Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

08 sty 2012, 22:51

Magduś czy mi się zdaje czy chłopaki małe rozrabiaki tak z twarzy?
A czego uczysz? i co to za zajęcia popołudniami??
łobuzy rozrabiaki złośniki :-D biją się gryzą ale tylko między sobą i życ bez siebie nie mogą.
A ucze WF i zajęcia z maluszkami z koszykówki prowadze. Czekam aż moje chłopaki troszke podrosną i będą chodzić ze mną bo tak ciężko zorganizować dla nich opieke. Mój muż pracuje też popołudniu i musimy się ciągle prosić o pomoc bo wiecznie ktoś ma jakieś ale że musi zostać na dwie godzinki raz dwa w tygodniu :ico_sorki:
a ja od czwartku mam katar, dawno takiego nie miałam
i do tego uczulenie na twaezy i wyglądam jak poparzona
to może coś w powietrzu fruwa bo ja też katar masakra i do tego okropne uczulenie na buzi :ico_placzek: wygląda okropnie i swędzi. Leki juz zaaplikowałam mam nadzieje że szybko przejdzie.

matikasia, ale Milenka ma boski kolorek włosków. Normalnie ja tez bym chciała takie śliczne blod włoski :-)

Chłopcy dopiero poszli spać a ja zajadam kawałek pizzy :-D i tez się szykuje do spania bo jutro praca żłobek i wszytsko szybko szybko.
Słodkich snów

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

08 sty 2012, 23:16

oj ja to uczulenie mam już dłuższy czas , tylko teraz tak się strasznie zaogniło i bez lekarza się nie obędzie

a Loluś poobiadku miał prawie 40' gorączki , wzioł syropek przespał się i narazie się orzywił i mówi że juz nie jest chory :ico_haha_02:
ale zobaczymyjak będzie w nocy , a wczoraj miał wysypkę na całym ciele i jak sobie przypominam to już tak kiedyś miał ,że dwa dni wysypki i wysoka gorączka ,
u niego to chyba jakaś inna odmiana trzydniówka tylko zamiast gorączka trzy dni się utrzymywać to wysypka jest trzy dni i gorączka na koniec :ico_oczko:
ja zajadam kawałek pizzy
a ja na noc ciasta i tortu się najadłam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

09 sty 2012, 23:26

Magduś81 to z pewnością jako jedyna z nas jesteś najbardziej zadowolona ze swojej figury :-D :-D sport na co dzień :ico_haha_01:

Ja wczoraj też tort jadłam na urodzinach, a potem mi tak niedobrze było.
Ostatnio wpadła mi w ręce fakna książka o zdrowym stylu życia, o oczyszczaniu organizmu. Ciekawe to wszystko i strasznie naturalne. Jesteśmy normalnie jak śmietniki....

Wiolaw i jak Lolek?? zdrowy??

Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

10 sty 2012, 17:29

Magduś81 to z pewnością jako jedyna z nas jesteś najbardziej zadowolona ze swojej figury sport na co dzień
hyyyy niestety nie jestem zadowolona :ico_sorki: tu i uwdzie się pojawiły oponki i niestety nie chcą sobie wredne pójść. Ale już wdrążyłam dietke i ćwicze sobie :-D czasami.

A u mnie w lodówce stoi tiramisu i jak otwieram lodówke to sibie tylko oglądam :ico_noniewiem: i się zastanawiam czy przypadkiem nie dzis tak troszeczke sobie nie nałoże :ico_wstydzioch:

Ale dzisiaj pogoda we Wro leje zimno i paksudnie. Chyba wolałabym już wiosne no i w sumie z braku laku może troszke śniegu :-)

Lece bo już siku Maksiu woła tylko sobie usiadłam.

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

10 sty 2012, 19:27

hejka

Wiolaw i jak Lolek?? zdrowy??
zdrowy dziękuję, to była jednodniowa gorączka i trzydniowa wysypka ,ale juz wszystkomineło i znowu mam okaz zdrowia :ico_haha_02:
Lece bo już siku Maksiu woła
kurcze a kiedy mój zawoła :ico_noniewiem:
ciężki przypadek , niby chodzi cały dzień w majtkach ,ale to ja musze pamietać żeby go co jakiś czas wysadzić, bo inaczej to zawoła ale jak już zrobi ,
i mówi że nie będzie wołał , bo mu "zimno ",
to jest stały tekst jak ktoś pyta czemu tak robi obojętnie co , to on odpowiada "bo zimno mi"
jak otwieram lodówke to sibie tylko oglądam
podziwiam , bo ja juz bym zjadła :ico_wstydzioch:

ja mam potwornegolenia , i wogóle dzis jakoś tak gdzie nie siąde to zaraz bym spała i głowa mnie boli , przymroziło by porzadnie i śniegu posypało ,
ferie zaraz dzieci maja a tu tak nieciekawie bez śniegu , wynudza się jak mopsy ,
w tym roku nigdzie nie wyruszamy , no może do stolicy na 3 dni do siostry

Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

10 sty 2012, 20:41

jak ktoś pyta czemu tak robi obojętnie co , to on odpowiada "bo zimno mi"
hahaha :-D nieźle

Moje chłopaki już od półtora miesiąca chodzą bez pieluszek i w żłobku i na dworku. Czasem się zdaża jakaś wpadka ale bardzo rzadko. Od kwietnia ich przyuczałam, troszke długo ale się opłacało :-D oszczedzam na pieluszkach bardzo bardzo :ico_brawa_01:
gdzie nie siąde to zaraz bym spała i głowa mnie boli
to ta paskudna pogoda :ico_sorki:

Dziewczyny szukam dwóch przepisów na sałatke z awokado (byle bez cebuli) i na ciasteczka imbirowe. Podobno jedno i drugie dobrze wpływają na przemianę materi więc jak by ktoś coś sprawdzonego to ja poprosze :ico_oczko:

Chłopaki oglądają Elmo a ja siedze i normalnie odpoczywam :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

11 sty 2012, 17:39

Magduś oj też bym chętnie przyjęła takie przepisy:)

A ja się ostro wzięłam za swoje odżywianie choć nigdy nie było, ale za dużo cukru w nim.
Dziś sobie np zrobiłam tarta marchewkę z jabłuszkiem i suszoną morelą.
Skubię też pestki dyni, żurawinę, migdały.

Nowe kremy eveline zakupione :ico_brawa_01:

A dla odmiany jutro robie blok czekoladowy :ico_sorki:
Mam kuzynkę na 3 dni także sobie poluzujemy sznureczki :ico_haha_01:

Właśnie nam stuka 6 miesięcy bez pampersa :ico_haha_01:

[ Dodano: 11-01-2012, 17:02 ]
MMMMMMM tiramisu, ale bym wrąbała:)

Awatar użytkownika
PaulinaS
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1157
Rejestracja: 21 sty 2009, 10:51

11 sty 2012, 19:06

Cześć :-)
My byliśmy na pobraniu krwi Maćkowi, kazano mi zrobić badanie IgE czy czasem smyk alergikiem nie jest. Nawet nie płakał, zajęłam Go telefonem i filmikiem z kotkami. Filipa zawiozłam do p-szkola więc luźniej było i nie musieliśmy go ciągnąć z nami. Potem ja miałam wizytę u dentysty. W środę mam iść znów z dzieciakami na bilans, a w następny piątek Filipek ma w p-szkolu dzień babci i dziadka. Jutro wierszyk ma dostać do nauki :-)

Moje chłopaki już od półtora miesiąca chodzą bez pieluszek i w żłobku i na dworku. Czasem się zdaża jakaś wpadka ale bardzo rzadko. Od kwietnia ich przyuczałam, troszke długo ale się opłacało :-D oszczedzam na pieluszkach bardzo bardzo :ico_brawa_01:
- ja za pierwszym razem miałam nieudaną naukę siusiania i nocnik schowałam na strychu. Ostatnio poszedł Maćko z tatą na strych i przytargał nocnik z powrotem. Siusiał ładnie na kibelku,a teraz na nocnik się przesiadł :ico_noniewiem: Pampersy jeszcze zakładam, a kupuję w biedronce dada (dla mnie są takie same jak oryginalne pampersy i tańsze) 1paczkami wystarczy na miesiąc czasem ponad
Chłopaki oglądają Elmo a ja siedze i normalnie odpoczywam :ico_brawa_01:
- żyć nie umierać :-D
Maciek uwielbiał oglądać Elma świat, ale zmienili program w mini-mini i nie ma już. Choć teraz ciekawski George jest uwielbiany, ahh i kanał polskie seriale oraz "lokatorzy" spokój wtedy taki :-D

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

11 sty 2012, 19:31

wrrrrrrrrr
ja się wykończez tym moim sikajacym dzieckiem , zeszłąm tylko na dół wracam a on cały posikany stoi okrakiem , pytam czemu nie wołasz a on "bo zimno mi "
nie wiem czy się śmiać czy płakać,ale już mnie nerwy ponoszą , jak musze zmieniać kolejne spodnie :ico_noniewiem:

Karol nie ma jeszcze ulubionych bajek , zresztą jeszcze nie nauczył się oglądać
coś tam zobaczy ale go nie ciągnie i się nie upomina a ja go nie uczę :ico_haha_02:
Mam kuzynkę na 3 dni także sobie poluzujemy sznureczki
a pewnie że sobie poluzujcie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

11 sty 2012, 21:48

A od poniedziałki dietka po luzach:)

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość