tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

21 wrz 2011, 10:00

u nas nawet w jeansach sa gumki go regulacji i
no te co on nosi te zmaja takie wstawki ze sciagacza po bokach jak dla kobiet w ciazy :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: ale nie da sie ukryc Szymek jest duzy (91centyl) a Jerek byl i jest malutki ...ale mi choidzilo o to ze po niewielkim podwinieciu wygladaja akurat :ico_oczko:
ciotka z Petem sie smieja ze za 2 lata to oni od nas beda brali ubranka po Szymku :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

[ Dodano: 21-09-2011, 10:10 ]
Marcelina ostatnio chodzi spac o 20.15 juz chyba 2 tydzien o stalej porze i budzi sie dopiero o 4.45 na mleczko, no i potem po 7 i zasypia znowu o 9 tak na godzinke


a Szymek od jakiegos miesiaca chcodzi spac o19:15-19:30....na cyca budzi sie roznie ...tak do 3 razy...potem wstaje na zabawe okolo 7:30 rano....i po godzince znow zasypia tak do 10ej a nawet pozniej...

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

21 wrz 2011, 10:33

no to pieknie Marcelinka spi moja tez zasypia tak jak Szymus kolo 19.30 budzi sie tez roznie ale raczej w srodku nocy raz a drugi nad ranem i wstaje tez po 7 przd 8 wyspana a teraz juz np znowu spi
u nas si troszke ładniej zrobilo chyba pijdziemy pozniej na spacerek
ja tez gdzies czytalam ze warto dziecku podawac zółtko do posiłków chyba po 7miesiacu codziennie polowe albo co drugi dzien całe zółtko wkruszyc
a te jogurciki to jakie dajecie?

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

21 wrz 2011, 11:11

Hej dziewuszki...

jaki mam balagan w domu, moglby ktos to za mnie posprzatac :ico_sorki:

lyzeczkowanie to raczej na to, zeby sie sluzowka odbudowala lepiej, ze jak sie ja zeskrobie-wyczysci macice to moze zareagowac poprzez lepsza odbudowe, a na jajniki tabletki anty powinnam brac z duza iloscia hormonu i co jakis czas je odstawiac i brac znowu, zeby sie tak-jak to nazwala lekarka, draznic z jajnikami to wtedy by zaczely lepiej pracowac...

Co do drinka czy piwa to sie zgodze, ale ja czasami sobie pozwalam na jedno lub drugie jak Pole poloze, bo ona o 20 zasypia i budzi sie o 4, lub pozniej, wiec tak bez przesady, ale tu piwko jest czesto w butelkach 0.33 wiec mysle, ze nie grzesze tak bardzo :ico_noniewiem: gabriel jak zaczal jesc normalne jedzonko t cyc byl rekreacyjnie, a po roku to w ogole tylko w nocy, co pozniej zastapilismy herbatka i wcale sie nie skarzyl...
do roku bym chciala Pole pokarmic, tylko sie martwie, ze pozniej w PL zaden lekarz sie mna tak dobrze nei zajmie i mi tylu badan nie bedzie chcial robic, zeby te moje hormony do porzadku doprowadzic :ico_noniewiem:

Ja sie musze zarejestrowac z Polka na przeglad :ico_noniewiem:

na razie z wlasnych pomiarow widze, ze mierzy 68cm, nie wiem ile wazy. tak wg mojej wagi lazienkowej bym powiedziala, ze na pewno wiecej niz 7 a mniej niz 8 :ico_haha_01: wiec srednio precyzyjnie :ico_oczko:

jeju, dzisiaj po odprowadzeniu Gabriel poszlam jeszcze do sklepu i po powrocie ledwo zjadlam i usiadlam tu na chwile i juz sie trzeba zbierac, zeby go odebrac :ico_puknij:

Pola nie chce tez jesc tych sloiczkow :ico_noniewiem: ostanio zupe z dyni ugotowalam, to pomimo, ze solona i przyprawiona dalam jej sprobowac i wcinala ladnie-moje dzieci nie toleruja po prostu takiego bezplciowego jedzenia w sloikach :ico_haha_01: bo z Gabrielem mialam to samo

[ Dodano: 21-09-2011, 11:12 ]
Ja Polce nie daje jogurtow, bo mi sie wydaje, ze jeszcze za wczesnie na mleko krowie (???)

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

21 wrz 2011, 11:42

ale ja czasami sobie pozwalam na jedno lub drugie
ja tez czasem na wiecej i wtedy mam gotowa butelek z odciagnietym mlekiem tylko ze maly raczej nie chce z butli wiec nie moge przesadzic...

[ Dodano: 21-09-2011, 11:45 ]
ze jeszcze za wczesnie na mleko krowie
ja daje rozne owsianki i kleiki ryzowe i te ze sloiczkow maja mleko krowie jogurt tez raz dalam ....obylo sie bez wiekszych sensacji... :ico_sorki: a mi sie do tej pory zdawalo ze on ma to uczulenie na mleko krowie ...chcociaz moze i mial bo ta pediatara alergolog w PL mi powiedziala ze dieta bezmleczna dla mnie do 6 miesiaca bo potem jakos uklad pokarmowy dziecka dojrzewa i moze juz trawic bez problemu

[ Dodano: 21-09-2011, 11:50 ]
jeszcze mi w lodowce zostaloi 5 kartonow koziego mleka i wprzerzucam sie kompletnie na krowie ...zreszta juz jakis czas temu zacezlam jesc normalne maslo i ser zolty oraz maly jogurt raz na jakis czas...zeby sie Szymek powoli przyzwyczajal ...poza tym kozie mleko czegos waznego nie ma i byc moze od tego wypadaj mi te wlsosy :ico_szoking:

a dzis przy myciu wlosow masakra znowu...ja nie wim nawet skad one wylatuja bo juz prawie nie mam co myc...

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

21 wrz 2011, 12:27

hej dziewczyny, może póxniej uda mi się więcej napisać, bo mały pospał 15 minut i maltretuje bluzkę (czyli mu się nudzi :-D )

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

21 wrz 2011, 12:43

jeszcze mi w lodowce zostaloi 5 kartonow koziego mleka i wprzerzucam sie kompletnie na krowie ...zreszta juz jakis czas temu zacezlam jesc normalne maslo i ser zolty oraz maly jogurt raz na jakis czas...zeby sie Szymek powoli przyzwyczajal ...poza tym kozie mleko czegos waznego nie ma i byc moze od tego wypadaj mi te wlsosy :ico_szoking:
Kobito to Ty się odwapniłaś, jak ostawiłaś cały krowi nabiał :ico_sorki: Ja jak karmiłam, to chociaż raz dziennie jakiś mały twarozek :ico_wstydzioch: czy coś, bo mi położna powiedziała, że nawet jak dziecko nie toleruje to całkowicie odstawić nie można, nie wiem ile w tym prawdy, bo niestety krótko karmiłam :ico_noniewiem:

NowaSejana, drugi dzień już temperaturka 37,4 - 37,8; przedwczoraj w nocy miał 38,2.. dałam mu czopka rano bo marudził to teraz śpi Bidula :ico_sorki:

Fajnie te Wasze Maluszki śpią, zazdroszczę :ico_sorki: ja się opijam kawą, żeby nie zasnąć na stojąco, mam nadzieję, że to stan przejściowy :ico_sorki:

tabogucka, mi też się wydaje, że Mały w porządku wygląda, nie wiem dlaczego niby ma tą niedowagę :/
Ja Polce nie daje jogurtow, bo mi sie wydaje, ze jeszcze za wczesnie na mleko krowie
Ja się na razie ograniczam do kleików i kaszek - są niby jogurciki specjalnie dla dzieci na mleku modyfikowanym, ale one kosztują majątek :ico_szoking:

[ Dodano: 21-09-2011, 12:49 ]
No i kilka fotek :)

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek

jak zrzucę filmiki na komputer to też się pochwalę :ico_brawa_01:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

21 wrz 2011, 13:05

Kobito to Ty się odwapniłaś, j
tak do konca to nie bo jadlam wszystko kozie np maslo kozie ser kozi i jogurty sojowe...ale napewno nie jest to tak wartosciowe jak krowie

[ Dodano: 21-09-2011, 13:08 ]
bo mi położna powiedziała, że nawet jak dziecko nie toleruje to całkowicie odstawić nie można, nie wiem ile w tym prawdy, bo niestety krótko karmiłam :ico_noniewiem:
jak bylam w lipcu w polsce to pediatra alergolog powiedzial ze jesli dziecko jets uczulone na bialko krowie to clakowicie odstawic wszystko do 6 miesiaca :ico_olaboga: wiec widze ze co lekarz to opinia :ico_szoking:

[ Dodano: 21-09-2011, 13:09 ]
nie wiem dlaczego niby ma tą niedowagę :/
tez nie kumam bo na tym ostatnim zdjeciu to ma nawet drugi podbrodek :ico_oczko:

[ Dodano: 21-09-2011, 13:11 ]
drugi dzień już temperaturka 37,4 - 37,8; przedwczoraj w nocy miał 38,2..
a to nie jest tak zwana trzydniowka???tylko chyba na koniec tego wyskakuja jakies krostki ...ale moze sie myle....

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

21 wrz 2011, 13:33

a to nie jest tak zwana trzydniowka???
jak Gabriel mial trzydniowke to byl goracy jak czajnik i mial prawie 40 stopni goraczki, a taka temperaturka to pikus... jesli marudzi przy tym to ja ze swojej strony polece czopki vibrucol... bo na zbicie goraczki ponizej 38 stopni nic sie nie powinno dawac, tutaj moj pediatra wrecz mowil, zeby do 38.5 przetrzymac...

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

21 wrz 2011, 14:45

Wpadam z nowinką
Mamy 1 ząbka ,dolna jedyneczka!!!!
Stawiam dla wszystkich
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

21 wrz 2011, 14:50

gratuluje pierwszego zabka Pulince :ico_brawa_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość