Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

30 lis 2007, 14:49

hello, no witamy panie :-D Sandra ciebie to juz starsznie dawno tu nie był o a Szymuś super chłopak :-D i foteczki rewelacyjne :-D

Kingus to u nas podobnie, Pawełek tez przez sen płacze nam w nocy :ico_noniewiem: i dopier jak go mamusia przytuli to sie uspokaja :-D

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

30 lis 2007, 15:38

witamy.
Basiu prezentysuper.
Ula i Sandra fotki chlopakow fajowe :ico_brawa_01:
Kinga witamy spowrotem.
Violu sukienka kosztuje okolo 40 zl a wyslac mozna mala paczka albo w duzej grubej kopercie w srodku foljowanej to niema problemu.
A moja gwiazda zrobila pobudke jak szlismy spac o23 pozniej o 4 i o 6 a wstala o 10,30 :-)

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

30 lis 2007, 16:18

Ula no u nas było troche inaczej :ico_olaboga: bo nawet na rękach popłakiwała. Wkońcu przytuliłam ją tak bardzo mocno w pozycji kołyskowej i zaczęłam opowiadać bajkę. A jak zasnęła to nie wiedziałam jak mam ją położyć no i samą siebie :ico_oczko: ale jakoś poszło :ico_oczko:

Szymuś fajny dzieciaczek rośnie tak jak reszta naszych lipcowych pociech :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

30 lis 2007, 19:14

no chyba naszym małym gwiazdom się tak świat podoba ze nie chce im się spać :-D

a co tu tak puściutko :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

30 lis 2007, 19:38

no ja dopiero wpadam na chwilke.
mala wykapana juz i zaraz do znajomych wychodzimy ale dlugo nie posiedzimy bo niewiadomo jaka nocka nas czeka :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-11-30, 18:39 ]
Violu jak bedziesz chciala sukienusie to daj znac to w poniedzialek pojedziemy z Veronika kupic dla Milenki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
sosim
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 726
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:26

30 lis 2007, 19:42

heloł babeczki

Ula fotki sa genialne i fajnie masz ze mozesz tak sie spotkac z babeczkami
ja mam tylko 2 kolezanki z porodowki do ktorych czasem dzwonie, ale chyba trza nam bedzie jakies spotkanko urzadzic :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Abeganozazdroszcze tego wolnego do kwietnia, ja bylam dzis w robocie tak kontrolnie i wrocilam z takim wkur............ ze hoho, tak mi babki na zastepstwie namieszaly ze chyba rok czasu bede to wszystko naprawiac :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Barbapuppobardzo podobaja mi sie te prezenty szczegolnie wózek i odkurzacz :ico_brawa_01:


ale ceny tych wszytkich zabawek sa oszalamiajace :ico_olaboga: :ico_olaboga:
faktycznie jedyne wyjscie to kupowac jako prezent zbiorowy :ico_haha_01:
Viola posiewu nie moge zrobic bo nie moge złapać kupki :-D calakupka wsiaka w pieluche :ico_noniewiem:
a gierki tez mi sie podobaja :ico_haha_02:


Sandra fajnaste te fotki Syzmonka, super chopak :ico_brawa_01:

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

30 lis 2007, 20:34

Ale mi cos wywalalo po poludniu :ico_zly:
Sosim poradzisz sobie a kiedy zaczynasz?
A ja chce melej w niedziele dac pierwszy raz rosolku.Z czym dajecie rosolek?Marcheweczka i manna? :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-11-30, 19:36 ]
Violu a jak u Ciebie z ospa?
Kinga ale mialas :ico_olaboga:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

30 lis 2007, 21:11

po pierwsze bardzo fajne zdjęcia Szymonka, jaki już duży chłopczyk
Violu wybrałaś świetne prezenty, no ja czekam aż Wiki podrośnie, to zaraz gry planszowe wprowadzimy no i nauczę ją grać w karty, bo my się wychowaliśmy na kartach (co prawda TV wtedy specjalnie nie było tylko 1 i 2, ale może to i lepiej, bo nie było tylu głupawych programów dla dzieci) i ja to wspominam z nutką żalu, bo teraz nie ma kiedy przy dwójce (ale czasem jeszcze grywam z moimi rodzicami w kanastę lub remika, za to moi rodzice mają znajomych z którymi się często spotykają na karty właśnie, ot dla relaksu, fajnie grają w kanastę, bo faceci przeciwko kobietom i grają na pieniądze, ale i tak wszystko zostaje w rodzinie, bo płacą przeciwnej parze, czyli np. mój tata cioci, a wujek mojej mamie lub odwrotnie mama wujkowi, a ciocia tacie)
sosim zapomniałam ci napisać, żebyś spróbowała takiego preparatu Ido-Form Baby (jest w saszetkach, możesz też spróbować Ido-Form Kids w tabletkach, ale wtedy trzeba tabletkę rozgnieść i rozpuścić), moja lekarka poleciła mi to jako nowoczesny preparat z dobrymi bakteryjkami przy "biegunkowych" kupkach
nie zaszkodzi spróbować, a nuż pomoże

a ja dziś byłam sama z dziećmi i o ile nocka była superowa (już tylko 3 pobudki ostatnio) i dzieciaki spały do 7-7:30 to niestety Tadzio w dzień się nie wykazał i zasypiał na 15 minut, jedyna dłuższa drzemka, to 45 minut i nawet teraz nie mógł zasnąć, choć zazwyczaj nie ma z tym problemu, musiałam go pokołysać
Wiki też spała tylko 1,5h i powiem wam, że przez cały dzień sobie nawet nie usiadłam
całe szczęście, że moi pracownicy podesłali mi zrobione pizze na obiadek, bo chyba dziś byłaby głodówka, ale nie wiem jak to się na Tadziku odbije, bo zjadłam z żółtym serem, a nie powinnam ze względu na uczulenie Tadzia, ale zupełnie nie miałam już siły na ekstra dania
teraz mnie trafia :ico_zly: bo mój mąż z Wiktorią najpierw darli się na dole, potem biegali po schodach, a teraz przyszli hałasować do mnie i bez przerwy budzą mi Tadzia, a mój mąż jeszcze zdziwiony, że od 20 minut latam na dół do małego i jeszcze ma pretensje że go uciszam :ico_zly: , normalnie gotuję, tym bardziej, że jak słyszy Tadzia, to nawet tyłka nie ruszy wykręcając się Wiktorią
ja już jestem chyba z tego zmęczenia drażliwa, ale nie zmienia to faktu, że mnie wkurza :ico_zly:

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

30 lis 2007, 21:16

Basiu napewno to zmeczenie :ico_noniewiem: A co do serka to Tadzio juz duzy chlopak i nic mu nie bedzie zobaczysz :ico_oczko:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

30 lis 2007, 21:19

dzięki Joasiu oby obyło się bez wysypki, swoją drogą to może być test, bo może już nie jest uczulony, byłoby fajnie zjeść chlebek z masełkiem :ico_haha_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość