Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

01 gru 2007, 17:29

wiesz narazie nie, ale jak Milenka podrośnie to tak. Teraz nie miałabym jej z kim zostawić, jak wiesz moje dzieci nie mają żadnej babci....musiałabym szukac opiekunki...
Wczoraj główna księgowa mi powiedziała, że dla mnie są drzwi otwarte.

tak na marginesie dodam, że mieliśmy tak jakby dwa wesela... jedno w dniu ślubu dla rodziny i znajomych.
a drugie dwa dni pózniej...dla pracowników muzeum :-D

i dzięki za torcik, moi chłopcy słodkości nie odmówią :-D

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

01 gru 2007, 17:49

No to jak u nas brak babci na miejscu.A nawet slyszalam ze musze juz w lipcu 2008 r zapisac Juli do przedszkola na 2010 r bo potem sie nie dostane :ico_noniewiem: Jaja nie
A my z moim to 4 dni sie bawilismy. Wesele,poprawiny,impreza u rodzicow Pawla i impreza dla mojej klasy bo wtedy jeszcze sie uczylam.Mialam 22 latka jak sie chajtalam :ico_noniewiem:
A ty Violu ile mialas?

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

01 gru 2007, 18:07

Asiu ja miałam 23 latka :-D

a z tym przedszkolem to niezłe jaja... :ico_olaboga:

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

01 gru 2007, 18:23

no widze ze tylko we dwie jestescie, ja juz zapisalam Veronike do przedszkola na 01.02.2009, to jeszcze rok mi zostal.
No a wesela i slubu to jeszcze nie mielismy ale jest w planach :ico_oczko:
A dzis byli znajomi i Veronisia dostala nastepna sukienusie z bluzeczka do kolekcji

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

01 gru 2007, 18:28

Jeju, aż tak w przód trzeba zapisać do przedszkola?????

no to teraz Veronisia będzie miała sie w co stroić.... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

no czas szybko leci...my w kwietniu 2008 będziemy świętować 9 rocznicę ślubu :-D

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

01 gru 2007, 21:01

No to ja 25.10 swietowalam 10 rocznice,ale co swietowalam zaplanowalismy sobie wyjazd juz duzo wczesniej do cieplych krajow a tu niespodzianka i na swiecie Juli sie pojawila wiec musimy poczekac bo Juli jeszcze za mala na takie podroze :ico_placzek:
Justynka no to weronisia mala strojnisia bedzie :ico_oczko: :-D

[ Dodano: 2007-12-01, 20:07 ]
No u nas sa w miasteczku tylko 2 przedszkola ale czemu nie wiem bo przeciez w Niemczech jest maly przyrost naturalny wiec o co im chodzi :ico_noniewiem:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

01 gru 2007, 21:54

witajcie wieczorową porą

dziś u mnie totalny odjazd, miałam przeznaczyć ten dzień na pranie, prasowanie, generalne porządki i szycie firanki i zasłonek do pokoju Wiki
niestety nic z tego nie wypaliło, no może poza praniem i odkurzeniem 3 pokoików
pomijam aspekt, że wczoraj pochwaliłam Tadzia za nockę i miałam... wręcz odwrotnie, pobudka co 30 minut, rano byłam denatem
ponieważ Tadziowi żadne plamki na buziaku nie wyszły, to zafundowałam dobie masełko do kanapeczek (dobrze że nie zjadłam jeszcze żółtego sera!) niestety mleczne produkty nadal są na liście zakazanej, bo Tadzik cały dzień ulewał się i to obojętne czy jadł czy nie, po prostu bez przerwy, był strasznie marudny, ciągle kwękał i w żadnej pozycji nie było mu dobrze, na dodatek prawie w ogóle nie spał i chciał jeść co godzinę, mówię wam masakra
jakby tego było mało zwaliła nam się na głowę rodzinka i kuzyn z małą 11-miesięczną córeczką, ale nie byłoby tak źle gdyby wszystko nie spadło na mnie (kawka, herbatka, ciasteczko, kolacyjka), bo moi rodzice mieli w planach imprezkę imieninową i wybyli zostawiając nam gości, dobrze że mamy zmywarkę!!! :ico_sorki:
tzn. ja generalnie lubię gości, tylko jak się zapowiedzą dzień wcześniej, a nie godzinę przed, no i akurat nie padam na nos przez Tadzika
oj nie wiem jak to będzie, bo jutro wybieramy się z dzieciakami na imieniny do mojego chrzestnego (tzn. imieniny były dziś, ale trudno się rozdwoić rodzicom, a my z maluchami raczej możemy wpaść popołudniem, a nie wieczorem), mam nadzieję, że dziś nocka będzie lepsza, na razie zasnął od razu, więc nie jest źle

sandro rozumiem cię doskonale jeśli chodzi o teściów, spróbuj się zdystansować od tego, wiem trudno się mówi, ale to jedyne wyjście
jak ci źle, to masz nas, więc pisz, zawsze to robi się lepiej na duszy
moja teściowa od swoich imienin jest taka obrażona (mijają już 2 tygodnie), że w ogóle przestała się odzywać i chwała jej za to, przynajmniej mój mąż lepiej się zachowuje
a twoi są po prostu zazdrośni i tyle, szkoda że ludzie potrafią być tak beznadziejni, ale nie martw się kiedyś to się na nich zemści
violu biedny Marcelek, ale pociesz go może, że już niedługo Mikołaj przyjdzie, niech skupi się na listach, wymyślaniu prezentów, może to pomoże mu w tym swędzeniu
a co do włosów, to ja też garściami zbieram, szczególnie z ubrań i szczotki, oj rzadziutko, niedługo chyba upodobnię się do Tadzika :ico_haha_01:

a z tymi przedszkolami, to rzeczywiście horror, w Krakowie też jest takie co prowadzą go siostry i też trzeba się tam zapisywać na 2 lata naprzód :ico_szoking:
w innych też bywa różnie, jak są popularne, to czasami trudno się dostać
ja jeszcze zupełnie nie myślę o przedszkolu, nawet dla Wiki, wiem że od przyszłego roku panienka pójdzie na zajęcia rytmiczno-muzyczne, a do przedszkola na rok przed tym obowiązkowym, żeby przechorowała wszystkie świństwa

no zmykam, bo może jakiś filmik uda się we fragmencie zobaczyć
pozdrawiam was cieplutko (bo u nas deszczyk pada i śniegu już prawie nie ma, a po deszczu to już go na pewno nie będzie)

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

01 gru 2007, 22:45

witam
barbapuppa, ty jak sie rozpiszesz to jest co czytać :ico_brawa_01: choć to co piszesz akurat do przyjemnych nie należy :ico_olaboga: nie masz za ciekiwie, ale kochana będzie lepiejObrazekObrazekObrazek
u nas już też śniegu nie ma..... Plucha się zrobiła nieziemska.....
Jutro wybieramy sie z wizytą do mojej chrzestnej mamusi na obiadek..... Jeden dzień bez gotowaniaObrazek
A z tymi przedszkolami to niezła jazda..... Aż pójdę się dowiedzieć jak to jest u nas
A teraz zmykam, całusyObrazekObrazekObrazekObrazek

[ Dodano: 2007-12-02, 09:40 ]
wczoraj się żegnałam ostatnia dziś się witam jako pierwsza :ico_brawa_01:
Nocka w miarę spokojna, jedynie o pół do trzeciej Natali włączyła się "romantica". Ale po pół godzinie grzecznie poszła spać.... I spała do 8.30 !!!!!!! Czyli jest coraz lepiej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

02 gru 2007, 12:11

Hej my tez sie witamy na nogach juz od 8 Nie wiem te nasze dzieci maja zegareczki w pupie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A dzis dam Juli rosolek zobaczymy jaka bedzie reakcja :-D
Aga ty masz dobrze Viola dzis tez nie gotuje :ico_brawa_01: :ico_oczko: A ja codziennie a moj jak cos upichci to smakuje nie powiem bo umie gotowac ale potem kuchnie wyglada jak po wojnie :ico_zly:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

02 gru 2007, 13:56

witajcie.....

u nas nocka juz lepiej.... :-D

a wczoraj wieczorem całą rodzinką urządzilismy sobie seans filmowy...oglądaliśmy film Shrek trzeci....fajny filmik.... :-D
chłopcy przyszli do nas ze swoimi materacami i ułozyli się na podłodze, mąz przyrządził popcorn!!!było miło....

a dziś nie wytrzymałam i dałam Milenie pierwszy raz jabłuszko ze słoiczka...., ale tak średnio jej smoakowało bo wypluwała...
poniżej wklejam zdjęcia...

Asiu mój juz obiadek ugotował... :-D kuchnia wygląda ok :-D

Obrazek
Obrazek
Obrazek
to z wczorajszego seansu...moi ospiarze :-D
Obrazek
a to unikatowa fotka...Milena ze smoczkiem... :-D
Obrazek

a tu dziadziuś z wnusią.... :-D
Obrazek
i mój brat z dzieciaczkami...
Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości