Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

19 gru 2010, 13:13

aniawlkp86, do pewnego mometu byłam, później straszny wstydzioch się zrobiłam :ico_oczko:

wiola85, chodzisz jeszcze do pracy? A nie puszczą Was wcześniej w Wigilię? Kiedy planujesz zwolnienie?

Ja siedzę sama i z nudów zabrałam się za sprzątanie naszej graciarni, czyt. sypialnia :ico_oczko: ten pokój jest jeszcze niezamieszkany, mamy tam tylko szafę i ciągle stoi rozłożona suszarka na pranie i deska do prasowania, no i wynosi się tak wszystkie niepotrzebne graty. Teraz powoli trzeba szykować pokoik, kupimy sobie łóżki i będziemy tam spać, później łożeczko i komodę dla malucha :-D

A Wy zaczęłyście już może jakiś zakupy dla dzieciaczków? My raz kupiliśmy 5szt. bodziaków, a tak na całego po nowym roku chce kompletować wyprawkę, do końca drugiego trymestru chciałabym kupić wszystko, w trzecim tylko wózek.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

19 gru 2010, 16:40

I ja witam się w niedzielne popołudnie :-)
My już po obiadku, teraz zacznie się lenistwo :ico_brawa_01:
Co do wyprawki, oprócz kilku ślicznych ciuszków nie mam jeszcze nic! Też po nowym roku chcemy już pomalutku kompletować wszystko! Mam nadzieję, że do końca 8mego miesiąca uda nam się zakupić wszystko! A tak swoją drogą to już się nie mogę doczekać!

Właśnie skończyły się skoki narciarskie! Oglądacie? Ja jestem wielką fanką i uwielbiam, zawsze się bardzo angażuje w oglądanie.

markotka, mała agentka byłaś :-) Ale Ci powiem, że u nas tez było wesoło. Ja to się zawsze wychowywałam w gronie starszych kuzynów, więc zawsze było śmiesznie!

Awatar użytkownika
mama Izuni
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 15 lut 2010, 01:30

19 gru 2010, 16:55

Witam w niedzielę :-)
Dziś niedziela handlowa, a ja nie kupiłam ani jednego prezentu :-) nawet nie wiem kiedy się wybiorę. Na allegro zamówiłam sobie kurtkę i sanki dla Izy ale to koniec moich przedświątecznych zakupów.
Mój M lata od okna do okna, bo dziś mam luz i zamówiliśmy chińskie, a on głodny i już 1,5 godziny czeka i szału dostaje :-D
Ja markotka to nie muszę nic praktycznie kupować, bardziej już myślę o tym czego Iza nie miała o jakiejś drewnianej kołysce o chuście by mi było lżej po domu z małą chodzić, o podwójnym wózku bym mogła z 2 na spacery wychodzić dłuższe i Iza też mogła sobie usiąść - takim bliźniaczym tylko jedno dla starszego dziecka druga część dla młodszego, teraz takie cuda robią że szok. Wyprawkę dla siebie też mam, także my na luzie. Mamy 2 pokoje więc jedno co to mamy zamiar trochę remont zrobić tzn. Mam dużą kuchnię i chcę tam taki aneks z telewizorem, by jak jedna spała i druga to żeby było się gdzie położyć i coś obejrzeć. Także ja mam kuchnię do remontu.
Na szczęście wigilię mam wolną, także sobie rozłożę przygotowania świąteczne od środy. Mieliśmy dziś z dziadkami iść z Izą na sanki do lasu, ale mała jeszcze śpi, a tu już ciemno się robi także jak wstanie to tylko na kawę pojedziemy.
Wiecie tak sobie myślę, że chyba kupię sobie ładną bluzkę na wigilię, żeby ładnie wyglądać, planujecie jakieś kreacje na wigilię?
A moja mała to daje mi już w kość tak mnie leje, że nie mogę spać, a zgagę dziewczyny mam straszliwą, coraz ciężej mi też już wysiedzieć te 6 godzin przed kompem i wiecie że już mam mleko, nie wiem czy to normalne, ale piersi bolą.
Iza wstał także mykam

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

19 gru 2010, 17:16

mama Izuni, co do kreacji na wigilię też myślałam , że coś kupię, ale zobaczymy czy coś ciekawego znajdę :-) Z bluzkami nie jest źle, bo jeszcze w niektóre się mieszczę, gorzej z dołem! Chciałam jakąś ładną spódniczkę, ale drogie strasznie :ico_sorki: no i bez rewelacji. Te ciążowe ciuszki takie nieciekawe są!
Co do zgagi to mnie na szczęście omija :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-12-19, 16:22 ]
Wpadne tu do Was później, bo teraz filmik zamierzamy obejrzeć :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

19 gru 2010, 17:46

Koroneczka, ja też nie mogę się juz doczekać tych zakupów :ico_brawa_01:

mama Izuni, czyli nie będzie takich dużych wydatków, skoro ubranka po Izie zostały, zawsze to duży plus :-D Ja też nie mam jeszcze prezentów, a sporo ich mam do kupienia, jutro z mężem uderzamy w temat :-D A niunia aż tak bardzo już kopie?

Też się właśnie zastanawiałam nad czymś do ubrania na Wigilię, ale chyba nie będę nic kupowała, bo w sumie mam się w co ubrać.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

19 gru 2010, 19:43

A Wy zaczęłyście już może jakiś zakupy dla dzieciaczków?
jeszcze nie,dopiero po nowym roku zacznę coś kombinować :ico_noniewiem:
planujecie jakieś kreacje na wigilię?
ja mam jeszcze ciuchy fajne w które wejdę to będzie dobrze :-)

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

19 gru 2010, 21:10

Hejka :-)

Ja narazie nie kompletuję bo większość mam po Filipku :-) Wybrałam narazie wózek, zależy mi żeby był lekki ale na pompowanych kołach. link usunięty przez obsługę forum

mama Izuni, Fajny pomysł z tym wózkiem :ico_brawa_01: u mnie by się niestety nie sprawdził.. . na trzecie piętro bez windy, a mój Filipek już teraz bez wózka śmiga. A jak wezmę wózek to on go pcha za miast w nim siedzieć :ico_oczko: :ico_haha_01: Więz mam nadzieję że damy dadę bez wózka dla niego.

Ja dziś mam dzień niezdrowej żywności :ico_wstydzioch: Do obiadu zjadłam frytki, piłam dziś colę a potem jeszcze zjadłam kanapkę z nutellą :ico_oczko: Ale jutro już znów trzymam się w ryzach :ico_oczko:
Ostatnio zmieniony 20 gru 2010, 13:49 przez Motylek22, łącznie zmieniany 1 raz.

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

19 gru 2010, 21:46

hej dziewczyny

ja sie witam, ale w sumie po to zeby sie pozegnac, jutro o 5 wyjezdzamy i dosc dluga droga przed nami. Oby tylko bez wiekszych przygod. W Niemczech mam neta ale bede chciala jak najwiecej czasu spedzic z rodzinka wiec pewnie nie bede za czesto zagladac.

Weekend zlecial. Najpierw szkola pozniej jeszcze sprzatanie, w sumie nie trzeba by bylo bo nas nie ma ale mama i tesciowa maja klucze i mieso u mnie zamrozone wiec jakby tu wtargnely to gotowe nie wyjsc na wlasnych nogach taki bajzel :ico_oczko:

To uciekam. 3majcie sie cieplo Wy i Wasze dzidzie :ico_papa:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

20 gru 2010, 09:39

Cześć dziewczyny,
nadrobiłam zaległości i Was odczytałam.
Co do remontów to my już w styczniu zaczynamy ale mamy do wymiany tylko albo aż podłogi. Zrywamy parkiet i kładziemy płytki i panele. Najpierw przedpokój i w pokoju Mateusza, w lutym/marcu dwa pozostałe pokoje. W sobotę kupiliśmy materiały.
Jeśli mowa o zakupach dla maleństwa to kupiłam ze 3 kaftaniki i śpiochy oraz 2 kocyki z akrylu bo były w promocji po 10zł. Ubranek nie kupuję bo dostane od mojej mamy i wiem że już szaleje i kazał mi nic nie kupować. W zeszły poniedziałek przyjechał wózek-my też szukaliśmy lekkiego ze stelażem albuminowym, pompowane koła, zwrotny, 3w1, z możliwością przekładania rączki lub montażu w obu kierunkach, łatwy w składaniu i zajmujący w samochodzie mało miejsca. Wiem, że wcześniej jednak stwierdziliśmy, że będziemy kupować co miesiąc coś by jednorazowo nie wydać olbrzymiej kwoty. Jak jest coś fajnego i w dobrej cenie to kupujemy. Najczęściej kupuję przez internet bo taniej jednak wcześniej jadę do sklepu to zobaczyć.
Motylek22 ten wózek ma podana wagę 10kg ale z gondolą? Tego nie widziałam. Poszukaj opinii o nim i zobacz jak możesz w sklepie. Ja jak szukałam to znalazłam taki, o którym pisali że łamie się stelaż-nie pamiętam nazwy ale na pewno nie o tym.

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

20 gru 2010, 10:07

hej !!!

ja po Nataszce mam wszystko wiec w zasadzie małemu trzeba bedzie kupic tylko kosmetyki i ubranka :ico_oczko:

wózek z gondola tez mam :-D chociaz zastanawiam sie nad takim podwójnym dla rodzenstwa .......wczoraj lukałam na allegro i chyba sie zdecyduje bo do centrum mam dosc daleko aby isc z Tuska na nogach.......a z dwoma wózkami jak maz w pracy to nie realne......

my koło lutego bedziemy wymieniac meble w sypialce robimy duza szafe pod zabudowe no i chyba łozko pietrowe dla dzieciaków :ico_noniewiem:

patrycja_g bedziemy tesknic :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość