly brzuszek :ico_oczko:
u nas nawet w jeansach sa gumki go regulacji i np blizniaczki sa szczuplutkie, wiec im zawsze zmniejszam obwod w pasie ta gumka... moze u Szymka jest w pasie zrobiona tak, ze sa dla niego za waskie skoro Jerek taki szczuplutki??
to "wysoka " dziewuszka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
jeszcze troche i wyzsza niz blizniaczki bedzie :ico_haha_01: :ico_haha_01: napewno bedzie wczesniej nosila ich ciuszki niz one teraz, chyba, ze nagle przystopuje :ico_noniewiem:
A ja znowu niewyspana, Mały dalej ma stan podgorączkowy, położyłam go spać, bo marudził, potem wezmę go na spacer, może mu przejdzie :ico_sorki:
jak dlugo on ma juz ten stan podgoraczkowy??

Marcelina ostatnio chodzi spac o 20.15 juz chyba 2 tydzien o stalej porze i budzi sie dopiero o 4.45 na mleczko, no i potem po 7 i zasypia znowu o 9 tak na godzinke :ico_haha_02:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość