Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

08 sie 2008, 07:37

Matko -co sie stalo Martus?????????????????Malo nie umarlam jak to przeczytalam!Czekam kiedy cos napiszezs :ico_olaboga:
dziewczyny czy macie cos na chrapanie???
Spytam mojego Artura,bo teraz to ja chrapie i on wymysla w nocy co zrobic zebym przestala :ico_brawa_01:
boże-a teraz spać nie mogę,i co ja mam biedna zrobić,i do tego nasz mały tak kopie i się wierci że szok nie mam już siły! czy wy też macie pomału dość tego stanu? im bliżej tym normalnie dłuuuży sie ze szok
Moj Kubus nie rusza sie w ogole w ciagu dnia,nic mu nie pomaga szturchanie ,szczypanie,no nic.Za to w nocy malo nie wyjdzie z siebie,dopoki ja nie podniose tylka.Wlasnie wstalam po 2 godzinnej nocy i juz go nie ma :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

08 sie 2008, 09:18

Witam sie kochane

ja juz wstalam, zrobilam rundke z pieskiem i czekam na sniadanko, dzis sobie zrobie jajeczka na chlebek i duuuuzzzzzo majonezu :-D

Czy Wam tez tak stopy pod spodem bola, ze chodzic nie mozecie???? Mnie normalnie piety az kuja :ico_olaboga: dzis do kibelka jak kaleka szlam w nocy :ico_placzek: ale za to nocka minela w miare dobrze :-)
Matko -co sie stalo Martus?????????????????Malo nie umarlam jak to przeczytalam!Czekam kiedy cos napiszezs :ico_olaboga:
nie martw sie kochana, rozmawialysmy wczoraj z mmarta, zeby troche poklamala to sie ia zajma w szpitalu i sprawdza czy wszystko jest ok z IGusia i widocznie zadzialalo, ze ja karetka zawiezli :-D

mmarta wstawaj i chodz tu szybko do nas, mam andzieje, ze maz nie byl az tak mocno zly na Ciebie i nie wiem czemj w ogole byl :ico_noniewiem: mam teraz wyrzuty sumienia, ze Cie do tego namowilam :ico_placzek:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

08 sie 2008, 10:00

witam sie z rana, chyba od 5 nie spie :ico_olaboga: nie moge sobie miejsca znaleźć w łóżku,Agusia1982, moj tak samo chrapie jedno co robie to tylko mu mowie zeby sie obrócił na drugi bok, dziala na jakies 15 min :-D i wtedy staram sie zasnac :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-08-08, 10:01 ]
Marta Ciekawa jestem co im naopowiadalas ze karetka cie wieźli :-D :-D :ico_szoking:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

08 sie 2008, 10:54

:ico_brawa_01: jestem :ico_brawa_01:
No wiec bylo tak-pojechalam do pierwszego lepszego szpitala i powiedzialam ze mnie boli ten brzuch :ico_oczko: no i sie zaczelo popodlanczali mi cos wypytywali sie badali mi brzuch co chwile-i na moje nieszczesie jak bylam podlaczona do takich paskow to wyszlo ze mialam skurcz :ico_szoking: i dopiero byly jaja bo z tamtego szpitala stwioerdzili ze mnie musza wyslac katetka na porodowke tam gdzie mam rodzic :ico_szoking: wiec tak sie zdenerwowalam ze szok :ico_placzek: przyjechalam po usg a ja tu mam rodzic normalnie nie wiedzialam o co chodzi-Marcin juz zdenerwowany i ciagle mi gadal -widzisz teraz zostaniesz i bedziesz rodzic :ico_olaboga:
No dobra wiec przyszla po mnie pani z karetki z panem i oczywiscie ja oczy ze ja nie jade karetka tylko z mezam samochodem-oni ze nie moge jechac samochodem i bla bla bla-a babka ktore ze mna jechala w karetce -oczywiscie Marcin jej robil tatuaz -wiec w karetce mi nawijala -naszczescie nie musialam w tej karetce lezec tylko na foteliku przypieta pasami sobie siedzialam
No i dojechalismy na ta porodowke ja juz zawalu prawie dostawalam polozyli mnie w pokoju-a tam znowu do tych pasow mnie przypieli mowia ze z dzieckiem wszystko ok ze serduszko bije perfekcyjnie i ze mam lezec zobzcza czy sa skurcze :ico_haha_02: juz wam powiem ze jak tam lezalam i obok byl ten taki maly wozeczk czekajacy na dziecko to juz sie tak uspokoilam gadalismy sobie z Marcinem i tak lezalam z godzinke-przyszla lekarka mowi ze skurczy nie bylo prez godzine wiec tamten to niegrozny skurcz byl i ze zaraz mi zrobia badanie ginekologiczne czy nie bede rodzic w najblizszym tygodniu-zrobili-troszke bolala to badanie-pobrali cos tam i mowi ze za 20 min bedzie wszystko wiadomo :ico_sorki: no i wszlo ze jest ok :ico_sorki: wiec nie rodzilam :-D babki przemile na tej porodowce mowia ze jak to pierwsza ciaza to sie czesto zdarza i ze pewnie jeszcze tu przyjade przed wlasciwym porodem :ico_sorki:
Nie jest zle ne tej porodowce ale jak szlam na koniec do kibelka to slyszalam jak ktos tam rodzi i sie przestraszylam bo tak bedna krzyczala :ico_noniewiem: w koncu pani wypisala mi jakies papiery i gotowi bylismy do wyjazdu do domku :ico_sorki: a akurat przez recepcje wozkiem do dzrwi wyjsciowych jechala babka z takim noworodkiem na raczkach placzacym-ale tak cichutko plakal jak kotek :-D sliczny byl :ico_brawa_01: jechali juz do domku :ico_brawa_01:
No to tyle z mojej wizyty w szpitalu :ico_brawa_01: z bobo wszystko ok i nie rodze podsumowujac :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

08 sie 2008, 10:58

Marcin juz zdenerwowany i ciagle mi gadal -widzisz teraz zostaniesz i bedziesz rodzic :ico_olaboga:
ale sie usmialam z Twojego meza :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

No to niezle mialas, na pewno sie przestraszylas, ale a szczescie wszystko ok, widzisz, mowilam, ze jak powiesz ze cos Ci jest to od razu sie zaintersuja Toba, przynajmniej wiesz kochana, ze z mala wszystko w porzadku, a robili Ci USG????

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

08 sie 2008, 11:06

mmarta81, no to super ze wszystko oki :ico_sorki:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

08 sie 2008, 11:52

:-D :-D :-D :ico_brawa_01: Mowilam ze moja metoda dziala :ico_brawa_01: Kolo mnie tez tak biegaja,ale lepiej to stosowac w ciagu dnia,nie wieczorem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Teraz bedziesz spokojniejsza,ze oni naprawde niczego nie bagatelizuja,a nawet dmuchaja na zimne.Opowiadalam Wam jak bylo ze mna ostatnio,powiedzieli mi w szpitalu,ze jezeli cokolwiek mnie niepokoi to codziennie nawet moge przyjezdzac.Ten skurcz pewnie mialas ,bo sam szpital stresuje no i sie zdarzyl.Oj Martunia,ale sie usmialam :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Tez sobie wczoraj myslalam czy nie jechac na KTG bo sie Kubus nie ruszal,ale drgnal wieczorem wiec nie musialam,ale we wrzesniu mam zamiar ten numer raz w tygodniu stosowac,bo juz nie bede miala zadnej wizyty poza polozna,a ja jakos spokojniejsza jestem po odwiedzeniu szpitala. :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

08 sie 2008, 12:03

:ico_sorki: tez teraz jestem spokojniejsza -tylko samego porodu sie bardziej boje po tych odglosach co wczoraj uslyszalam na porodowce
Ale ten wozeczek dla dzidzi mowie wam tylko na niego bede sie patrzec jak bede rodzic to mi doda sil :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

08 sie 2008, 12:16

tez teraz jestem spokojniejsza -tylko samego porodu sie bardziej boje po tych odglosach co wczoraj uslyszalam na porodowce
Martunia,nie stresuj sie tymi wrzaskami.Ja rodzilam na zbiorowej sali,poniewaz trwalo to u mnie bardzo dlugo, miedzy czasie urodzilo 9 innych dziewczyn,a wrzeszczala tylko jedna,do dzis pamietam co krzyczala,za jej dretwieje noga :ico_noniewiem: No strasznie sie wydzierala,ale poza nia nikt,ja tez nie darlam ryja.Wiadomo-boli ,bardziej sie jeczy z bolu niz krzyczy,zreszta bole parte ,czyli sam porod juz mnie nie bolal,moze dlatego bylam cicho.Moja mama mowi,ze tez juz bolu na partych nie czula -no takiedo jak wczesniej przynajmniej,pewnie juz sie jest tak odretwialym z bolu ze sie nie czuje :ico_olaboga: Jezu mam nadzieje ze tym razem to nie bedzie 28 godzin.Czytalam ze drugi porod jest krotszy,wiec byloby super gdybym ,sie chociaz w 10 zamknela :ico_noniewiem: I tak najfajniejsza rzecza porodu jest to ze jak juz sie dzidzia urodzi to bol po prostu reka odja i juz w tym momencie sie o nim zapomina.Nawet nie bolalo jak mnie znieczulali i szyli taka mialam ulge :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

08 sie 2008, 12:41

mmarta81, szacun :ico_sorki: nawet skurczyk na zawołanie Ci sie trafił :-D to może jak będziesz juz chciała urodzić, to PYK i zaczna sie skurcze? :-D najważniejsze że Igosław zdrowy i szczęsliwy :ico_brawa_01:
ja dzis jadę kupować ręczniki i jakies pierdoły, bo mój brat przylatuje do nas we wtorek. Niedługo tez pochwalę sie pierwszym duzym zakupem-przewijakiem. Małż zaiwaniał z nim na plecach przez całe miasto-25 kilo :ico_brawa_01: szkoda, że nie miałam aparatu, niezłą bym miała pamiątkę :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość