agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

22 wrz 2011, 08:48

Fintifluszka, fajne fotki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

aga216 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za zabek

[ Dodano: 22-09-2011, 08:51 ]
NowaSejena sliczna ta pierwsza stronka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ja dzis wstalam o 6 bo musialam nadrobic sprzatanie bo z malymi nie dam rady wszystkiego sprzatnac.

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

22 wrz 2011, 09:00

musialam nadrobic sprzatanie
kurcze wlasnie rozwazam czy uprac sofe czy nie...??? :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: jest brudnawa ale jest to diabelnie upierdliwe zajecie....plus piora z poduch lataja po calym domu :ico_zly:

[ Dodano: 22-09-2011, 09:06 ]
eeee..jednak ja zostawie do przyjazdu mojej mamy...teraz i tak mam 2 zalegle prania i caly dom do soboty ogarnaca bo wpadnei nmoja kumpela z pracy :ico_brawa_01: a w noedziele przyjezdza moja siostra cioteczna z chlopakiem na tydzien :ico_brawa_01:

[ Dodano: 22-09-2011, 09:10 ]
a dom wyglada masakrycznie bo M. wczoraj szukal jakiegos dokumentu :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: w :ico_olaboga: wszystko powywalal nawet rzeczy ze strychu :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

poza tym jak on mam wolne to automatycznie robi sie bajzel w domu.... :ico_zly:


np pojemniczek po salatce kartoflanej z lawy z pokoju wyniosl(bo idac spac powiedzialam mu ze dostane szalu jak go tam zastane rano)do kuchni ...i postawil pusty na polce nad smietnikiem.... :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: czasem mam go ochote skrzywdzic!!!!! :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

[ Dodano: 22-09-2011, 09:13 ]
Fintifluszka, fajne fotk

no super...ale czy Pola ma duze stopki????czy tylko tak na zdjeciu w piasku wyszly bo moj dziec ma mikrusne w porownaniu....ja wogole mam paranoje bo mi si edlugi czas zdawalo ze mu stopki wcale nie rposna od urodzenia ...teraz widze ze ciut sa wieksze ale i tak jak na zdjecia patrze to mi sie zdaj ez einne dzieciaczki maja wieksze :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

22 wrz 2011, 10:30

hej, ma ktoś ochotę? Obrazek

aga216 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Gwona , u nas ząbka też nie widać :ico_noniewiem:

NowaSejena, super pierwsza strona :ico_brawa_01: już się nie możemy doczekać aż dołączymy do ząbków :)

ja znowu padnięta, ile można?? :ico_sorki: już nie wiem, o co chodzi.. gorączki nie było, Mały je przed snem.. a on 23 się budzi i się zaczyna jazda do rana :/

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

22 wrz 2011, 11:10

hej kobitki!!!
Inuno, ja mam jaaaaaa,kurcze nie wiem ,a może ząbki???

tabogucka, śliczna fotka w podpisie!!!!

u nas brzydko na dworze,wczoraj wieczorkiem jeszcze spacerek zaliczyliśmy i liście zbieraliśmy z Piotruśiem!!!

idę włosy umyć i zaraz wracam!!!

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

22 wrz 2011, 11:40

Witajcie :-D

Idę nakarmić małą i zaraz wracam :-)

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

22 wrz 2011, 11:45

hej kobitki!!!
Witajcie :-D
hej :)
Inuno, ja mam jaaaaaa,kurcze nie wiem ,a może ząbki???
no niby męczą od jakiegoś czasu.. jest tak że widać że go denerwują bo ślini sie strasznie, gryzie wszystko jak opętany i jest marudny (i tak kilka dni) potem mu przechodzi i wraca i tak w kółko.. Ale teraz to już szczyt jego możliwości :ico_olaboga:
idę włosy umyć
ja bym wlazła najchętniej do wanny gorącej wody, ale do dzisiaj do wieczora nie mam ciepłej wody, bo jakaś awaria jest :/

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

22 wrz 2011, 12:05

Fintifluszka, super zdjęcia Polci :-D :ico_brawa_01:

Inuno, świetnie zdjęcia Mikołajka :-D :ico_brawa_01:
Nie wiem czemu niby za mało waży :ico_noniewiem: moja ma 67cm i ważyła ostatnio 6960g, więc podobnie do Mikołajka i nikt nie mówił,że za mało. Nie ma się co martwić :ico_sorki:

Dla wszystkich dzieciaczków wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za ząbki i skończone miesiące !!! :ico_buziaczki_big:

Ostatnio siedzę na allegro dużo i udało mi się wylicytować fajną bluzę, polarek i pajacyk cieplutki :-D

Polarek za 5zł :-D
Obrazek

Bluza z podszewką cieplutką za 1,25zł :-D
Obrazek

Pajacyk polarkowy za 10zł :-D
Obrazek

Dzisiaj przyszły i są super :-) :-)

[ Dodano: 22-09-2011, 12:08 ]
Inuno, Martynkę to dobre 2 miesiące ząbki męczyły i dopiero teraz wyszły ale mam nadzieję,że reszta pójdzie szybciej i bez większych problemów :-D

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

22 wrz 2011, 12:08

Aniaaa, bomba! Chyba też posiedzę na allegro, bo jak byłam wczoraj na zakupach i zobaczyłam ceny to się załamałam... Ale kupiłam Małemu czapę z pomponem i szalik :D

[ Dodano: 22-09-2011, 12:10 ]
Inuno, Martynkę to dobre 2 miesiące ząbki męczyły i dopiero teraz wyszły
no u nas właśnie podobnie, może w końcu coś wyjdzie, chociaż niby zęby wychodzą podobnie jak u rodziców, gadałam z mamą i ja pierwszego ząbka miałam w 8 miesiącu :ico_sorki:
ale mam nadzieję,że reszta pójdzie szybciej i bez większych problemów :-D
trzymam kciuki :ico_brawa_01:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

22 wrz 2011, 13:33

hej laski
ja w koncu z tygodniowym opoznieniem @ dostalam i dobrze, ze testu nie robilam, bo kasa poszlaby ...

Fintifluszka, tabogucka, fajne fociaki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Dzisiaj bylysmy na rehabilitacji i zapytalam rehabilitantki o buty na zime dla Marcelinki... I ona ma zakaz noszenia butow do momentu az zacznie chodzic :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: i w zime mam jej zakladac takie skarpetki z podeszwa :ico_szoking:
a to dlatego, ze nozki potrzebuja duzo ruchu i przestrzeni, a w butach tego by nie mialy i mamy zakaz kupowania butow :ico_placzek: :ico_placzek: no, ale skoro ma jej to pomoc to musze sie dostosowac...

W ub. tygodniu kupilam dziewczynkom ciuchy, calej trojce... I zaplacilam 130€ :ico_olaboga: paranoja normalnie, a nie mowie o tym co jeszcze potrzebuja :ico_szoking:

Aniaaa, fajne zakupy :ico_sorki: :ico_sorki: moze uda mi sie cos znalesc na niemieckim ebayu, ale przesylka kosztuje przewaznie ok 6€, wiec srednio sie oplaca, jak nowe firmowki w tej cenie moge kupic jak jest przecena...

Inuno, moze to faktycznie zabki sa... Marceline tez mecza, dziaselko jej sie jakies matowe zrobilo, moze sie juz w koncu przebija :ico_sorki: :ico_sorki: ona tez pakuje wszystko do buzi i paluchy co chwile w buzce trzyma...

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

22 wrz 2011, 14:56

Aniaaa, fajne ciuszki i jakie tanie :ico_szoking:
gadałam z mamą i ja pierwszego ząbka miałam w 8 miesiącu :ico_sorki:
u nas to sie nie sprawdzilo bo i mi i mezowi pozno wychodzily zabki a dzieciaczki mialy szybko.

Inuno, wspolczuje nocki.Oby dzis juz bylo lepiej :ico_sorki:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość