Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

16 maja 2008, 08:05

qunick, konkurs pampersa: teraz w weekend mają zajęcia ci co wygrali wyjazd do Warszawy i podobno po tej imprezie mają wysyłać nagrody. Tak wyczytałam na jednym forum. zobaczymy czy to prawda, bo faktycznie troche juz czekamy. Jestem taka ciekawa co to będzie za zabawka. Czy jakas konkretna czy drobiazg.

ellepati, kajunia, karolas, szparagi: czyli gotowałam za krótko. spróbuje teraz dłużej.

qunick, Asi lekarzem jest moja mama wiec jestesmy w stałym kontakcie. Za chwile mam wizyte domową.
Noc była kiepska, pobudki co 10-15 minut. Dopiero koło 4 nad ranem jak juz sie widno robiło tempka spadła do 37 i spalyśmy do 6. Od rana niestety znowu skacze od 38 do 39. Coś paracetamol słabo działa.
Weekend pewnie spędzimy w domu i do tego bede sama z Asią, bo mężulek jutro o 6 rano wylatuje do Londynu wraca dopiero w Boże Ciało.

kajunia
tak jaj wyzej napisałam, tempa cały czas wysoka, paracetamol nie działa.

Małgorzatka, no koniecznie daj znac do którejkolwiek z nas jak bedziesz na porodówce.

Kajunia25, ja daje Asi też mrożony szpinak taki drobniusio zmielony, dodaje troche czosnku i Asia wcina ze hej.

karolas ja jestem alergikiem od końca podstawówki, mój małżowinek oddkąd przyjechał do Poznania na studia. Przed ciążą 4 lata się odczulałąm. To była masakra co dwa tygodnie szczepienie przez tyle lat, do tego zawsze byłam umówiona na konkretną godzine a czekać musiałam na swoją kolej często ze dwie godziny. Tak to jest jak sie odczula na Fundusz Zdrowia. Ostatnie szczepienie miałam jak już wiedziałam ze mam dzieciątko w brzuszku. No i w ciązy jakoś alergi nie miałam, w zeszłym roku jakos przez tydzien ale bardzo uciążliwe to było, do tego nie brałam żadnych leków, bo Asia cycusiem była karmiona. A w tym roku jak na razie też jest ok. Ale zobaczymy jak te białe fafolki z topoli zaczną latac, bo wtedy zawsze miałąm kryzys.

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

16 maja 2008, 09:21

olala, rzeczywiście zapomniałam, że twoja mama jest pediatrą :ico_wstydzioch: Napisz co po wizycie domowej!
A Małgosia wzczoraj miała jakieś kłucia w dole brzucha - ciekawe czy to już?

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

16 maja 2008, 09:37

OLALA no to witaj w klubie z tym odczulaniem ;),napisze ci dokładniej jak to u mnie jak wroce z zakupow ;)
a JAK aSIUEńKA DZIS SIE CZUJE?JAK TAM TA TEMPERATURKA SPADłA?JAK NOCKA MINEłA?
aMELKA SPAłA DOBRZE NAWET SIE NIE BUDZILA MIMO KATARKU CO MNIE UCIESZYłO,RAZ MALA POBUDKA OK 3.00 na troszke cherbatki a o 6.00 mleczko
dzis rez nie wiedze zeby sie cos pogarszłao wiec Bogu dzieki dalej psikam tantumem i mam nadzieje ze nic sie nie pogorszy.
KATELAJDKA, LASKI ide własnie za ta sukieneczką hi hi hi idę ją przymierzyc i moze kupie jak kupie to fotki pojdą oczywiscie spox
Mam tylko nadzieje ze mi Amelcia grzecznie we wozeczku posiedzi i popatrzy jak przymierzam bo tez nie mam jej z kim zostawic wiec trza sobie radzic jakos.
LULUS Ja pisze ze ja włąsnie mam juz zdjęte tipsiorki nie mam ich id 3 tygodni zdjełam juz. Ale ogolnie długo mi sie trzymały prawie 2 miechy no 1,5 to na bank i nawet mialam problem z ich zdjeciem,mocno sie trzymały a robiłam w nich wszystko jak to pani domu ;)
Mialam zelowe a teraz Kelly jesli pamieta to akrylowe bym chciala zeby mi załozyła bo wiem ze akryle sie szybko zakłada a własnie jak długo to trwało u ciebie ich załozenie? Mi zelowe kumplea zakładala 3 godzinki ale tez dlatego ze sie uczy dopiero ;)
QUNICK Jak tam NInka sie miewa? i Zuzka zdrowe?
EVA Co tam u was? Nic sie nie dzywasz? Napisz jak po Komunii haloooooooooooooo????????
MALGOSIU a ty nam tu pisz czy siedzisz w domku jeszcze czy na porodowce jestes?
Pisz nam bo wiesz teraz to juz na bombie siedzimy ;)

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

16 maja 2008, 09:44

karolas, no niestety nic lepiej, jak nocka minęła pisałam wczesniej. lada moment przyjdzie pediatra (moja mama) i obejrzy gardziełko, posiedzi troche z Asia a ja skocze na zakupy bo musze mężulkowi pare rzeczy na wyjazd kupic.
Czekam na zdjecia sukienki. A patrzyłaś sukienki w Oliwii na deptaku? tam czasem mają fajne i niedrogie sukienki.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

16 maja 2008, 09:52

Hej

E no ..jeszcze w domku :-D Dziś wyprałam wkład do kołyski i musze męza poprosić, żeby mi ją wniusł do sypiani!

qunick pisze:Małgosia wzczoraj miała jakieś kłucia w dole brzucha - ciekawe czy to już?

karolas pisze:Pisz nam bo wiesz teraz to juz na bombie siedzimy ;)


Oj stale mnie teraz po tym badaniu kłuje ... to czekanie mnie dobija ... jednak musze Wam powiedzieć, że jak byłysmy wszytskie w ciąży i razem tak rozprawiałyśmy o tych porodach, czekałyśmy ktora będzie rodzić, to mniej jakoś odczuwałam napięcie niz teraz ... już chce rodzić...teraz, dziś...mam dość czekania, i nie mogę się doczekać kiedy zobacze kruszynkę!

olala Czekamy na wieści jak po wizycie!!

Wojtuś ..sprawił mi popbudkę dziś o 5 rano łobuziak jeden :ico_haha_01: i teraz śpi smacznie...

[ Dodano: 2008-05-16, 09:52 ]
olala pisze:Czekam na zdjecia sukienki


Ja też czekam ...

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

16 maja 2008, 13:07

Asia złapała infekcje. gardło czerwone, migdałków nie dała se obejrzeć. Temp. teraz ma ok. 37,5 - 38 wiec minimalnie lepiej. Mam jej dawać eurespal, cebion, nurofen, cebulke, czosnek, pomarańczko i dużo pić. Byłyśmy troche na spacerku, patrzyła na dzieci ale wogole nie zagadywała ich i nie wołała zeby ją wyjąć z wózika. siedziałysmy na ławeczce na placu zabaw i tylko patrzyła jak dzieci sie bawią. Bidulka.

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

16 maja 2008, 14:15

Hejjjjjjjjjjjjka
Ja dopiero teraz zaglądałam nie miałyśmy w pracy neta :ico_zly: Wczoraj mieliśmy mega awarię z energetyki poszło jakieś napięcie i popaliły się rzeczy w serwerze i lipa :ico_zly:
Ale już jest :ico_brawa_01:

A naklikałyście sporo :ico_olaboga: :-)

Małgorzatko ja też jak doczytałam że już siedzisz na szpilkach i że lada moment będziesz rodzić to już wysiedzieć nie mogę a co dopiero ty :ico_olaboga:
Jak już dziewczyny pisały jak tylko coś ruszy daj znać :ico_sorki:
Będziemy trzymać kciuki żeby wszystko poszło gładko i szybko :ico_buziaczki_big:

olala dobrze ze Asi już spadła temperaturka to zawsze jakieś pocieszenie a po lekarstwach na pewno szybciutko wróci do rozrabiania :-) Dużo zdróweczka!!

karolas czekam z niecierpliwością na foteczki sukienki bo my też mamy weselicho w październiku ale jakoś nic mi się na razie nie podoba. Poza tym ja jestem typ bardziej sportowy więc mi ciężej coś wybrać dla siebie z eleganckich ciuszków :ico_noniewiem:
mam nadzieję że dzieciaki będą zdrowe do wyjazdu i nic ich poważnego nie zaatakuje :ico_sorki:
Robactwo u nas na razie meszki nie atakują ale szerszeni pełno dookoła. A Wojtek to nawet muchy się boi jak tylko słyszy że coś bzyczy zaraz się drze ze mam to wyganiać hihi normalnie komedia :ico_olaboga: Tłumaczę mu że to malutkie i wogóle ale jakoś nie daje się przekonać.
preparaty też właśnie muszę jakieś zakupić do Antonina bo ośrodek w lesie więc nie wiadomo jak to będzie z tym robactwem. A lepiej mieć na wszelki wypadek.
Wczoraj właśnie w Tv mówili że Poznań "odrobaczają" z tego dziadostwa także nadzieja karolas i inne dziołszki że będziecie mieć lepiej :ico_oczko:

Kajunia mój Wojtaszek nie cierpi szpinaku nie ma mowy żeby nawet łyżeczkę spróbował

qunick dobrze że Nince przeszła biegunka, super!! :ico_brawa_01:

lulu nie chłop nie marudzi tylko pod pachę go Filipka pod drugą i kierunek Antonin :-D

katelajdka siłownia fajna rzecz! Ja ostatnio nie miałam czasu nawet tam zajrzeć ale muszę z powrotem się za to wziąć.

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

16 maja 2008, 14:17

OLALA Ja tez czekam na wiesci co u małej ;) ach jak masz dobrze ze masz mame pediatrę hi hi hi ;)
SUKIENUSIA JUZ JEST-KUPILAM No mam ja kupiłam bo tak mi sie spodoała ze szoking. Najpierw ją wlasnie przymierzałam i ona jest mi ciut za kolanko a potem babka mi pokazała taka na gorsecie osobno gorset osobno spodnica ale ta druga to juz typowo na weselicho a ta co teraz kupilam to mozna zawsze na inne okazje tez wykorzystac ;)
tamta to juz taka balowa hi hi i czulam sie jak panna młoda w niej i musialmam tą długa przymierzyc w lekkim rozu bo pani stwierdzila ze nie wypada kupowac w kremie takich balowych bo jesli panna młoda bedzie w ecri to czasem moge lepiej od panny mlodej wyglądac hahahahahahahah.
Ale jednak stwierdzilam ze wole tą pierwszą za kolanko,skromna jest ale przez to ze ma kwiatki takie złota mieniąca nitka naszyte jest taka elegancka i superowa,tak ja to widze. Do tego kupilam ten żakiecik i razem dałam 195zł to chyba oki mi sie wydaje.
Zaraz wam fotki wkleje tylko wiecie na wieszaczku to nie to samo jak na mnie hi hi -ale wlew,no ale na mnie to zobaczycie w sierpniu ;)
OLALA tak,tak w OLiwi byłam wczoraj ale kolejki do przymierzalni takie długie ze czekania na dobre 30 minut a Amelcia we wzoku tyle by beze mnie nie dała rady raczej ;)
Poza tym jesli juz na weselicho to tam są owszem ale własnie takie bardziej balowe i długie do ziemi a o taka mi nie chodzilo a za kolanko to jakos zadna mojej uwagi nie przykuła ale dzięki no i tez własnie najpierw pojechałam sobie do Oliwi zobaczyc hi hi a w rezultacie kupiłam u siebie pod domem na placu wielkopolskim ;)
AGA,KATELAJDKANo i wklejam fotki moich zakupow sprzed kilku dni tzn. portfela i przezentu tego kuferka co wam pisalam dla kumpeli z Ostrowa a i mojego mniejszego kuferka na bizuterie hi hi ;)
Portfel jest idenyczny jak mojego meza co wam pisalam ze wzor sciągniety z jego bo ardzo mi sie w nim spodobało to ze ma az trz miejsca na fotki tzn. jakby trzy okienka na fotki osobno,sa razem spięte takim guziczkiem a jak sie rozepnie to w srodku są jeszcze dwie stronki na fotki a ja lubie duzo fotek miec w portfelu hi hi i jeszcze sporo kart,wizytowek i takich wielkoscia jak dowod osobisty mozna powkładac wizytowki czy cosik ;)
Zreszta fotki zrobilam portfelika własnie jak to wyglada to pewnie skumacie baze o co mi chodzi hi hi,mam taka nadzieje
MALGOSIU ale słodko i szykowanie tej kołyski jeny cudnie i ten zapach oliwki i malego dziecka jeny az mi sie che normalnie bym jakiegos noworodka wysciskala teraz ;)
Ty szykujesz kołyske a my myslimy zeby pomału Amelcie wyeksmitowac do Kacperka pokoiku hi hi ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 17 maja 2008, 12:20 przez karolas, łącznie zmieniany 1 raz.

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

16 maja 2008, 14:28

karolas sukienusia super, taka delikatana a przyciąga oko że hej!! :ico_brawa_01:
Ale ja poproszę zdjęcie z modelką w roli głównej: karolas co to za wieszakowanie :ico_nienie:
Portfelik super i faktycznie pojemny!

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

16 maja 2008, 16:49

Hejka dziewczyny

Filka dostał dziś katarku taki wodnisty, ciągle mu wisi pod noskiem i poszluje :ico_olaboga: czyzby jakies chorobsko

Olala dużo zdrówka dla Asi

Karolas fajna sukenka, i ten żakiecik :ico_brawa_01:
no ja też radzilabym akryl, bo kiedys mialam zelowe i mi nie podobalo sie
no i rzeczywiscie szybciej sie robi, mi robily okolo godzinki no i plus 30 minut na malowanie ale ja mialam takie ozdobne, szkoda ze wtedy zdjecia nie zrobilam, teraz to juz odrosty widac, ale ladnie bylo pomalowane

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość