Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

13 lut 2008, 16:10

hej kochane...

Chrzciny w kościele, super, kameralnie pod samym ołtarzem, przy chrzcielnicy (Lila miała z innymi dzieciaczkami, było ich wtedy dziesięcioro), a Rozi bardzo indywidualnie - no super :-D w domu też udane mimo początku nerwowego :-D nie mogłam wyjąć kartaczy ze słoja i wkurzałam się ostatecznie słój wpadł mi do garnka i obwiniłam Bartka o wszystko potem teścia bo go tak wychował :-D na niedorajdę :-P potem już jak po maśle, siedzieliśmy gadaliśmy jedliśmy - spoko do 21 gdzieś tak - tatuś został do wczoraj, moja chrześnica z mamą do poniedziałku - cieszę się, że przyjechali moi w końcu, bo tu ciągle teściowa i teść a ich mam ciągle...

podesłałam zdjęcia, dziewczynki nie wszystkie pewnie dostaniecie, upominać się proszę :-)

dziękuję za życzenia dla Różynka i buziaki

Kasiulka wracaj do zdrowia - tyle przeczytałam...

[ Dodano: 2008-02-13, 15:12 ]
aaa i jestem coraz skłonniejsza zostać z dziećmi do listopada... :-/ jeszcze nic mojej Adze nie mówiłam bo sama nie wiem... kurde - nie wiem wolałabym w domku, ale troszkę pada mi na głowę siedzenie nie tyle z dzieciaczkami co tu... na wichurze takiej...

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

13 lut 2008, 16:20

Witam

Widzę że sobie koleżanki poszły na zakupy. Kupcie jakieś stringi dla mojego męża bo nie mam prezentu na Walentynki :-D :-D :-D Kasę oddam przy okazji :ico_oczko:

RITERKO ---- :ico_olaboga: :ico_olaboga: nic tylko :ico_olaboga: :ico_olaboga: Jaś to kozak jakich mało :-) Za jakieś 8 dni znowu go zobaczę :ico_brawa_01: więc wycałuję tą jego bliznę.

EDULITA ---- super że w cyculku wszystko jest git :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Miłego fikania dzisiaj :ico_haha_01: Przyznaj się że sama sobie poskaczesz :-D :-D :-D

MARITTA ---- wysyłaj szybko zdjęcia naszego nowego "aniołka" (bo po chrzcinach) gdyż pragnę obejrzeć jak Twoje laski wyglądały w tym uroczystym dniu :-) Jak się spotkamy to puścimy dzieciakom Maję, to sobie razem pobalują :ico_brawa_01:

Za tydzień jedziemy do Szklarskiej dokładnie (22-26 luty). Oprócz mnie będzie Ania28, Ania K., Riterka, Gosia i Margo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Już się nie mogę doczekać. Jak wrócimy to zaczniemy planować kolejny zlocik w okolicach Poznania, tak z Marittką wymyśliłyśmy. Myślę że tam więcej osób przyjedzie :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-02-13, 15:28 ]
MARITTA ja tu piszę o zdjęciach a ona w tym samym czasie że już są, co za wyczucie :-D W takim razie idę oglądać i bój się Boga kochana jak mnie pominęłaś :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :-D

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

13 lut 2008, 21:49

rany julek co Wy lasencje?? od 15 nic?? nie lubimy się już czy cóś?? :-/

my powoli kładziemy maluchy nasze i będziemy pić winko - tulić się - i oglądać Króla Lwa :-D boooo mam @ hihi, a tak poważnie, bo potrzebuję :589: i :ico_pocieszyciel:

Kasiulka i ja mam nadzieję, że wkrótce Ty --> :ico_ciezarowka: i powiem coś jeszcze, nie uznacie mnie chyba za walniętą - ale... mogłabym znów być w ciąży i mieć 3 bubusia, z jednej strony... bo z drugiej to już bym chyba nie podołała sama a o pomocy Bartka matki nie chcę słyszeć, zresztą nie nadaje się (sama powiedziała i teść też to powiedział :-P)


co porabiacie?? środa to u mnie taki nijaki dzień - środek tygodnia, nic i się nie chce, w tv nic... jutro czekam, bo jedziemy do opery... no i teściowa-krowa ma urodziny :ico_noniewiem:

dobra idę chyba na wspólną :-D bo coś rozszerzam się na seriale, wcześniej tylko Chirurdzy i CSI - a teraz... eee tam ;-)

powiedzcie, bo znam tylko Iwci zdanie - wg Was kiedy jest dobry moment dla dziecka, na powrót jego mamy do pracy (na pełny etat) - bo o niczym innym nie myślę :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-02-13, 21:54 ]
pewnie jest sztorm i burze i zamiecie i nie macie dostępu do sieci... bo wszystkie nieobecne :-D

chciałam dobranoc powiedzieć :-)

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

13 lut 2008, 22:58

MARITTA a Ty bąka czasem nie puściłaś że tak towarzycho uciekło????? :ico_haha_01: Ja przyrzekam że nie puściłam :ico_smiechbig:

Co do powrotu do pracy to uważam że jeżeli finansowo nie kulejecie to dziecku przynajmniej rok bycia przy mamuni się należy :-) Ja bynajmniej takie mam plany, więc jeszcze ze 2 lata posiedzę :ico_haha_01:

Zdjęcia super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Tylko data się nie zgadza bo trzymasz kwiatuszki w 2005r. :-D :-D :-D a wtedy to jeszcze Lili nawet w brzuchu nie było :ico_oczko:


Dostałam zaproszenie na NK od "Stowarzyszenia pięknych kobiet" :ico_smiechbig: i nie wiem czy przyjąć bo jaka ja piękna :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

13 lut 2008, 23:09

witam

tyle się napisałam i mi wszystko zeżarło :ico_placzek: i już mi się nie chce od nowa

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

13 lut 2008, 23:19

Iwcia nie pisz od nowa,pisz dalej jak leci,olej tamten post.Jak wypoczynek się udał?

Mi też wpadła w oczy ta data z 2005 roku na zdjeciach Marittki.I tych dwóch lustrzanych panów bliźniaków.Serio,serio jak dwie krople wody :-D A główna Gwiazdka uroczystości rośnie w oczach.Już 3 miesiące jest z wami.Fajniutko :ico_oczko: Marta udanego wieczoru :ico_oczko:

Kasiulka nie bądź taka skromna :-D przecież dobrze wiesz,że jesteś ładna kobietka :ico_oczko:

No i jak przygotowania do Walentays? Serducha gotowe?

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

13 lut 2008, 23:26

Anetko ja właśnie wszystko tak ładnie napisałam i o wypoczynku itd a tu d...

Wypoczynek sie udał,była masa gości ,tak bez okazji ot poprostu :ico_brawa_01: ,bardzo to lubię :-)
.Dominiś został i chyba bardzo tęsknią za sobą z Bartusiem,bo bardzo dłuuuugo "gadali" przez telefon.Zwykle Bartuś nie ma ochoty na takie pogaduchy :ico_oczko:

Maritko śliczne Kwiatuszki i strasznie do siebie podobne :ico_haha_02: .A data też mnie zainteresowała,co to za przekręt,gdzieś ty Lilcie "przechowywała" do października 2006 :ico_oczko: .Przyznaj się :ico_nienie:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

14 lut 2008, 00:39

Ale tu różowo :-D też tak macie :) ???
Iwciu miło znów Cię widzieć, Martula powiem wszem i wobec że: dziewczynki są cudne!!! A ty robisz się coraz bardziej sexy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ja dziś po masażu po plotkach z kobitkami i czuję się super, wiosna chyba idzie bo mam super nastrój, tylko sprzątać mi się nie chce. Ale mąż się zlitował i sam robi :-D
Kasieńko może na wiosnę w końcu ten bocian do Ciebie przyleci :-)
Anetko jakąś taką radość czuję od Ciebie bardzo się cieszę że mniej smutków u Ciebie i mam nadzieję że to nie pozory a prawda. Taką masz ślicznie roześmianą buzię w avatarku i fotki na NK też boskie.
Acha i wzywam tu Jolcię Hubcio jest tak śliczny że chce więcej fotek a nie tylko na klasie je ogladać.

[size=150]Acha i taki przedsmak Walentynek dla Was kochane[/size]
Obrazek

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

14 lut 2008, 01:25

Dziewczynki wiem że już późno ale dopiero mam chwile :-) dzień udany Niki wniebowzięta skakała zjeżdżała szalała :509: było super a na koniec jak już trzeba było iść do domu to :506:

Buziaki dla was lasencje z okazji walentynek :ico_buziaczki_big:

Maritta, - czekam na focie bo mnie pominełaś :ico_nienie: też chciałabym twoje gwiazdeczki zobaczyć. Jak możesz to jeszcze pobądz w domku z małymi bo później kiedyś będziesz żałować jak już każda zajmie się sobą że mogłaś z nimi spędzić więcej czasu - ja przynajmniej tak uważam :-)

Iwciu - wypoczęta wróciłaś ?

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

14 lut 2008, 10:32

[size=200]Z OKAZJI WALENTYNEK
FORUMOWYM KOLEŻANKOM I DZIECIACZKOM[/size]:

(osobiście uważam,że walentynki powinny być przez cały rok)

Obrazek

i jak wam nocka minęła :-D

Asiu a tak jakoś mam teraz względny spokój i chyba stąd ta energia i pozytywy.
A dziś u nas słoneczko świeci i to dodatkowy plus na wesoły dzień :-D

A więc miłego i wesołego dnia :ico_haha_02:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość