aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

15 maja 2008, 07:37

Hejka

A ja wczoraj zaszalałam z okazji nowej pracy i kupiłam sobie nową torebkę i portfel (zrobię zdjątka to wstawię) w kolorze ni to brąz ni to ciemne bordo ale super jest :ico_brawa_01:

Magdzinka fajnie że choć na chwilkę udało ci się do nas zajrzeć :-)
Piaskownica Joasi bardzo mi się podoba i jest z daszkiem więc na słońcu dziecko nie siedzi - super sprawa. A na zjeżdżalni jak sobie Joasia radzi :ico_brawa_01:

Dorotko a ta piaskownica znów z ławeczka i świetnie się składa, kurczę dzisiaj dzieciaki to mają full wypas ze wszystkimi udogodnieniami. A zakupki świetne zrobiłaś. Ja też właśnie muszę Wojtaszkowi pokupić koszulki na krótki rękaw i lekkie spodenki takie na podwórko bo wyjściówki to mam.

lulu na pewno takie dni są ciężkie dla ciebie, dla każdego by były ale pomyśl że masz tam Aniołki w niebie które czuwają nad Tobą i Filipkiem.
No właśnie a jak tam nasz kawaler się miewa?
A egzaminy pozaliczasz na pewno, będę tzrymam kciuki :-)

[ Dodano: 2008-05-15, 08:36 ]
kurczę nigdy nie korzystałam z Fotosika a to taka fajna stronka.
Wysłałam zdjęcia moje MMS'em na Fotosik i teraz Wam już wstawiam fotki torebki i portfela
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

15 maja 2008, 08:50

lulu81, jesli nie chcesz nie odpisuj, pomiń to: w którym tygodniu ciązy urodziła sie twoja księżniczka?

małgorzatka jak sie trzymasz? co u ciebie?

Dorota.M., fajniusie zakupy zrobiłaś. Ja znowu byłam w PEPCO i kupiłam Asi trzy pary krótkich spodenek po 4,90, leginsy takie seksi z koronką na dole po 14,90, piżamke za 19,90 i sandałki na pływalnie i chodzenie po plaży za 9,90. Ostatnio musiałam wszystkie ubranka Asi kupować, bo powyrastała i wszystko miała za małe. Na szczęście dużo rzeczy znalazłam w Pepco a tam zawsze taniej.

Magdzinka, zdjęcia śliczne. A z rowerka jesteś zadowolona? asia dostała taki sam tylko cały różowy na roczek i kilka razy byłyśmy nim na dworze ale kupiłam jej inny a ten sprzedam na allegro. Brakowało mi podnóżka pod nóżki a dla takich małych dzieci podobno to nie jest zbyt dobre jak tak nóżki zwisają. Siedzenie bardzo płytkie, dziecko przypięte tylko tymi pasami. A do tego strasznie głośno jeździ, jak traktor.Plus za wysokość rączki do pchania. Wklejam zdjęcia obydwu rowerków.
Obrazek
Obrazek

A Asia znowu ma katarek. Tez sie zastanawiam czy to nie alergia. No bo w końcu jak matka alergik, ojciec alergik no to mozliwe ze i dziecko alergik. Choć podobno dzieci urodzone w zimie raczej nie dziedziczą alergi.

[ Dodano: 2008-05-15, 08:53 ]
aga0406, fajniusie torebka i portfel. Teraz jeszcze butki sobie kup pod kolor. Jak szalec to szaleć.

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

15 maja 2008, 09:04

Witajcie

Filka dzis w nocy kaszlal, ale njuz rano nie,na szczescie bo myslalam ze jakies chorobsko

olala, w 26.

No własnie co u Małgosi?

aga0406, fajna torebka :ico_brawa_01: , tylko mi foto portfela nien wyswiecilo sie
No tez niedawno odkryłam fotosik dzi3eki Kelly i jestem zadowolona

to wkleje jeszcze pare fotek :ico_wstydzioch:

Obrazek

Z babcią
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

15 maja 2008, 09:49

AGA no no zaszalała kobietko fajna torebusia i portfelik ;) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ja wczoraj tez mozna powiedziec zaszalałm bo kupilam sobie bluzeczke,tez portfel ;) no i taka skrzyneczke na bizuterie bo odkryłam fajny sklepik z duperelkami i naprawde za tanioszke wszystko to ;)
Do tego kupilam dla tej kumpeli co do nich jedziemy do Ostrowa prezencik bo miala 30-stkę tez taki fajny no mi sie bardzo podoba kuferek na drobiazgi czy własnie tez bizutwerie sama chcialm sobie go kupic ale narazie kupilam dla niej a sobie mniejszy tanszy taki zwykły a jej taki juz ozdobiony fajniusi zrobie fotki i wam wkleje tyz;)
No i sobie musialm kupic portfel bo mi drobne ciagle na lade wypadały z mojego sie wysypywało wszystko juz mnie jasna ciasna brała a moj portfel co jest najlepsze jest identyczny teraz jak mojego meza hi hi bo bardzo mi sie jego fason spodobał co dostał na 30-stke teraz tyle tylko ze on dostał skórzany taki ekstra juz pewnie ze 200zł kosztował jak nic a moj wyobrazcie sobie ze znalazłam jak szperałam w tym nowym sklepie i patrze ooo jest identyko zrobiony jak na foson mojego meza hi hi i

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

15 maja 2008, 10:20

olala, ja mam taki rowerek jak ten drugi i zadowolona jestem choc watpie czy Nina sama bedzie na nim jezdzic czy raczej odziedziczy po Zuzi taki z kołami 12"
Dorota kapitalna ta piaskownica! kurcze szkoda zer tylr kosztuje, ale moze namówie meza czy dziaddka zeby spróbował do naszej takie siedzonko dorobic

Nina dostała zastrzyki - ta biegunka to jakis rotawirus - lata wszedzie tego swinstwa pełono - podobno szpitale przepełnione...Tesciowa nam poda te zastrzyki bo nifuroksazyd cos nie działa za dobrze jak to tak nawraca u nas.

Mazda odpala na przycisk - normalnie jak w samolocie: sprawdzam zegary, kontrolki i naciskam przycisk


Portfel : dostałam od Zuzi na urodziny w kolorze jaki podobał się mojej pannie : czerwonym - za to mi nie zginie!

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

15 maja 2008, 12:22

olala tak masz rację, buciki też sobie zakupię hihi A co tam :-D

Widzę że szaleństwo zakupów zaczęło wszystkie Lutówki ogarniać :ico_brawa_01:

lulu Filka po prostu zabójczy Facet!! :ico_brawa_01:

Rowerek tak sobie właśnie myślę czy mojemu Wojtaszkowi też nie sprawić rowerka :ico_noniewiem: Ciekawe czy chętnie by jeździł?

qunick mazdunia to niech nawet na przycisk odpala bylebyście do Antonina przyjechali :ico_sorki:
Zdrówka dla Ninusi! Znów ten wredny Rotawirus przecież te choróbska normalnie się mnożą :ico_olaboga:

DziewczynyA czy u Was też jest taka plaga szerszeni?

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

15 maja 2008, 13:57

aga0406, szerszeni w Poznaniu nie ma ale za to muszek pełno, po godz. 18 to normalnie na dwór wyjść nie można. dzisiaj kupiłam w lidlu siatke na okno przeciw owadom, zeby nie wpadały do środka.
A na rowerku Asia bardzo lubi jeździć, dopiero gdzieś tak po godzinie jej sie nudzi i chce wychodzic. A tak to jedzie na stojąco i macha do wszystkich i sie uśmiecha jak na jakiejś love paradzie. I jeszcze tam ma przyciski z odgłosami zwierząt i muzyczką i cały czas sobie włącza.

szparagi jak gotujecie szparagi? ja zrobiłąm wczoraj i wyszły mi nie dobre. Niby włókien nie miały czyli obrałam dobrze, wrzuciłam do wrzątku i gotowalam 15 minut. ?Może za krótko? bo mimo wszystko końcówki sie tak ciągnęły i nie szlo pogryść.

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

15 maja 2008, 14:12

aga0406, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Zakupki zawsze pocieszajaca sprawa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A co tu o szerszeniach psizesz? Jakas plaga was nawidzila?? ojejkus lepiej uwarzaj bo z szerszeniami nie ma zartow, pare ugryzie i trup na miejscu! Lepiej z nimi nie zadzierac :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

15 maja 2008, 15:34

Konkurs pampers
Dziewczyny, które brały udział - dostałyście już zabawki ? Kurcze tyle się to ciągnie - straciłam zaufanie do tej firmy ...Wyłączam kompa bo burza chyba do nas idzie...

ellepati
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 685
Rejestracja: 25 sty 2008, 23:09

15 maja 2008, 16:03

olala, Ja szparagi obieram nożykiem z góry do dołu i gotuje na wyczucie ale na pewno gdzies około 30 minut i zawsze kupuję możliwie najgrubsze.Robiłam zupke szparagową i jest pychota, mniam :578:
aga0406, Śliczna torebka i portfelik też myślałam ostatnio o kupnie jakieś nowej torbki bo mojej powili się uszy odrywają, z tym , że ja mam ze sobą kłopot bo po sklepach nie lubie chodzić i zawsze mi żal pieniędzy :ico_haha_02:, chyba,że rzeczywiście czuję, że to to i muszę to mieć :ico_haha_01: Co do rowerka to moim zdaniem roczniak jest jeszcze za mały. Mój Cezarek dostała na 1 urodzinki takie samego Bercheta jak dziewczyny pokazywały na fotkach i rzeczywiście nie dosięgał do pedałów i mało jeździł bo wciąż mi zasypiał, dopiero skorzystał jak skończył 2 latka dosięgał do pedałów ale nie umiał pedałować, dobrze ze w rowerku jest blokada pedałów. :-)

DZIEWCZYNY Wszytskie fotki superowe ja też jakieś muszę powklejać:)Dzieci rosną jak na drożdżach.

A u mnie dzieci chore zakatarzone łażą i kaszlące, naszczęście nie mają temperatury, mnie boli gardło i wkurzam się niemiłosiernie na te meszki bo Borysek pogryziony, nawet na ogród nie mogę dzieci wypuścić, wczoraj jak kosiłam trawę znów pogryzły Boryska :(. Do tego wczoraj prałam wszystkie dywany i kanapy i się ucieszyłam bo facet z dojazdem wziął 100 zł , a wyczścił duży narożnik( kanapa 3 os +2) dwa fotele i trzy dość duże dywany. Teraz mam czyściutko :) No a teraz biorę dzieci i idę na szybki spacerek na cmentarz do mojej babci i wracam, żeby nas te okrutne meszyska nie zjadły. Miłego popołudnia i wieczoru!

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość