Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

06 cze 2009, 21:54

asiula_o, wypocznijcie wszyscy!! slonecznej pogody i szerokiej drogi! wracajcie zdrowi i odezwij sie jak juz wrocicie. i pochwal sie opalenizna :-)

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

06 cze 2009, 22:01

Aska ja tez zycze udanego wypoczynku.

betka, wklej jakies nowe fotki malego, jestem bardzo ciekawa jak wyglda teraz :-D

[ Dodano: 2009-06-06, 22:02 ]
jeju nie zauwazyłam ale gapa ze mnie :ico_wstydzioch:

Sliczne zdjecie, a te oczka jeju takie niebieskie :-) widac wloskow tez malutko tak jak u nas :-D

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

06 cze 2009, 22:18

wiola85, nie wiem tylko czemu teraz takie male te zdjeica. slyszlama ze cos tam sie pozmienialo na fotosiku ale nie wiem o co chodzi.

zapomnialam napisac ze dzis znow na pogotowiu bylismy. oczy jak swedzialy tak swedza. ide spac. padam ze zmeczenia. te oczy mnie wykanczaja...

wiola85, a Filipek na tym zdjeciu ma takie pucki na raczkach. Moj Oli tez ma ale chyba nie az takie :-)

[ Dodano: 2009-06-06, 22:20 ]
wiola85, dopiero teraz zauwazylam ze mieliscie rocznice slubu :ico_tort: w pol roczku mojego Olika :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

07 cze 2009, 10:05

zapomnialam napisac ze dzis znow na pogotowiu bylismy. oczy jak swedzialy tak swedza. ide spac. padam ze zmeczenia. te oczy mnie wykanczaja...
wspołczuje, na prawde masz nie ciekawie z ta alergia.
a Filipek na tym zdjeciu ma takie pucki na raczkach. Moj Oli tez ma ale chyba nie az takie :-)
no on jest taki puchaty i ma same fałdki, wazy juz 10.600kg.
, dopiero teraz zauwazylam ze mieliscie rocznice slubu :ico_tort: w pol roczku mojego Olika :ico_brawa_01:
o widzisz :-D no to spoznione sto lat dla Oliwierka.

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

07 cze 2009, 21:21

wspołczuje, na prawde masz nie ciekawie z ta alergia.
a no nie ciekawie :ico_placzek:
wazy juz 10.600kg
:ico_szoking: poprostu :ico_szoking: :-)

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

08 cze 2009, 08:16

ello!!

Ja coś ostatnio nie mam czasu, cały czas wychodzą ząbki.. idą idą i dojść nie mogą, więc Mały daje popalić..

Dziewczyny, ja tę maść dostałam dla Jasia od naszej pediatry, tzn przepisała nam ją bo Mały cały czas ma łojotokowe zapalenie skóry i mam nią smarować wszystkie zmiany, chociaż chyba pójdee z nim do kontroli, bo one co się troche zaleczą, to znów wyskakują.. np kilka dni ma ładną buźke i za moment znów jakaś zmiana wyskoczy, teraz poprosze o skierowanie do dermatologa bo tak sobie myśle, że to chyba AZS.. oby nie..

Wiolka Filipek ma całkiem ładną wagejak 10 miesięczne dziecko :-)) Chociaż naszemu Jasiowi też nic nie brakuje, bo na oko ma koło 9kg z małym haczykiem.. Jak miał pół roku to ważył 8400..

Miłego dzionka, u nas puki co słonko świeci, więc może w końcu pójdziemy na dłuższy spacer, nie mam nic przeciwko temu że jest chłodno, ale to że leje całymi dniami zaczyna działać mi na nerwy, bo nawet prania nie ma jak suszyć, a o wyjściu na dwór z Małym moge tylko pomażyć..

Awatar użytkownika
JustynaiGabi
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1065
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:46

08 cze 2009, 10:05

betka co do alergii to spokojnie możesz brać loratadyne itp... ja rozmawiałam na ten temat z moja pediatra alergologiem i spokojnie można

Awatar użytkownika
Anetka29
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 14 sie 2008, 19:07

08 cze 2009, 10:44

betka, współczuje tej alergii

u nas weekend pełen gości ale całkiem fajnie było :-)
Sara uśmiechnięta chyba zapomniała że jej zębolki idą :-D

a ja dziś znowu w pracy :ico_placzek: ale tylko do środy bo w czwartek boże ciało a na piątek urlop wzięłam - może nad morze pojedziemy jak pogoda będzie...

asiula wypoczywaj! i oby pogoda słoneczna była!

antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

08 cze 2009, 13:00

Cześć dziewczynki,
ja jak zawsze ostatnio w locie, bo ciągle czasu brakuje...
U nas też ząbki niby juz tuż tuż, ale jeszcze się nie przebiły.. Ale Mela znosi to wszystko dzielnie, czasami wieczorkiem marudzi, ale ogólnie nie odczuwam jakos bardzo ząbkowania. Z chłopakami było dużo dużo gorzej....

Aniu mnie tez się wydaje, ze to za silna maść dla tak małego dziecka...No ale musisz pogadać z lekarzem na ten temat...

betka trzymaj się bidulko..

asiula miłego spokojnego wyjazdu, odpoczywajcie :-D

Awatar użytkownika
JustynaiGabi
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1065
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:46

09 cze 2009, 08:54

hello moje kochane...
Ja wpadłam się tylko pożegnać... bo jadę na wakacje z maluchami. Buziaki i papapa wracam za miesiąc

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość