Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

10 mar 2010, 09:23

Też właśnie słyszałam o tej prowokacji odnośnie glutenu. Muszę chyba też wprowadzić.

Tak ten płacz chyba jest spowodowany tym ogólnym przeziębieniem. Całą noc mała była spokojna. Normalnie się zachowywała. Obudziła się radosna. Mi już prawie przeszło. Mati ma gorączkę prawie 38 i katar zielonkawy, ale nic poza tym. Nie panikowałam więc z tym lekarzem, ale jutro pojedziemy jak M będzie, bo dali mu 2 godziny wolnego na tego lekarza, to będzie mi lżej.

Urodzinki chyba jednak będziemy musieli przełożyć...

Lecę ją karmić, bo już marudzi.

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

10 mar 2010, 09:53

witam

Lolo wczoraj spał do 23 :ico_noniewiem:
ja poszłam poprzytulać się z Ala przed snem , a e byłam wykompana to przytuliłam sie i usnełam u niej :ico_oczko:
więc jak P przyniósł małego to tylko przebralam mu pampersa i już nie miąłm siły na jego kompiele , przytuliliśmy się , cycu i usneliśmy :ico_haha_02:
pobudka o 6 i teraz lolo ma drzemkę a ja czas na sniadanko , dietetyczne :ico_noniewiem:
Urodzinki chyba jednak będziemy musieli przełożyć...
pewnie zkoda , ale lepiej dzieciaczki wykurować

Magda33, :ico_brawa_01: dla Zosi za ładne połykanie antybiotyku

[ Dodano: 2010-03-10, 08:55 ]
Też właśnie słyszałam o tej prowokacji odnośnie glutenu. Muszę chyba też wprowadzić
jak ala była mała o niczym takim nie było mowy , ale teraz tez tak czytalam

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

10 mar 2010, 10:09

Witam sie i ja
szkoda tych przekładanych urodzinek ale lepiej by dzieciaczki były zdrowe
ja musze sobie kupic jeszcze jakąś z jedną książke o żywieniu by sobie to wszystko uporządkować
a ja czas na sniadanko , dietetyczne
ja zaczynam diete od poniedziałku, mam nadzieje że mi sie uda :ico_noniewiem:
my dzis miałysmyy pobudke o 8 ale teraz Oliwka jeszcze dosypia, ja umyłam głowe i po 11 idziemy na dwór, myslałam dzis o multibabykinie ale grają dzis "Autora widmo" nie wyobrażam sobie oglądać film z napisami i jeszcze Oliwią sie zajmować, wiec dzis nie pojedziemy
a mnie dzis w nocy obudził dziwny ból brzucha, byłam w łazience ale biegunki nie miałam, miałam dziwny realistyczny sen i poki nie wstałam z łóżka do łazienki nie wiedziałam czy to sen czy prawda - zaczynam juz wariować... ale wziełam 2 nospy i przeszło, na szczescie
wczoraj wrobiłam piotra w zmywanie :D ponieważ zmywałam w dzien 3 razy wiec juz miałam dosc, powiedział że ostatni raz zmywa po moim gotowaniu ;) ale ja niestety tak mam że strasznie brudze gdy gotuje :(
dzis na szczescie tylko butle do pomycia bo nie gotuje wiec nie nabrudze :]
jej nic mi sie nie chce... taka ładana pogoda poszłabym gdzieś ale nie mam gdzie, ani parku w pobliżu ani znajomych, pewnie znow sie skonczy do sklepu i spowrotem a pozniej siedzenie na podwórku póki Oliwia sie nie obudzi...
ale sie rozpisałam...

Awatar użytkownika
emikaw85
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 590
Rejestracja: 04 wrz 2009, 18:25

10 mar 2010, 10:13

hej :ico_haha_02:

Musze sie Wam wygadac. Pozarła sie z ojcem dziecka. Dziecko ma moje nazwisko. I grozi mi sadem. Mowiem wam katastrofa. Ciezko mi jest z tym. Teraz mieszkam u mamy. Jula zjadła i spi znow.

Magda33, pierwszy raz slycze o czyms takim.

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

10 mar 2010, 10:19

Magda33, pierwszy raz slycze o czyms takim
nam ostatnio pediatra o tym mówiła niedługo będziemy powoli wprowadzać gluten, czyli przez 2 miesiące po 1-2 łyżeczki zmieszane z mlekiem, to działa na zasadzie szczepionki i jest mniejsza szansa na zachorowanie na celiakię.
jak ala była mała o niczym takim nie było mowy , ale teraz tez tak czytalam
teraz ponoć właśnie zmienił się ten schemat żywieniowy

ja już o wszystko pytam pediatrę i czytam, bo nie chcę Zosi narażać na jakieś dziwne atrakcje :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-03-10, 09:20 ]
Dziecko ma moje nazwisko. I grozi mi sadem
a dlaczego Ciebie straszy, co on śmieszny jest czy co?

Awatar użytkownika
emikaw85
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 590
Rejestracja: 04 wrz 2009, 18:25

10 mar 2010, 10:22

Magda33, to jest dosc dluga historia. na ojca sie nie nadaje. Len i tyle.

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

10 mar 2010, 10:25

Magda33, to jest dosc dluga historia. na ojca sie nie nadaje. Len i tyle.
rozumiem, nie przejmuj się nim i jego straszeniem

[ Dodano: 2010-03-10, 09:39 ]
kilolek głosik oddany, ale mam pytanko :-D widzę, że to strona o chustach i chyba Twój Michaś też jest w takiej chuście? Powiedz mi czy warto w nią zainwestować i czy naprawdę jest taka super? Pytam, bo mnie mój P męczy odkąd byliśmy na pokazie wiązania tych chust, a ja sama nie wiem co o tym myśleć. Będę wdzięczna za informacje i rady.

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

10 mar 2010, 11:03

Witam

emikaw85, - ale o co mu chodzi o nazwisko ? przecież to ze da dziecku swoje nazwisko to stanowczo zamało :ico_noniewiem: nie przejmuj sie napewno tylko cie straszy tym sadem. Swoja drogą to przykre że zamiast ci pomóc lub naprzykład spróbowac porozmawiać pogodzic sie ja nie mówie zejśc ale chociaż poprawić stosunki dla dziecka to on od sądu zaczyna :ico_noniewiem:
isiawarszawa, - moze ten ból to na @
Co do spacerków to może inaczej pomysl pospaceruj przed siebie tak dla relaksu :-) ja tez niebardzo mam z kim spacerować bo nie mam kolezanek z takimi malcami jak Idka i sama spaceruje a teraz to juz coraz przyjemniej będzie bo przyroda powoli się budzi do życia i nawet jakiś mały skrawek zieleni moze zachwycić :-)
Coć mnie trawniki przerażaja bo wszędzie nasrane że szok po roztopach wszystkie psie kupy na wierzchu :ico_szoking:
wiolaw, wiadomosc na nk wysłałam i ciesze sie że A li sie podoba :-)
Dietka widze wchodzi w zycie :-) brawo za samozaparcie :ico_brawa_01:
matikasia, - jak trzeba to trzeba niech się Mati wykuruje a imprezke mozna przełożyć :-)

Ja ide nastawić pranko i pomyśle o jakims spacerku około południa ale boje się że mimo iż słoneczko to zimno bo w nocy było -7 :ico_noniewiem: brzuch mnie boli czekam na @ oj jakas wypluta się czuje

[ Dodano: 2010-03-10, 10:15 ]
emikaw85, co do jednorazowych śliniaczków to ja nie uzywałam, za to mam kilka takich foliowych super sprawa zwłaszcza przy pokarmach plamiacych :-) a tak to zwykłe materiałowe mam i takie z ceratka obszyta materiałem mam tego mnóstwo bo jeszcze po Nikoli a nawt po mnie takie 28 letnie mama zachowała :-)

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

10 mar 2010, 11:16

edulita, nie na @ bo mi sie właśnie kończy :ico_noniewiem:
w ddtvn mowili ze u was w gorzowie ma byc dzis najcieplej /mam nadzieje ze nie pomyliłam miejscowosci/
ja zaraz dam małej jabłuszko i sie zastanawiam czy z marchewką, morelą czy owocami leśnymi /wszystko po 4 miechu/ co polecacie?
a propo jeszcze @ przed ciążą musiałam brać ketonal forte tak mnie bolało, cała drżałam, było mi zimno i gorąco naraz, a teraz light nawet nospa podczas @ jest mi niepotrzebna :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

10 mar 2010, 11:17

kilolek, - głosik oddany słodki ten śpioszkochuścioszek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-03-10, 10:19 ]
isiawarszawa, - dzięki za prognoze więc około 12 ide wykorzystać to ze u mnie ma byc najcieplej :-)
Co do @ to też miałam spokój po ciaży ale po pierwszej teraz znowu mam bolesne @ :ico_placzek:

[ Dodano: 2010-03-10, 10:21 ]
Ida uwielbia wszystkie kombinacje więc moze wylosuj :-) jabłuszko z banankiem tez bardzo lubi az jej sie uszy trzęsą :ico_oczko:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość