Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

23 lut 2009, 21:00

oczywiście z pieluchą na głowie,bo śpi z pieluszką,nawet nie nakrywam go kocykiem bo tez potrafi na głowe zarzucić :ico_haha_01: :ico_brawa_01:
moj dokladnie tak samo robi, zawsze z pieluszka, jak tylko ma ja przy buzce to odlot :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-02-23, 20:01 ]
Moj Eris juz spi, znow go polozylam, wlaczylam kolysanki, dalam smoka iw yszlam i moment i zasnal :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: nie musialam go kolysac na rekach, jejku mam nadzieje, ze to juz tak zawsze bedzie, a nie tylko dzisiaj :-)

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

23 lut 2009, 22:04

mały też szybko dziś zasnoł chyba był w szoku bo tato w domu :):) no i ja nie popisze z wami bo ten duzy łobuz siedzi na internecie nonstop :ico_zly:
dobranoc udanej nocki :ico_spanko: :ico_spanko:

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

23 lut 2009, 22:31

no moje maleństwo już spi ,dziś bardzo wczesnie bo mało spał w dzień i szybciej chciał lulu,a duża córcia jeszcze mi tu dokucza :-) koncze dziewczynki bo zaraz mój wróci z pracki,i trzeba jakąś kolacyjke podać
miłej i spokojnej nocki,dobranoc :ico_spanko:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

24 lut 2009, 02:49

hej! ja też właściwie nic nowego nie mam do napisania...mój Al tez bawi się nóżkami, głównie chwyta się za kolana i dynda stoperami :-D doszedł też do niezłej wprawy w pełzaniu-potrafi się nieźle przemieszczać tym podnoszeniem nonono i odpychaniem kolanami i stopkami. Ale przestał sie skubaniec przekręcać na brzuszek :ico_noniewiem: a taką miał kiedyś manię....mój P jest komiczny-stwierdził że bedzie go uczył chodzić :ico_puknij: polega to na tym że bierze Ala pod paszki i trzyma go tak żeby stał i muszę przyznać że mój Kropek jest strasznie silny, bo całkiem stabilnie sie trzyma :ico_szoking: oczywiscie tylko kilka sekund, żeby nie zaszkodzić. Ale jaka mają dwa chłopy radochę!!!! :-D no i noszenie na barana.....też się ten mój Łobuz cieszy jak wariat :-D

:ico_tort: dla naszych solenizantów!!!!!

ale te nasze Bejbiki już duże..... :ico_olaboga: my ciągle tylko na cycu i tak do 6 miesiąca. Planuję karmić ponad rok, o ile dam radę, po lekturze budujących artykułów mnie naszło.....

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

24 lut 2009, 10:09

Witam
Adia26 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_prezent: :ico_prezent: Dla Cacperka
dziewczynki ja do pracy wracam pod koniec marca albo poczatek kwietnia zalezy ile mi zostalo starego urlpu wiec juz niebawem :ico_placzek:
my ciągle tylko na cycu i tak do 6 miesiąca. Planuję karmić ponad rok, o ile dam radę
u nas identycznie co prawda sprobowlysmy jesc kleiczek z lyzeczki deserek i obiadak ze sloiczka ale nie przepadamy za tym jednak wiec obstal se tylko cycus no i oczywiscie moje mleczko z butli podawne czaqsenm ale po to ze jak wroce do pracy zeby nie bylo problemu :ico_oczko:
la pod paszki i trzyma go tak żeby stał i muszę przyznać że mój Kropek jest strasznie silny, bo całkiem stabilnie sie trzyma
:ico_brawa_01:
dla niuniulka
wczoraj Weronisia usnela o 12 obudzila sie o 15 i od tej pory nie spala do prawie do 21 miala jedna drzemke 5 minutowa i byla tak zmeczona ze jak juz po kapieli sie rozedarla no to masakra :ico_olaboga: ale jak mamunia chciala uspic to absolutnie nie chciala bo stwierdzila ze jak popoludniu tak pospala to wystarczbo jej sie zadko zdarza spac tyle pod rzad za dnia mala lobuziara :ico_oczko:
ale te nasze Bejbiki już duże.
Dlatego cieszmy sie kazda chwila bo niestety przemija bezpowrotnie i juz nigdy nie bedzie tych chwil jakze cudnych i niepowtarzalnych :ico_oczko:
Oczywiscie beda inne ale znow przemina i dlatego to takie wazne zeby nie stracic zadnej minuty malego usmieszku i lezki bo jest to wyjatkowe :ico_oczko:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

24 lut 2009, 13:52

:ico_szoking: :ico_szoking: gdziew się podziewacie
ja byłam dziś z Antkiem u mojej cioci na plotkach antek od rana pospał 10 min :ico_szoking: i szaleje zabki chyba znowu zaczynają mu dawać znac bo nic tylko by wszystko gryzł a jak dorwie moje palce to od razu do buzi je cchce dać .Jarek dalej siedzi u kolegi a ja zabieram się za obiadek :ico_noniewiem: nie mam weny co zrobić chyba kotlety :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

24 lut 2009, 15:21

czesc wam no rzeczywiscie tu pustki sa :ico_noniewiem: jak bylysmy cieżarówkami to czasem doczytac nie dawalam rady :ico_haha_01: no ale teraz mamy inne zajecie :ico_haha_01:
a ja zabieram się za obiadek nie mam weny co zrobić chyba kotlety
a u mnie dzi sjajko sadzone z pyrkami i mizeria :-D co sie wysilac bede :ico_noniewiem:
maly ciagle marudny sam sie nie pobawi teraz mam chwile oddechu bo spi :ico_sorki: oj terroryzuje nas :ico_haha_01: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
agnkel
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 131
Rejestracja: 01 lut 2009, 16:08

24 lut 2009, 17:09

Hej ja jestem stawiam torcik na 5 miechoe Kacpra :ico_tort: :ico_tort: maly wlasnie swietuje przy butli mleka :-D
:ico_tort: wszystkiego najlepszego dla Kacperka

[ Dodano: 2009-02-24, 16:13 ]
witajcie
dziś byłam z weronika u pediatry ludzi ful spędziliśmy tam chyba 3 godziny
weronika waży 6600g dostałyśmy receptę na bebilon pepti 2 pytałam się o jedzenie od kiedy mięso i jakie? powiedziała że od 6 najlepiej indyka a rzadko kurczaka odradziła świeże banany, brokuły czy kalafior bo nie wiadomo co z nie władowali
wczoraj poszła spać o 20 a obudziła się o 4.45 i koniec spania chciała się bawić a my byliśmy nie przytomnie

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

24 lut 2009, 20:47

no niestety dziewczynki ciezko znalezc teraz czasu chociaz troche najwazniejsze ze jeszcze sie trzymamy i musimy sie trzymac przeca nasz wateczek nie moze zaginac :ico_nienie:
Tak ze musimy zrobic mocne postanowienie przynajmniej sie zameldowc z raz dziennie wtedy bedziemy zagladac :-D Bedzie ciezko ale trzeba sie troszke postarc moze sie uda sprobowac zawsze mozna :ico_oczko:
4.45 i koniec spania chciała się bawić a my byliśmy nie przytomnie
_________________
No to wspolczuje bardzo :ico_oczko:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

24 lut 2009, 21:04

no niestety dziewczynki ciezko znalezc teraz czasu chociaz troche najwazniejsze ze jeszcze sie trzymamy i musimy sie trzymac przeca nasz wateczek nie moze zaginac
Tak ze musimy zrobic mocne postanowienie przynajmniej sie zameldowc z raz dziennie wtedy bedziemy zagladac Bedzie ciezko ale trzeba sie troszke postarc moze sie uda sprobowac zawsze mozna
masz race dana ja się staram narazie mi to jeszcze wychodzi ale ten mały łobuz to juz mi na głowe wchodzi tak mnie szkoli ze szok :ico_olaboga: a ja sie daje bo nie wiem co mu jest i czego on chce :ico_zly:
Antek juz spi pobił dzisiaj rekord w zasypianiu :-D połozyłam go a on od razu zasnoł :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Jarek jeszcze siedzi u kolegi i naprawia złom ( samochody sprowadzane z niemiec ) pewnie pózno wróci :ico_noniewiem: ja jeszcze posiedze na necie ,ogladam foteliki dla małego i szukam takiej dużej maty albo materacyka żeby mały się na niej nie slizgał :ico_noniewiem:
maly ciagle marudny sam sie nie pobawi teraz mam chwile oddechu bo spi oj terroryzuje nas
ach te nasze maluchy niech już im te żąbki wychodzą ja już nie moge się doczekać kiedy mały zacznie siedzieć i sam się będzie bawił
weronika waży 6600g
ale chudzinka z niej to po mamusi ma :ico_haha_02:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość