Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

15 maja 2008, 16:31

ellepati, tak myslałam, ze pewnie za krotko gotowałam te szparagi.

A Asia o godz. 15 miała temp. 39,4, dałam jej paracetamol i spadło teraz do 38,4. Ale cały czas siedzi mi na kolanach i sie przytula. Nigdy jeszcze nie miała takiej temp. Wtedy jak miała najwyższą temp. myślałam ze zaraz mi zemdleje, była taka lejąca, oczy takie niewyraźne, pół przymknięte, buzia szeroko otwarta, bo męczy ją katarek. To był okropny i przerażający widok. Na szczęście juz jest nieco lepiej. ale senna jest nadal. To chyba jednak nie alergia skoro ma temp. choć katar jest taki przeźroczysty a nie taki jak przy infekcji. No i właśnie mi zasnęła na kolanach jak do was pisze.

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

15 maja 2008, 18:48

olala, Nna jak miała temp też się tak lałą przez ręce - brrr nie lubię jak dzieci chorują! A byłaś u lekarza?

NInie po 3 dawce nifuroksazydu przeszła biegunka więc narazie nie dajemy zastrzyków - schowałam do lodówki. Oby juz jej całkiem minęło :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

15 maja 2008, 18:56

hej

Ja jeszcze w całości ale juz nie długo.. Dziś byłam u mojego ginka i powiedział, że poród na dniach, że do 23 na 100% nie dotrzymam, że to kewstia kilku dni a nawet godzin. 5 cm rozwarcia i szyjka zgładzona zupełnie, dziscko w jak najlepszej gotowości do wyjścia...Dopakowałam torbę i czekam!

Nie mogłam wejśc dzis cały dzien na TT :ico_zly:

[ Dodano: 2008-05-15, 19:06 ]
Luluś [*] Pamiętaliśmy w modlitwie wczorajszej o Twojej Kruszynce!
Śliczne zdjecia!

Qunick Zdróweczka dla Ninci! Wojtuś miał szczepionię przeciw rotawirusom!

Aga Bardzo ładna troebeczka i portfelik!

ellepati, olala I dla Was dużo zdróweczka! A sio choroby, a sio!

szrszenie U nas nie ma plagi ale tego dziadostwa do w h** lata!! My zakłądamy sotki na okna-moskitiery dla pewności ..pamiętacie tą akcje u nas z szerszeniem w zeszłym roku ????? Masakra, pisałm Wam ..ale miałam stracha ...
Ostatnio zmieniony 15 maja 2008, 21:02 przez Małgorzatka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

15 maja 2008, 20:58

Dla Joasi i Ninusi duzo zdrowka

Małgosia no to czekamy razem z Tobą kochana :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

15 maja 2008, 21:11

Hej

Małgorzatko jeny poród na dniach, jak to zleciało!! A jak się czujesz kochana?? Trzymaj się cieplutko i daj jakoś znać jak już będzie po. Trzymam kciuki oby wszystko poszło szybko i gładko!! Bądź dzielna, całuski :ico_haha_01: :ico_haha_02: :ico_haha_01:

olala czy Asiuni już temperaturka przeszła?? Też nienawidzę jak dzieciaczki chorują, buziaki dla Was :ico_haha_02:

szerszenie u nas niestety ich nie ma ale te małe dziadowskie muszki i owszem :ico_olaboga:
dzisiaj zaliczyłyśmy szczepienie, następne pod koniec czerwca, Milka była nietypowo dzielna, zuch dziewczynka :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-05-15, 21:14 ]
olala szparagi rok temu pierwszy raz sobie ugotowałam ale efekt był taki jak u Ciebie tzn. były twarde, żylaste i nie nadawały się do jedzenia. Robiłam je wg przepisu z internetu (gotować kazali 15 min.) ale efekt końcowy beznadziejny.. widocznie gotować trzeba dłużej i w wysokim garze :ico_haha_02:

szpinak dziewczyny czy Wasze pociechy wcinają/lubią? Ja dziś zaserwowalam małej ale ten gotowy ze słoiczka + dodałam gotowane jajo i o dziwo wszystko zjadła :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

15 maja 2008, 21:28

Napisałam długiego posta i tym razem nie tik tak mi go zrzarł tylko bartek jakimś sposobem zamknął mi przeglądarkę... :ico_zly: :ico_sorki:
Małgorzatka, no to chyba rzeczywiście już kwestia dni lub godzin i bedzie Twoja kruszynka z Tobą..... Trzymam kciuki za Ciebie i Twoją Perełkę!!!!!!!!
lulu81, a jak Twój narzeczony?? Kiedy spodziewasz się jego przyjazdu??? A co do Antonina, to przedyskutowaliście wspólny przyjazd??
qunick, ellepati, olala, dużo zdrówka dla Waszych dzieciaczków!!!! Oby te wstrętne choróbska przeszły jak ręką odjął!!!!!
Aga świetny ten portfelik i torebka!!! Fajowy zakup!!
karolas wklej tez zdjątko Twojego zakupu!!! Ja też lubię takie fajne superowe pojemniczki na bizuterię i inne pierdołki!!!
Dorota ale fajnie ze taki sklep otwarli u Was!! Zazdroszcze, taka cena za tyle ciuszków i jak mówisz super jakosci i markowe@!!!! To jeszcze bedą Ataci służyć długo!!! JAk bym chciała natrafić gdzies na takie ciuszki.... A tu dziś kupiłam 3 pary bodziaków, jutro mam przyjśc po komplecik spodenki ogrodniczki i bluzia i jeszcze chyba sandałki kupię bo w pełnych butkach to ma zapocone stópki, npo i chyba za to wszystko to z 130zł... Cholerka....
Ale mam troszkę lepszy humorek bo byłam z siostra dzis na siłowni, fajnie się zmęczyląm i jeszcze długoi kąpalam się pod prysznicem za friko!!! :ico_oczko: :ico_haha_01: :ico_puknij:
A ppotem podjechałyśmy do mojaj fryzjerki i podcieła mi grzywkę!!! Choć to , skoro na nic przed naszym wyjazdem nie mogłam liczyć!! A do tego bartulek dziś w nocy dał mi się wyspać... suepr!! Ale najgorsze jest to ze zaczyna mu starczać mniej snu...

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

15 maja 2008, 22:12

Kajunia25, brawa dla Miłki, zuch dziewczynka

katelajdka, z nieoficjalnych dannych przyjedzie w sobote, ciekawa jestem dlaczego mi o tym nie wspomniał :ico_noniewiem: krzywi nosem co do wyjazdu,nie powiedział kategorycznie nie, to może nie wszystko stracone
Ale fajnie, super chyba było na silowni :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

15 maja 2008, 22:14

MALGOSIU jeny ale jazda,przezywam z Toba ten nadciągający porod hi hi, tylko jak pojedziesz rodzic od razu nam napisz smska obojętnie o jakiej to bedzie godzinie czy w dzien czy w nocy napisz nam co bysmy mogly trzymac za ciebie za was kciuki ;)
OLALA-SPARAGI wiesz co mojego meza rodzinka ma uprawe szparag i sie na tym znają i własnie ostatnio dostałam spora ilosc szparag i wuja kazał mi je gotowac w wodzie z solą i z troche cukru ponoc najlepsze są wtedy ;) i fakycznie byly pychotka.
No i gotowac mialam tak dlugo az jak sie przydusi widelcem zeby miekkie były do miekkości poprostu a to dobre nawet 45 minut moze byc od zagotowania ;)
KATAREK-ALERGIA OLala ooojejci to faktycznie jak mala zaczęła tak wysoko ci gorączkowac to raczej alergia nie jest. Wy z mezem alergicy jestescie? Hi hi to tak jak my,ja alergik jestem od pierwszego roku urodzenia zostalo mi to paskudztwo stwierdzone a mezowi wykryli jakos 2 lata temu on tylko na niektore sprawy a ja za dzieciaka to masakra była ze mną teraz jedynie jesli moge sie tak pocieszyc pozostala mi alergia do konca zycia na pyłki prawie wszystkich drzew no i ta cholerna trawa ktora sie lada moment zacznie ups :(((((
I jak tylko gdzies beda ja teraz kosic to ja uciekam :((((
ELLEPATI,OLALA,QUNICK no to widze ze sie nam dzieciaczki cosik rozłozyły z lekka. U mnie Melcia ma tylko katar nie gorączkuje i jakos daje rade nie ma kaszlu na szczescie bo tego to sie zawsze obawiam ;)
No i coz daje witaminki w zwiekszonej ilosci,wapno psikam tantum verde do gardełka bo dzis jak ryczała o cos tam to zerknełam jej szybko do gardłą i ma czerwone nieco hi hi ja to lekarzem mogłabym byc-hm stwierdzam lekkie zapalenie gardał,poki co prosze podawac witaminki,i obserwowac dziecko w razie tempy podac nurofen ibufen itp. no i za 3 dni do kontroli w razie pogorszenia stanu dziecka przyjsc od razu narazie antybiotyk nie jest wskazany hahahahahahaha no to sie zabawiłam w lekarza ;)
KATELAJDKA widzialam dzis Barcika w gazecie hi hi słodziak, i Tymka i nie wiem włąsnie nie pamietam ktoz to jeszcze był?????? :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
Acha pytałas ostatnio ile jest km. z Antonina do Ostrowa no wiec jakies 15km cyli 10minut drogi ;)
Zobaczymy jaka bedzie pogoda i w ogole jak z czaem z tymi znajomymi i moze sie uda spotkac na jakims deserku w Ostrowie kto wie;)
Katelajdka jutro porobie moze jak znajde chwile fotki moich zakupow hi hi bo dzis uz nie dam rady ;)
A i wiesz co/wiecie co laski
patrz nizej
WESELICHA No to prawdopodobnie sie szykuje nam 3 weselicho hi hi i to dwa w sierpniu i jedno we wrzesniu;)
ale sie nabawie
I do tego dzis widzialm cudną sukieneczke dla siebie na jedno z tych wesel hi hi no moze na dwa w niej bym poszla ale jeszcze inna tez trza bedzie kupic co by nie isc na 3 weselicha w jednej tej samej hi hi hi co nie,chociaz to do roznych rodzin i zadna sie nie zna ale i tak cche kupic dwie ;)
A ta co dzis ja widzialm no cudna normalnie sie zakochałam w niej jest jedna taka kremowa i lek sie błyszczą jej tam naszyte cos na niej wzorki a druga jest taka lekko rozowa no roz cudny ale ta kremowa bardziej mi sie widziala ;)
Kosztuje 120zł i do tego pod kolor jest zakiecik za 70zł ;),mowilam juz mezulkowi i raczej ją kpie ;)
Tylko nie wiem kiedy hi hi moze w sobote;)
ACHA LASKI,CO DO ANTONINA-UWAGA KOMARY MESZKI Pamietajmy zeby zabrac ze sobą cos na komary i meszki dla dzieci ja zakupiłam spray w aptece firmy"BROS" na komary i zel łagodzący swedzenie juz po ugryzieniu tej samej firmy za oba produkty jakos 14zł chyba dałam ;)
ACHA NO I NIE WIEM JAK WY ALE JA ZABIERAM DLA DZIECI KALOSZKI DO ANTONINAwiem ze to tylko jedna doba u nas przynajmniej ale np. tyKATELAJDKA jedziesz na wiecej dni to juz na bank pomysl o kaloszkach dla bartuska bo rano nad jezorem zawsze jest rosa tymbarsziej ze jeszcze ranki są chłodne to rosa na bank a jak bedziemy chcialy dzieci wypuscic z domkow to od razu butki mokre wiem cos o tym bo bylismy z Kacerkiem jak mial 18 miesiecy nad jezorem i jak sie budzil o 8.00 to od razu lecial na dwor no i w kaloszkach te pierwsze 2 godzinki byl i całe szczescie bo inaczej to butki i skarpeciaki bylyby mokre;). Jak juz sie ocieplało to oczywiscie mu zdejmowałam ;)
Nie wiem jak uwazacie ja zabieram im kaloszki ;)
KAJUNIA25 SZPINACZEK Amelka bardzo lubi taki zwykły szpinaczek mrozony co my jemy,robie go z masełkiem,mlekiem mąka i soli daje troszke i wcina ze hej lubi bardzo szpinak ;)
KATELAJDKA fajnie ze wypad na siłke sie udał;) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ja mam siłke codziennie od 16.00-20.00 hi hi nosze se wiaderko z wodą latam po schodach i ogolnie schylam sie i prostuje i tak stale codziennie od 3 miechow hi hi-mam na mysli moje sprzątanie biurek ;) w banku
Tez chyba dzieki temu ruchowi musze powiedziec ze nieco zjechałam chcialabym głownie zgubic brzuchla ale cos ciezko jest :((((( nietety :(((
DZIEWCZYNY DOSTALYSCIE JUZ ROZLICZENIA TZN. KASE Z URZEDOW SKARBOWYCH ZA PITY??????
My dzis własnie dostalismy hi hi ale sie mega zdziwilam ze tak szybko bo składalam pita jakos w polowie kwietnia a tu prosze miesiac minął i ju są hi hi ;)
Jutro ide wpłacic kasek do banku co by nam sie nie rozleciala bo remoncik chcemy robic ;)
KELLY kochana musisz mnie poratowac :(((. Po zdjeciu moich tipsiorkow co miala miejsce jakies 3 tygodnie temu moje paznokietki sie totalnie w tym tygodniu połamały :((( :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Nawet juz sie cieszyłam ze spore mi moje urosły i teraz jak je zobaczysz to mi pewnie nie uwierzysz :(
Juz znow mam takie mega krociutkie i niektore tak sie gupio pokruszyly czy połamały ze szok ;(((((

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

15 maja 2008, 23:18

karolas, kobieto, nie odpisuję Ci smska bo możesz juz spać więc tutaj odpiszę!
Ale super że piszesz o tych kaloszkach!!! Muszę kupić bartolinkowi na bank! Obym tylko znalazła! hihihihi, bartuś jeszcze nie ma takich hihihi:))
Jak mówisz ze tylko 15 km, to powinniśmy sie wybrać. Mój mąż to cos niedoinformowany jest w odleglościach(hihih) i powiedział zę około 100 km, to powoiedział że szkoda kasy na banzyne, ale jak tak blisko to rzeczywiście można sie spotkac już wcześniej!!
Dzięki ze piszesz ze bartuś spoko w gazecie!! Zdziwiłam sie że akurat to zdjecie wybrali, tak szczerze mówiąc bo wysłałam kilka i były fajniejsze.... Ale i tak fajowo!!
A trzecia to była Asieńka olali!
To to fajnie że juz niedługo macie 3 weselicha! A z tego co piszesz to ta kremowa kiecuszka to jest prześliczna, a krótka czy długa?? Oczywiście jak juz kupisz to czekam na zdjęcia!
A apropos zdjęć: cudne zdjęcia dzieciaków w opisie!! :-D
No nie dziwię sie że masz pracę jak siłownie, dosłownie. Narobisz sie strasznie... Ale są dobre skutki dla figury, to są plusy, oczywiście oprócz kasy!!
A ja sie lubie tak poruszać, i jutro też idziemy bo nam przepadnie w przyszłm tygodniu, a dlaczego to wiadomo: JEsteśmy W ANTONINIE!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_haha_01: :ico_sorki: :-D :ico_puknij:
hihiihihhihi, hahahhaha, tsetsetse!!!
Czasem mi odwala, nieprzejmujcie sie!!!
lulu :ico_sorki: oby narzeczony jednak dał się namówić!!!! Musimy sie spotkać!!! Bardzo chce Cie poznać na "żywo"!!!!! :-D

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

15 maja 2008, 23:40

katelajdka, miło mi że tak chcesz mnie poznać, tak mi ciepło się zrobiło :ico_haha_02:
ja również chc,ę Ciebie , Was wszystkich poznać osobiście, no i dzieciaczków naszych

karolas, kelly ja mam tipsy 3 tygodni, i o dziwo trzymają się, hihi, nawet na obróbke nie chodziłam, bo jak zqwsze wieczny problem niemam z kim małego zostawić
karolas a jakie masz? gelowe czy akryl?

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość