Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

04 cze 2009, 12:03

Anetka29, no super fotka, sliczniuta dziewczynka :-D

JA tez musze w koncu to łozeczko obnizyc, jeszcze nam maluch nie wstaje, ale siada jak sie poreczy chwyci, wiec jak najszybciej tez musze to zrobic.

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

04 cze 2009, 13:00

wiola85, ja mam lóżeczko obniżone od jakiś 3 miesięcy, tylko dlarego, że jest mi wygodniej :-)) A teraz jak Jaś podrósł to i bezpieczniej dla niego :-))

Dana u nas z ząbkami dokładnie ta sam historia, i pediatra i rodzina mówi, że to już na dniach, a ząbków jak nie było tak nie ma..

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

04 cze 2009, 15:14

Hej hej :)
U nas wyniki troszke juz lepsze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Antybotyk tylko do niedzieli bierzemy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A co najwazniejsze: PRZEBIJA NAM SIE PIERWSZY ZĄBEK, WIDAC JUZ CZUBECZEK :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
Anetka29
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 14 sie 2008, 19:07

04 cze 2009, 15:34

blumek, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Mai i gratulacje pierwszego ząbka :-D

[ Dodano: 2009-06-04, 15:35 ]
i dziękujemy za komplementy :-)

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

05 cze 2009, 14:18

blumek, ciesze sie ze juz lepiej z MAjeczka :-) no i gratulujemy juz prawie zabeczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

U nas dzis znowu nocka wyjeta z zyciorysu, jeju ja juz padam na twarz ze zmeczneia, kiedy w koncu to sie skonczy????

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

05 cze 2009, 20:23

PRZEBIJA NAM SIE PIERWSZY ZĄBEK, WIDAC JUZ CZUBECZEK
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Wielkie Brawa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Dana u nas z ząbkami dokładnie ta sam historia, i pediatra i rodzina mówi, że to już na dniach, a ząbków jak nie było tak nie ma..
No a wyjda z zaskoczenia jak juz siie przestanie do nich zagladac i o lyzeczke udezenie sie uslyszy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

05 cze 2009, 22:10

witam

w skrocie co u nas.
Junior nadal bez zabkow. Moja zupka z dnia na dzien bardziej mu smakuje. ale wszystko jak probuje pierwszy raz to az glowa na boki trzesie :-)

z moim zdrowiem jako tako. tzn alergia dopadla mi oczy. Lekarz rodzinny nie pomogl (bo karmie) potem w sobote pogotowie okulistyczne - w sumie nic mi nie dala kobieta bo co... bo karmie. Zastanawiam sie nad szybkim odstaiwniem od cyca bo sa momenty (przynajmniej kilka razy w dzien - a o nocy juz nie wpsomne bo nie kontroluje drapania) ze wydlubalalabym sobie oczy. TAK CHOLERNIE SWEDZA!!!

Ania dziwie sie troszke ze smarujesz Jaska elocomem. To jest silna masc sterydowa. i mnie bardzo pomaga na wszelkie dolegliwosci skorne - ale nie odwazylam sie jej uzycna2wet na sobie. Probowalam wszelakich masci (glownie witaminowych) ale elocomem siebie boje sie smarowac - a co dopiero dziecko. Aha i ona wybiela skore. Wiem ze kazda mama wie najlepiej co zrobic ale tylko chcialam wyrazic swoje zdanie. to lekarz wam ja przypisal?? :ico_noniewiem:

w niedziele mielismy chrzciny. w zyciu juz nie zorbie takiej imprezy w domu. Niby mielismy kobietke do gotowania ale... MASAKRA... nie siadlam nawet na moment - chyba tylko tyle co karmilam Niunia. Za duzo ludzi, za glosno... a SYF w domu.... :ico_placzek: kazdy lazil w butach a my nawet kostki nie mamy do okola domu... deszcz padal troche, blota duzo (bo dzialka tez jeszcze nie ogarnieta) poprostu blota a blota w domu... Dorosli jak dorosli a dzieci lataly wszedzie...

Wiola, dana ale pieknie siedza wasze dzieci :ico_brawa_01: (dana te starsze dzieci tez pieknie siedza :-) )

:ico_tort: dla wszystkich dzieci za zabki!!!

u nas noc dzis kipeska byla.

Junior malo spi w dzien albo 3 razy po pol godzinki albo np. wczoraj spal raz 2,5 godzinki. ale wole chyba 3 razy po pol godzinki. bo juz tak sie do tych jego drzemek przyzwyczailam ze potrafie duzo zrobic.

Dobrze ze pisalyscie o zoltku bo ja zpaonnialam dodawac a slyszalma ze bardzo zdrowe jest!!!

kur.. ale mnie oczy swedza... ale jak ja go od piersi odstawie jak on butli nie znosi :ico_placzek: chyba ze bym mu mleczko luyzeczka dawala... :ico_sorki: nie zycez nikomu... a posta pisze z pol zamknietami oczami... w nocy kilka razy wstaje przemywac i smarowac mascia... najgorsze jak nie moge otworzyc oczu bo tak jakby ktos we mnie piachem zucil a Niunio wlasnie wola i cos chce... BOZIU JAK TO SWEDZI... :ico_placzek:

pozdrawiam (nie wiem kiedy sie odezwe napewno w weekend jeszcze bo mam neta na weekend :ico_brawa_01: )

[ Dodano: 2009-06-06, 10:07 ]
Wiola zapomnialam zapytac - bo Filipek taki prawdziwy chlop :-) czy kupiliscie mu juz nowy fotelik samochodowy?? czy nadal jezdzi w tym pierwszym?? zastanawiam sie kiedy mamy kupic. Bo niby ten pierwszy jest do 9 kg...

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

06 cze 2009, 11:33

betka, jak sie ciesze ze jestes :-D , no szkoda ze tak rzadko zagladasz :ico_placzek:

A wiec ja tez jestem alergiczka i mam takie problemy jak ty, tylko ze ja mam jeszcze katar straszny bleee....
W ogole ma masze uczulen i masz racje co napisalas o tej masci Elocom co Ania daje malemu. Juz ostatnio jak to napisała to jakas nazwa wydawala mi sie znajoma, sprawdziłam włąsnie teraz jak poczytałam twojego posta, ze ja tez mam ja w domu i stostuje ja na uczulenie skorne ktore mam na nikiel i inne metale sztuczne.
Zawsze jak dostaje wysypki to sie nia smaruje, wiec na prawde nie wiem czy to dobre dajwac ja takim dzieciaczka.
Wiola zapomnialam zapytac - bo Filipek taki prawdziwy chlop :-) czy kupiliscie mu juz nowy fotelik samochodowy?? czy nadal jezdzi w tym pierwszym?? zastanawiam sie kiedy mamy kupic. Bo niby ten pierwszy jest do 9 kg...
_________________
mamy juz od prawie miesiaca taki inny fotelik samochodowy, bo on jest taki duzy ze nogi mu wystawaly w tym nosidelku, a teraz jak juz ładnie sam siedzi to ma taki fotelik i jest bardzo zadowolony, wiec mysle ze spokojnie mozecie juz tez kupic :-D

A co do chrzcin to ja w domu tez robilam ale zamowilam katering i wszystko na konkretna godzine mi przywiezli, w sumie bez wiekliej roboty. Wiec nie wyobrazam sobie jak to u was wygladalo, zamiast siedziec to latałas :ico_olaboga:
Na roczek mam zamiar zrobic to samo, bo mam tylko 12 osob wiec do lokalu sie nie wybieram :ico_oczko:

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

06 cze 2009, 14:56

wiola85, w weekendy bede starala sie cos naklikac. ale na tygodniu wlasciwie jestesmy caly czas sami z Olikiem bo M w delagacjach wiec i neta nie mam.

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

06 cze 2009, 21:49

Melduję się i serdecznie wszystkie pozdrawiam;*;*;*Jedziemy jutro nad morze około 4 rano na 2 tygodnie. Juz jestesmy spakowani (mnóstwo rzeczy trzeba było dla jasia wziąc). Takze do usłyszenia jak wrócimy;):)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość