Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

20 paź 2011, 21:33

hej kobitki,
ja pomału wracam do żywych, głowa dużo mniej boli, choć nadal ją czuję
jakoś w pracy przemęczyłam, bo dziś już byłam

Gusia gratuluję synka :ico_brawa_01:

kurcze, normalnie całe czoło mam w bolących drobnych chrostkach/syfkach
nigdy tak nie miałam, zdarzały się jakieś pojedyncze ale nie takie wysypy :ico_olaboga:
grzywy nie nosze to się zasłonić nie mam jak a i jakoś szczególnie to się nie maluję (tzn oczy obowiązkowo, ale pudrów i podkładów nie używam chyba, że na powieki żeby się kredka dłużej trzymała)
jak tak dalej będzie to w torbie na głowie zacznę chodzić :ico_noniewiem: :ico_oczko:

co do aktywności, to ja biegałam, na początku też, ale teraz nikt nie chce ze mną biegać a ja się boję teraz sama, bo wiadomo teraz to musze szczególnie uważać a jakby mi się tak coś stało, a byłabym sama, to wolę nie ryzykować, a ruchu brakuje mi bardzo, bo ma prace siedząco a z natury jestem potrzepana i lubię się ruszać - choć natury sportowca bie mam :ico_oczko:
ale już zapowiedziałam mężowi i siostrze, że skoro biegać im się nie chce to będa mi towarzyszyć w szybkich spacerach :-D - tylko zobaczymy czy koniec końców nie zostanę znów z tym sama :ico_noniewiem:

mam lenia, przez te bóle głowy chęci na cokolwiek mi odeszły ehhh
kąpać się muszę iśc a też mi się nie chce

[ Dodano: 20-10-2011, 21:42 ]
co do L4 zeby nie być stratną w żaden sposób musze iśc typowo od początku miesiąca w przeciwnym razie stracę DUŻO, ale polityka mojej firmy jest ciężka, nie zrozumiała i w ogóle nie fajna :ico_zly:

ancurek86
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 31 sie 2011, 19:55

21 paź 2011, 09:23

Dzień dobry :-) a co to nie ma nikogo...
Jak tam u Was dziewczynki z tymi mdłościami i wymiotami? bo mnie dalej męczą, dziś rano śniadanie poszło na marne :ico_placzek: mam nadzieję, że tak jak z dnia na dzień mdłości przyszły to sobie z dnia na dzień pojdą :-) miłego dzionka

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

21 paź 2011, 09:37

Jak tam u Was dziewczynki z tymi mdłościami i wymiotami?
ja już nie mam ale czasem jak coś poczuję jak wieszam pranie np to mnie szarpnie teraz mi doszła zgaga :ico_olaboga: a jeszcze ciągle ten niesmak w buzi mam (metaliczny) .

co do aktywności, to ja biegałam, na początku też, ale teraz nikt nie chce ze mną biegać
podziwiam ja nigdy nie lubiałam biegać :ico_wstydzioch: lubię aerobik :-)

Muszę coś na obiad wymyślić :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

21 paź 2011, 10:19

witam kochane ... mi juz mdlosci przeszly jakis czas temu ... na szczescie ... ale slyszalam ze niektore maja przez cala ciaze :ico_olaboga:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

21 paź 2011, 10:50

Hej, i u mnie juz po rzygankach a mdlosci to tylko jak jestem glodna. Dzis moja p-jaciolka urodzila synka w 34 tyg ciazy, 1850g . Malutki jest w inkubatorze i czeka go operacja przelyku (wada genetyczna). Ale rokowania så dobre :ico_sorki:

Moja mama wyjechala i bardzo mi smutno.... :( nie wiem kiedy sie zobaczymy i ta swiadomosc jest okropna.....

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

21 paź 2011, 11:12

Bry dzień,
podziwiam ja nigdy nie lubiałam biegać lubię aerobik
ja też nie lubiłam biegać, ale jakoś tak siostra w zeszłym roku w marcu mnie namówiła, to przyzwyczaiłam się, teraz mi tego brakuje :ico_noniewiem:
ciągle ten niesmak w buzi mam (metaliczny) .
ja tez, niestety
Dzis moja p-jaciolka urodzila synka w 34 tyg ciazy, 1850g . Malutki jest w inkubatorze i czeka go operacja przelyku (wada genetyczna). Ale rokowania så dobre
dużo zdrówka i siły dla maluszka i rodziców, będzie dobrze :ico_sorki:
Moja mama wyjechala i bardzo mi smutno.... nie wiem kiedy sie zobaczymy i ta swiadomosc jest okropna.....
ehhh nie wiem co Ci powiedzieć, nie smutaj się czas szybko mija, więc pewnie ani sie nie obejzysz a znów sie zobaczycie :ico_pocieszyciel:

jem a raczej męcze śniadanie (drugie), mam dziś lenia...

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

21 paź 2011, 11:44

A ja zaczynam mieć już schizy odnośnie cholestazy :ico_olaboga: wieczorem zaczynaja mnie swędzieć stopy i ta potworna zgaga .Poczytałam sobie że powinnam być od poczatku ciąży na diecie a ja zgrzeszyłam tyle razy .Nic smażonego nic ostrego zero tłuszczów wypijać przynajmniej 2 l wody muszę sie wziąść za dietę wątrobową bo sie cholernie boję :ico_olaboga: :ico_placzek: .

Awatar użytkownika
Gusia90
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 625
Rejestracja: 28 maja 2009, 10:55

21 paź 2011, 11:47

Bry :-)

u mnie dzis zero planow, iwec pewnie bede leniuchować z mlodym :ico_oczko:
a jeszcze ciągle ten niesmak w buzi mam (metaliczny) .
tez to mam :ico_olaboga: przez nic mi nie smakuje :ico_puknij: a zgage mam od poczatku ciąży :ico_noniewiem:
zis moja p-jaciolka urodzila synka w 34 tyg ciazy, 1850g . Malutki jest w inkubatorze i czeka go operacja przelyku (wada genetyczna)
trzymamy kciuki za maluszka :ico_sorki:

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

21 paź 2011, 13:00

Dziewczyny ....pomocy ... !!! w co sie ubrac na slub cywilny ???? :ico_placzek: :ico_placzek: w pon wysylamy mojej papiery do tlumaczenia i w kolejnym tyg bedziemy juz gotowi i wlasnie doszlo do mnie ze nie mam sie w co ubrac g:nerwy jakos wczesniej to odkladalam g:\ a teraz glowkuje .... g:((

monia-80
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 139
Rejestracja: 14 paź 2011, 20:16

21 paź 2011, 13:26

Elegancko i na jasno, chociaz niekoniecznie a w co to zalezy od tego jaka masz figure, a tego nie wiem.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość